Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, по никъкъв повод не пазарувайте от сайта /онлайн магазина/ " https://shopche.com" ,абсолютни боклуци предлагат, некоректен търговец ,бавят кореспонденцията до изтичане на срока за връщане, НЕ КУПУВАЙ!!!!!

# 1
Само като прочетох домейна и ми стана весело. Grinning

О, Боже... Още един балък! Как може да пазарувате от неясни форми на интернет доставчици на услуги и продукти, с подобни условия за ползване? Спасявай се. Икономическа полиция. Joy

Ти, въобще, чел ли си какви условия приемаш? Това е подигравка с интелекта ти. Прочети абзаца с главните букви "НЕ ПОЕМА"... Просто, тотална подигравка... Joy

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 16:33 от amy_nka

# 2
  • Azeroth
Хубаво е да се чете това-онова по сайта, когато пазарувате за първи път. И задължително наложен платеж с преглед, че не се знае...

Иначе, много сайтове си пишат свободни съчинения, без грам да се съобразяват със законите. Сещам се за един сайт за рокли, с който доста се посмях - не приемали онлайн връщания, защото им било ясно, че дамите поръчвали рокли с идеята да пробват, а не да купят. Хахаха.

# 3
Само ще кажа че ми отговориха ден преди изтичането на 14 дневния срок за връщане/ рекламация/ ,а не в рамките на 48 ч. както ме увери тяхната служителка, че пишело в общите условия.

# 4
И какво ти отговориха, в крайна сметка?

# 5
Отговориха ми че съм пропуснал срока за връщане ,рекламация, замяна, с две думи ми казаха да го ............

Общи условия

Активация на акаунт