АВГУСТИНЧЕТА 2019 - тема 1

  • 25 003
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 554
Слуз ако нямА, не гледай цвета

# 526
  • Мнения: 38
Здравейте, случвало ли ви се е бебето да ака изцяло зелено..
Като имаше колики беше жълто с малко зелено... тогава беше предимно на кърма.. от известно ереме е изцяло зелено.. на смесено хранене с aptamil comfort.. Знам че трябва да питам педиатър, но все пак първо да попитам тук Simple Smile)
Поздрави
Ние в болницата бяхме на Аптамил и акото беше зелено, не разбирам защо болниците лансират толкова това мляко
Та чак го изписват и за след изписване от болницата, не се разтваря добре, зелено ако, повръщане това беше при нас от него
Други причини  за зелено ако е ако е изстинало детенце и  ако е приело нова храна

# 527
  • Мнения: 65
Момичета здравейте, днес моето момиче навършва 3 месеца и въпреки, че на мен ми се струва рано май май зъбките започват да растат... от около седмица ръцете и все са в устата и докато върти юмручета нервничи. Принципно е спокойно бебе, но напоследък стана по-раздразнителна. Дали при някой друг има такива признаци или аз си въобразявам. Първо детенце ми е и ми е струва малко раничко за зъбки, но знам ли 🤷🏼♀

# 528
  • Мнения: 111
Момичета здравейте, днес моето момиче навършва 3 месеца и въпреки, че на мен ми се струва рано май май зъбките започват да растат... от около седмица ръцете и все са в устата и докато върти юмручета нервничи. Принципно е спокойно бебе, но напоследък стана по-раздразнителна. Дали при някой друг има такива признаци или аз си въобразявам. Първо детенце ми е и ми е струва малко раничко за зъбки, но знам ли 🤷🏼♀
Аз я заведох при педиатърката заради същите признаци,каза че е от венеца е почнал да напира зъб,който може и след месец да избие,предписа ни гел,слагаш на биберона малко и ооооо чудо заспа,спа 3 часа,което за нас е рекорд

# 529
  • Мнения: 1 923
Подготовката за зъбите започва месеци преди реалното им показване, така че, нормално е. Може да се появят след месец, два или пет, кой знае..а междувременно ще има плюнчене, нерви и плач. Аз се снабдих вече с гелчета, прахчета и чесалки за венци Simple Smile

# 530
  • Мнения: 41
Какви гелчета, за венците сте взели? Аз много се колебая какво да взема.

# 531
  • Мнения: 1 923




Второто са прахчета, пак на същата марка, много ми помогнаха, когато на каката ѝ никнеха зъби.

# 532
  • Мнения: 257
И аз купих същите прахчета.

# 533
  • Мнения: 264
Аз си мисля, че сега си лапат ръцете като акт на себеопознаване, не толкова заради зъби. Иначе на моя чак пъпки му излезнаха на брадичката от лигавене и лапане на ръцете.
Вашите мъници по колко часа хранителна пауза правят през нощта. Моя последните дни така хубаво си спи през нощта, че чак ме е страх да се похваля. Ама като го сметна му се събират 11 часа без ядене и не знам да не ми се скара педито като идем на консултация. Той не че си ми е дребничък де - един пухкава дундьо ми е Stuck Out Tongue Winking Eye

# 534
  • Мнения: 1 554
Малеее 11 часа.... ние петък срещу събота спахме от 23 до 11 ч на следващия ден и яде 4 пъти през това време. Ама поне се отспахме

# 535
  • Мнения: 264
От 3-4 дни започна да спи така. Аз се възползвам сега, че надали ще продължи дълго това спокойствие. Като си спомня с каката какво безсъние беше и сега ми се струва грехота да го събудя да яде 😀

# 536
  • Мнения: 646
Моето момченце издържа около 6 часа без ядене и после си кара през 3 часа. Стават си 7 хранения, което е много ама не мога да го залъжа с нищо....

# 537
  • Мнения: 510
И моята бебка е постоянно с ръце в устата. Едно плюнчене, чак балончета си прави. 😂😂😂
Иначе е спокойничка, не се оплаквам.
Най-голяма пауза е правила от 7ч, обикновено нощната пауза е от 5-6ч. Иначе през деня си хапва през 1,5 -2,5ч, рядко прави 3ч пауза. Изцяло на кърма е.
За зъбки съм чувала Камилия, хомеопатично. Не знам дали помага и на мен ми е първо дете.

# 538
  • София
  • Мнения: 406
И нашата щерка прави по 11 ч. нощна пауза, но аз го отдавам на това, че приема и АМ, не е изцяло на кърма. Споменавала съм на педиатърката - не е казвала да я будим. Щом си наддава добре, няма проблем.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 231
Моя човек откакто стана на 3седмици си спи по цяла нощ. Рядко се събужда и то по веднъж, ако се наака. Хапва набързо да запълни празнината и пак заспива. Обикновено от 21 до 7. Не ми е минавало през ума да го будя Simple Smile
На някой случвало ли му се е акото да е много слузесто и с много остра миризма? Ние вчера имахме един такъв памперс. Ще питам и педиатърката,но ми е интересно, дали на някого се е случвало и на какво се е дължало.

Общи условия

Активация на акаунт