Графики на БТ - коментари

  • 45 366
  • 736
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 295
Здравей, Денис!
 Може ли коментар за графиката ми, кога е била О, защото трябва да пускам прогестерон и Е2 и според теб на кой ден? Т я меря анално, всяка сутрин около 5.40ч. В началото двете по- високи Т са мерени при около 4часа сън. Предварително благодаря!

# 496
  • София
  • Мнения: 35 817
Здравей, Денис!
 Може ли коментар за графиката ми, кога е била О, защото трябва да пускам прогестерон и Е2 и според теб на кой ден? Т я меря анално, всяка сутрин около 5.40ч. В началото двете по- високи Т са мерени при около 4часа сън. Предварително благодаря!
Скрит текст:
Здравей!
О., според мен,  е била на 12 ден от МЦ - пусни Прогестерон (+Е2, ако имаш възможност) на 19 ден от МЦ.

# 497
  • Мнения: 295
Денис, проблем ли ще е да ги пусна на 20-я ден(Събота), защото на 19-я ден няма да имам възможност?

# 498
  • Мнения: 200
Момичета може ли да ме ориентирате дали е възможно по време на овулация да се получи много ниско кръвно налягане и температура 37.1. За температурата разбирам, че е нормално, но кръвното ми беше 80/45, стана ми много лошо. Аз по принцип съм с ниско кръвно, но чак така не ми е падало. И според тестовете съм в овулация сега на 12 ден от Ц. Беше ми интересно кръвното дали има връзка с овулацията?

# 499
  • Мнения: 290
Здравейте, може ли коментар на графиката. Положителен тест за О имах на 3.11 сутринта (вечерта беше по-скоро отрицателен и от тогава всеки следващ избледняваше). Кога според вас е била О - на 3.11 или на 4.11? С редовен цикъл съм от 25-26 дни. И нормално ли е това покачване на температурата? Към този момент не трябва ли да се задържи еднаква? Този месец за първи път следя О и БТ и ми е още доста неясно, надявам се да сме оцелили момента.. Blush

# 500
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, може ли някой да ми помогне с разчитане на графиката? Още не мога да се ориентирам.

# 501
  • София
  • Мнения: 35 817
Здравейте момичета, може ли някой да ми помогне с разчитане на графиката? Още не мога да се ориентирам.
Скрит текст:
Здравей!
О. може да е била на 19 или 19/20 ден от МЦ

# 502
  • Мнения: 290
Здравейте, може ли коментар? Кога според вас е била О? Искам да се ориентирам, за да знам кога ще мога да направя тест, понеже трябва да проследя и TSH.

# 503
  • София
  • Мнения: 35 817
Здравейте, може ли коментар? Кога според вас е била О? Искам да се ориентирам, за да знам кога ще мога да направя тест, понеже трябва да проследя и TSH.
Скрит текст:
Здравей!
На 11/12 ден от МЦ, но БТ трябва още да се повиши.

# 504
  • Мнения: 295
Здравей, Денис!
 Можеш ли да ме ориентираш какво става с мен този месец, защото такава странна графика до сега съм нямала. На 3- я ден от МЦ пуснах lh-11.26 и fsh- 8.76. В дните с високите температури бях болна. Спазвам всички правила и я меря ректално.Това е графиката ми от този месец , а тази от миналия
Имало ли е изобщо О този месец и дали да пускам прогестерон, и ако да на кой ден точно.
 Предварително благодаря!

# 505
  • Мнения: 27
Здравей Денис,  честита Коледа и весело посрещане на новата година.  Би ли коментирала графиката ми проблем ли е че във втората фаза температурата е ниската? Спазва всички правила за мерене. 

# 506
  • София
  • Мнения: 35 817
Здравей Денис,  честита Коледа и весело посрещане на новата година.  Би ли коментирала графиката ми проблем ли е че във втората фаза температурата е ниската? Спазва всички правила за мерене.
Скрит текст:
 
Здравей! Честита Коледа!

След О., БТ се повишава от 1 до 5 дни.
Ако все още е ниска и няма разлика 0.40С  и повече ( до 0,6), ФФ-ЛФ, това може да показва проблем със самата О.
Провери си терм-ра, може да е повреден, слаба, батерия... и да не отчита вярно

# 507
  • Мнения: 27
Здравей Денис,  честита Коледа и весело посрещане на новата година.  Би ли коментирала графиката ми проблем ли е че във втората фаза температурата е ниската? Спазва всички правила за мерене.
Скрит текст:
 
Здравей! Честита Коледа!

След О., БТ се повишава от 1 до 5 дни.
Ако все още е ниска и няма разлика 0.40С  и повече ( до 0,6), ФФ-ЛФ, това може да показва проблем със самата О.
Провери си терм-ра, може да е повреден, слаба, батерия... и да не отчита вярно
Благодаря Денис!

# 508
  • Мнения: 13
Здравейте отново, може ли помощ за разчитането?

# 509
  • София
  • Мнения: 35 817
Здравейте отново, може ли помощ за разчитането?
Скрит текст:
Здравей!
Ако до 2-3 дни, все още няма М. и БТ остане висока, направи тест за бремeнност... шанс да е станало винаги има. Peace

Общи условия

Активация на акаунт