Спорт за човек с проблеми в кръста

  • 5 831
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17
Темата е малко стара, но аз не съм редовен посетител в сайта Simple Smile, та съм я пропуснала.... Имам дискова херния и протрузии и случайно попаднах на едни треньори - Lean and Healthy. Тренирам с тях от година, нямам болки, и да, възможен е спорт при проблеми с кръста Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 361
Темата е малко стара, но аз не съм редовен посетител в сайта Simple Smile, та съм я пропуснала.... Имам дискова херния и протрузии и случайно попаднах на едни треньори - Lean and Healthy. Тренирам с тях от година, нямам болки, и да, възможен е спорт при проблеми с кръста Simple Smile

Може ли да споделите малко повече и по-подробна информация за тях?

# 47
  • София
  • Мнения: 17
Темата е малко стара, но аз не съм редовен посетител в сайта Simple Smile, та съм я пропуснала.... Имам дискова херния и протрузии и случайно попаднах на едни треньори - Lean and Healthy. Тренирам с тях от година, нямам болки, и да, възможен е спорт при проблеми с кръста Simple Smile

Може ли да споделите малко повече и по-подробна информация за тях?

Да, разбира се Simple Smile ... До момента треньорите са трима, единият е завършил бодибилдинг, а другите двама - кинезитерапия. Създали са система за елиминиране на болки в гърба чрез упражнения за домашно изпълнение и техника на изпълнение при фитнес тренировки в зала. Ориентирани са конкретно към болкова симптоматика, но разбира се, се занимават и със здрави хора, ако такива имат желание да си подобрят изпълненията във фитнеса. Млади са, нахъсани, много си разбират от работата (гледах техни клипове, преди да се запиша да тренирам при тях), обясняват, помагат и ти обръщат внимание.
Тренировките в зала са веднъж седмично по 30 мин. във фитнеса на басейн Спартак, индивидуални, с треньор, а домашните модули с упражнения си ги играеш сам вкъщи всеки ден по 15 мин. и качваш клипове с тях в групата им във Фейсбук - там треньорът ти дава обратна връзка. Групата се казва Лечение чрез движение (с платен абонамент е), а официалната им страница във Фейсбук е https://www.facebook.com/LeanAndHealthyLTD/ (имат и  клипове в Youtube).

Сайтът им е https://www.leanandhealthy.eu/

Общи условия

Активация на акаунт