Обичам го...

  • 3 451
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Знам,че всеки ще каже оставяй го !Но не не е никак лесно да оставя този човек...Та ще ви разкажа на кратко...Влюбих се в човек в който  дори не предполагах.Имахме много сходни интереси ,след време започнахме да се караме(нормално за всяка връзка).След 1-2 години започна системно да ме лъже,да манипулира?Виждам и ,че той не се усеща.Прощавам,но има моменти в които съм зле .Получавам нервни кризи,а той не разбира това за него е нещо забавно и не схваща,че аз найстина имам чувства към него.Събираме се късаме като малките деца сме не знам колко ме обича уж ми показва,че ме а вдругия момент нищо.Преди няколко дни пак ме излъга аз го хванах и той не може да се усети кви ги е свършил.А аз не мога нито да спя,нито да ям не искам да излизам никъде.Нямам приятели разбрах по трудния начин,че всички мой приятелки са лицемерки и използвачки.А момчета приятели съм нямала.Не знам какво да правя посъветвайте ме без да ме нападате всеки е обичал или обича така,че моля хора които са минали през това да ми пишат тук или на лично....

# 1
  • Мнения: 132
Заедно ли живеете?!

# 2
  • Мнения: 119
Не той учи във Варна сега,а аз по причини останах в София.От Бургас сме двамата,но не сме живяли  заедно.Заедно сме от 3 години .Аз не съм го лъгала,нито имам тази смелост да го сторя.

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
И какво точно му обичаш на тоя човек?

# 4
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Насила хубост не става както се казва. Решението е режеш до кокал.
А за приятелите момчета дори забрави, такива еднорози НЕ съществуват.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Сама сте установила, че той Ви лъже и манипулира. Симптомите, които сте описала са на депресия. Основното спасение е отстраняване на причинителя /дразнителя на страданието Ви. Хаоса от обичта Ви и неговото негативно отношение създава дисбаланс в мислите и емоциите Ви. Потърсете психотерапевт или психиатър, за да преодолеете безсънието медикаментозно. Рискувате да стане хронично и здравословните проблеми да се задълбочат.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 16:19 от Viviana91

# 6
  • Мнения: 119
Насила хубост не става както се казва. Решението е режеш до кокал.
А за приятелите момчета дори забрави, такива еднорози НЕ съществуват.
Аз съм прекалено добра с момчетата и те го интерпретират по друг начин.И започват да нахалства,когато не стане на тяхното изчезват.А груба в редки случай съм била,но там след 2-3 думички ме блокират.Това е ,че нямам ничия подкрепа.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Нямате ли приятели от детинство, съученици, роднини, колеги?
Аз познавам няколко "еднорога" - мои приятели, от мъжки пол.Sunglasses

# 8
  • Мнения: 119
Сама сте установила, че той Ви лъже и манипулира. Симптомите, които сте описала са на депресия. Основното спасение е отстраняване на причинителя /дразнителя на страданието Ви. Хаоса от обичта Ви и неговото негативно отношение създава дисбаланс в мислите и емоциите Ви. Потърсете психотерапевт или психиатър, за да преодолеете безсънието медикаментозно. Ридкувате да стане хронично и здравословните проблеми да заместител.
Права сте ,но има едно голямо но.Че ,когато спра да се занимавам с него си казвам ''сега той ще излезе някъде с друга''и някакви втълпяваници.Иначе и той се усеща и ме търси.А за психотерапевт ходила съм,но ме питаше глупости.А аз желаех да говорим за конкретно нещо,после ми даваше тъпи задачки за следващия път.Не бяха свързани дори с това,което говорим?Нито мой интерес така,че ще си помисля.

# 9
  • Мнения: 6 166
Значи проблемите са ти два. Единият е, че не можеш да отстояваш себе си - или си прекалено добричка или си агресивна, но по-скоро и това не си позволяваш, а вместо това подхождаш с автоагресия което води до депресията, в която си.

Вторият е, че нямаш подкрепа. Ами, намери си. Завърти приятелски кръг, намери хора, на които разчиташ. София е голям град, все ще намериш 2-3 приятели и приятелки, на които да звъннеш да си поплачеш ако имаш такава нужда. От една възраст нататък приятелите са по-близки от семейството.

# 10
  • Мнения: 119
Нямате ли приятели от детинство, съученици, роднини, колеги?
Аз познавам няколко "еднорога" - мои приятели, от мъжки пол.Sunglasses
От детството аз общувах с по-големи момчета,но те са вече по градовете пръснати.А съучениците ми приятелки имах ,но те точно се извъдиха лицемерки.А колеги зад гърба на всеки говорят,никъде с тях не може да се излезе.Роднините ми пътуват постоянно,а с майка ми не мога нищо да споделя тя мрънка.

# 11
  • Мнения: 119
Значи проблемите са ти два. Единият е, че не можеш да отстояваш себе си - или си прекалено добричка или си агресивна, но по-скоро и това не си позволяваш, а вместо това подхождаш с автоагресия което води до депресията, в която си.

Вторият е, че нямаш подкрепа. Ами, намери си. Завърти приятелски кръг, намери хора, на които разчиташ. София е голям град, все ще намериш 2-3 приятели и приятелки, на които да звъннеш да си поплачеш ако имаш такава нужда. От една възраст нататък приятелите са по-близки от семейството.

За съжаление имах тесен кръг,но едната ми приятелка.Която не беше с ума си никога не съм й го казала,започна да си съчинява истории и да ме прави интриги с мен.Заплашваше ме кво ли не и спряхме до там.Другата ми прияителка работи на морето и учи за лекар...А пък й дискотеките я влекат ,а аз съм другата крайност.

# 12
  • Мнения: 6 131
Той лъже, ти ревнуваш, той се ласкае от което, и продължава да маже, ти затъваш. Кръговрат. Имам такъв познат, който не заспива, ако не се овъртолил в лъжи за деня, така че тук съчувствам.
Нещо тези дни ни върви на тийн драма.
И НЕ, няма такива еднорози! Един мъж, ако те приема за приятелка значи има нещо нередно.

# 13
  • Мнения: 119
Той лъже, ти ревнуваш, той се ласкае от което, и продължава да маже, ти затъваш. Кръговрат. Имам такъв познат, който не заспива, ако не се овъртолил в лъжи за деня, така че тук съчувствам.
Нещо тези дни ни върви на тийн драма.
И НЕ, няма такива еднорози! Един мъж, ако те приема за приятелка значи има нещо нередно.
За съжаление,когато става дума за любов.Понякога човек оглупява до там,че започва детски да се държи.Да не лъжа,защото знам какво е и как ще се почувства човека отсреща...Болезнено е да знаеш,че човекът ,който обичаш и даваш всичко те има за едното нищо..

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Стига си се навивала. Толкова си затънала в самосъжаление, че не виждаш по-далече от носа си. Правиш нервни кризи, не ядеш и се навиваш,че го обичаш. Махни си капаците от очите. Тоя човек ще те докара до срив. Не без твоя помощ.

Общи условия

Активация на акаунт