Графики на БТ - коментари

  • 45 495
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 405
Опитай да спазва правилата за мерене на базална температура и дай следващата графика пак да я видим! Успех!

# 631
  • Мнения: 26
Здравейте ,може ли и мнение за моята графика ,опитваме за номер 2 от половин година ,малко съм забравила как се споделя ,дано успея http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=anjelika91

# 632
  • Мнения: 4
Здравейте мили дами, бихте ли ми помогнали с графиката на БТ. Този месец ми се струва доста странна диаграмата на БТ. Мерена е в устата под езика между 8:30/9ч.

# 633
  • Мнения: 47
Здравейте,

При положителен тест за О в ден 9ти, където има и спад на температурата и отрицателен вече на следващия ден, значи ли, че О е била в деня на + тест. Ако е така, не е ли прекалено рано или въобще не е имало О Sad.

Благодаря

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Ако имате къс цикъл е напълно възможно.

# 635
  • Мнения: 47
Здравейте,
27 дневен ми е цикъла. Като че ли толкова ранна овулация не съм имала.

Ако имате къс цикъл е напълно възможно.

# 636
  • Мнения: 1 708
От това, което съм чела знам, че положителният тест за овулация дава насока, че в следващите 12 до 48 часа тя ще настъпи. Не мисля, че в деня на положителния тест е и овулацията.

Semmy_H, виж тази илюстрация, може да ти е полезна, както и темата, от която я копирах - Тест за овулация - въпроси

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
До 35г.възраст , цикъла ми беше 29 дни  , с О на 16 ден . От там насетне всичко се променяше с всяка година. В момента цикъла ми е 26дни и О е около 12 ден. Ако сте засекли О и на УЗИ и мислите , че наистина е имало такава , то си прибавете дните на ЛФ и ще получите очакваната дата на М.

# 638
  • Мнения: 47
Здравейте,

Да, знам че по принцип се повишава в следващите 12-24 часа, но ме озадачава това рязко повишаване на БТ на следващия ден и после пак има лек спад Thinking


Благодаря

От това, което съм чела знам, че положителният тест за овулация дава насока, че в следващите 12 до 48 часа тя ще настъпи. Не мисля, че в деня на положителния тест е и овулацията.

Semmy_H, виж тази илюстрация, може да ти е полезна, както и темата, от която я копирах - Тест за овулация - въпроси

# 639
  • Мнения: 1 708
Не мисля, че този инцидентен спад на 11 ден трябва да ви притеснява. По-важното е Т да се задържи така висока, както е до момента.

# 640
  • Мнения: 26
Здравейте ,сега би трябвало да съм се справила с линка  ,моля за мнение ,когато съм отбелязала положителен ову тест все пак втората черта беше 1 или 2 идеи по  - бледа от контролата

# 641
  • София
  • Мнения: 405
За да е положителен теста за ову чертата трябва да е по-ярка от контролната.
Аз да питам как мериш температурата и дали спазва всички правила? (питам заради леките колебания в графиката) Колко е дълъг цикъла? Дали ову не е била по-рано?

# 642
  • Мнения: 26
Меря ректално ,сутрин без да ставам около 6:30-7 часа ,цикъла ми е 25 дни на 8 ден правих тест и беше едвам ,забележима чертата на 11 беше ярка но не като контролата на 13 ден пак правих и пак не беше като контролата 🙄 леко бях и настинала и ме наболяваше гърло миналата седмица , с хашимото съм , но до сега ТСХ ми е бил в норма

# 643
  • Мнения: 1 708
Добре е тестовете да се правят всеки ден. Така написано разбирам, че са през два-три дни и това затруднява тълкуването по графиката.

# 644
  • Мнения: 6
Здравейте, какво мислите за тази графика до момента? За първи месец меря Т, вагинално, с дигитален термометър,   сутрин около 7 и 20-7 и 30. Цикълът ми е 28-29 дни, с изключение на миналия месец, когато беше 35 (за първи път ми се случва, по принцип ми е точен)

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 09:39 от enfis

Общи условия

Активация на акаунт