Много ме е страх

  • 3 842
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 697
Ами момичета каквато и да е процедурата аз реших да отида. Без проверка на тръбите няма да мина, а сега поне имам шанса процедурата да я направи моя гинеколог. Така ще съм по-спокойна поне.

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Мими, стискам палци Flowers Four Leaf Clover
за прекрасни резултати, и да не те боли изобщо

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На мен ми отпушиха тръбите с цветна снимка. Бяха абсолютно непроходими....Болеше доста-повече, отколкото менструална болка,но пък за няколко минути попремина...Даже отидох на работа Grinning . Но си беше доста скъпо-не си спомням точно, но май към 250 лв. Прави ми я д-р Иво Тодоров в Майчин дом. Беше успешна-отпушиха ми се и двете тръби/май имах късмет или добре ми извършиха манипулацията/. Не съжалявам, защото вече чакам бебе.... Grinning    Така, че все нещо трябва да се направи....Дамо е добър доктора ти. Успех!!!!!

# 18
  • Мнения: 694
По никакъв начин не искам да оспорвам това което си решила да направиш. Преди време аз самата щях да се подлагам на какви ли не манипулации само за да си имам бебе(след 2г. опити). Моята свекърва преди да забременее е правила тази процедура и още много такива и след куп изследвания диагнозата е била "стерилитет". От нея знам, че тази интервенция е много болезнена(но това все пак не е критерии, защото преди повече от 27г. методите са били едни, а сега други). Но въпреки тази диагноза тя е родила три деца и то едно след друго. Благодарение на нея не се подложих на нищо, успях да се успокоя психически и точно тогава забременях.
Стискам ти палци всичко да мине добре и най-важното да няма нещо обезпокояващо.

# 19
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Хей, красива Мими от Прекрасния В. Търново,
ходи ли на изследване?

# 20
  • Мнения: 2 489
Цитат на: bg_paint
На мен ми отпушиха тръбите с цветна снимка. Бяха абсолютно непроходими....Болеше доста-повече, отколкото менструална болка,но пък за няколко минути попремина...Даже отидох на работа Grinning . Но си беше доста скъпо-не си спомням точно, но май към 250 лв. Прави ми я д-р Иво Тодоров в Майчин дом. Беше успешна-отпушиха ми се и двете тръби/май имах късмет или добре ми извършиха манипулацията/. Не съжалявам, защото вече чакам бебе.... Grinning    Така, че все нещо трябва да се направи....Дамо е добър доктора ти. Успех!!!!!


Тръбите не могат да се отпушат с цветна снимка...
Явно не са ти били запушени. А как се разбра, че са абсолютно непроходими?

# 21
  • Мнения: 697
Цитат на: Diana
Хей, красива Мими от Прекрасния В. Търново,
ходи ли на изследване?


Утре сутрин в 8 часа съм там.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 324
Мимито вече е там и аз предлагам задружно да и стискаме палци.

Мимка с теб сме

УСПЕХ

# 23
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
newsm10 Успех Мимка

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цитат на: Tania79
Мимито вече е там и аз предлагам задружно да и стискаме палци.

Мимка с теб сме

УСПЕХ


от както видах постинга стискам палци
newsm10

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Sunny, може наистина да не са били толкова зле....Но от първата снимка личеше, че са непроходими....Обясниха ми, че ако имам късмет се отпушват при самата снимка-получава се така нареченото"продухване".А и май зависи кой се е заел с това,имам предвид кое е доктора.... Grinning . Разликата я имам документирана.... Grinning

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мими, дано всичко мине успешно!!!!!!

# 27
  • Мнения: 2 489
Цитат на: bg_paint
Sunny, може наистина да не са били толкова зле....Но от първата снимка личеше, че са непроходими....Обясниха ми, че ако имам късмет се отпушват при самата снимка-получава се така нареченото"продухване".А и май зависи кой се е заел с това,имам предвид кое е доктора.... Grinning . Разликата я имам документирана.... Grinning


Ама съвсем не искам да отричам. При мен също имаше най-добрия ефект тази снимка!

# 28
  • Мнения: 38
Предполагам, че манипулацията, за която пишеш вече е минала и се надявам да е била успешна и не много болезнена!
Ти при кой лекар ходиш във В.Търново? Бих ти препоръчала Д-р Мавроди Калейнски. Преглежда в поликлиниката - 406 кабинет, работи със здр. каса, има и частен кабинет на бул.България.
Много добър специалист е и чудесен човек! Мен ме е лекувал много пъти и вярвам на преценката му! Така че ако имаш нужда от добър диагностик и специалист, той е подходящият!

На мен скоро също ми правиха цветна снимка във Варна и беше доста болезнена и неприятна, но по-важно е какъв ще бъде резултата от нея!

Успех ти желая!

# 29
  • Мнения: 697
Цитат на: challenge_g
Предполагам, че манипулацията, за която пишеш вече е минала и се надявам да е била успешна и не много болезнена!
Ти при кой лекар ходиш във В.Търново? Бих ти препоръчала Д-р Мавроди Калейнски. Преглежда в поликлиниката - 406 кабинет, работи със здр. каса, има и частен кабинет на бул.България.
Много добър специалист е и чудесен човек! Мен ме е лекувал много пъти и вярвам на преценката му! Така че ако имаш нужда от добър диагностик и специалист, той е подходящият!

На мен скоро също ми правиха цветна снимка във Варна и беше доста болезнена и неприятна, но по-важно е какъв ще бъде резултата от нея!

Успех ти желая!


Ходя при Д-р Ангелов и съм супер доволна. Калейнски го познавам ама не ми се ходи при него.

Общи условия

Активация на акаунт