Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 8 тема

  • 30 867
  • 782
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 28 135

Поръчала съм кутии с прегради на Tupperware големи и малки, да видим дали са толкова хубави, колкото ги хвалят.  newsm78
Хубави са, аз ползвам тях и на Икея! Simple Smile
Аз днес нямам кутийка, отпуск съм!

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 12:31 от mimi.7299

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Надявам се. В къщи имам 1-2 техни кутии, но големи, в които си държа манджите в хладилника и наистина са страхотни.

# 152
  • Мнения: 28 135
Надявам се. В къщи имам 1-2 техни кутии, но големи, в които си държа манджите в хладилника и наистина са страхотни.
Имат и най различни малки контейнерчета за дресинг, крутонки, ядки и т.н.

# 153
  • Мнения: 805
Моля, не ми се смейте, но ще ви споделя аз какво използвам за дресинг или други по-течни неща, за които са необходими малки кутийки с добро затваряне.
Използвам и на авент контейнерчетата за кърма, но те са по-големи, а и доста скъпички. Та, използвам стерилните контейнери за урина. Има едни по-големи, по 50 мл. (мисля има и по 100 мл, само не тези от 15 мл Simple Smile ), с капачка на винт, страхотни са, леки, затварят плътно и струват 15-20 ст. Smile

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Що да е смешно, практично е. Още повече, че са стерилни.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 13:19 от Morena

# 155
  • Мнения: 28 135
Еми да, и на мен не ми е смешно, много е практично даже!

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На Авент контейнерите са страхотни. Много дълги години ги ползвах да замразявам по една порция храна за децата.

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
На Авент контейнерите са страхотни. Много дълги години ги ползвах да замразявам по една порция храна за децата.
И аз. До неотдавна ги ползвах, но вече все по-рядко... мина им времето в общия случай.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да, от както са в пубертета не остава нищо за замразяване. Като стадо скакалци са. А ако ще замразявам трябва да е в кофи, за да им стигне.  Joy

# 159
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Да, от както са в пубертета не остава нищо за замразяване. Като стадо скакалци са. А ако ще замразявам трябва да е в кофи, за да им стигне.  Joy

Joy Joy Joy паднах от смях.

# 160
  • София
  • Мнения: 3 704
Да, от както са в пубертета не остава нищо за замразяване. Като стадо скакалци са. А ако ще замразявам трябва да е в кофи, за да им стигне.  Joy
Аз с този страх за бъдещето лягам и ставам ха ха. Две момчета в пубертет + баща им си представям как изяждат по една тава. И сега ми се случва да се разрева като видя дъното на тенджерата веднага след като съм изключил котлона. Но, да живее инстант пота, спасява ми живота и нервите от 2 години.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Направо си е за страх. Нямат изхранване. Скоро съм планувала разходка до женския пазар, да си купя от ония тави дето бабите варят сладко, по две педи дълбоки. Пък да видим за колко време ще им стига. В нормални съдове нямам шанс за повече от ден.

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Тук вече не съм аз... стараем се да не ядем повече от нужното. Моите големи съдове събират прах и паяжини.
 

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ми уж и ние се стараем ама... Просто в пубертета при момчетата нужното е повече. Вчера например сготвих 12 пълнени чушки (което преди стигаше за 2 дни). Снощи ММ и едното дете изядоха по 3, другото дете 2, аз не съм яла. Остана само за обяд на децата и за довечера пак няма нищо. Та така...

# 164
  • Мнения: 653
Аз с този страх за бъдещето лягам и ставам ха ха. Две момчета в пубертет + баща им си представям как изяждат по една тава. И сега ми се случва да се разрева като видя дъното на тенджерата веднага след като съм изключил котлона. Но, да живее инстант пота, спасява ми живота и нервите от 2 години.
Майка ми ми подари наскоро слоу кукър, пробвах го веднъж, ама или не уцелих рецепта, или не е моето нещо... Някой ползва ли такова чудо, да даде изпробвани рецепти?! Че през седмицата хич не ми се готви от 22 ч нататък, удобно ще е да оставя нещо да се готви през деня.

Общи условия

Активация на акаунт