Есента настъпва вече, гука ЮЛСКОТО човече! - Тема 2

  • 19 666
  • 764
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 234
Ние сме на 6 хранения, като последното е в 22.00ч и е 155 мл, останалите са в 4.30-5.00 - 135 мл, 9, 12, 3.30, 7.00 по 130 мл.

# 346
  • Мнения: 528
Явно всички ревнуваме бебоците си.. още не сме им се нарадвали хубаво.. като вземат да пълзят и неможе да ги стигаме.. ей тогава вече ще ни трябва помощ за почивка Simple Smile)

# 347
  • Мнения: 148
Ние също имаме 5 6 хранения и става през нощта към 4 00 аз също си ревнувам бебо и мойто свеки се сърди че не и го давам да го разхожда и така нататък

# 348
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 731
Това да не си готов да се разделиш с бебето за мен не е ревност. И аз рядко я оставям- само като се налага, например на детски рожден ден с големия нямаше как с нвоородено. Предпочитам да си е с мен и да я гушкам. Но много се радвам, когато друг й се радва. Хора, стимулирайте връзката на детеро си с други хора- баба,дядо, леля, татко задължително- ако ме започнете от рано, понякога тръгва и остава така доста годинки, от което губи само детето. И аз съм имала пререкния с бабите, но кто гледам с какво нетърпение чака малкоят да иде там и знам, че си заслужава.

# 349
  • Мнения: X
Радвам се, че не съм само аз 😂😂😂.. Вашите бебета гукат ли? Мелани смени гукането с пищене буквално! По - скоро въпроса ми е - вашите бебета пищят ли хаха

# 350
  • Мнения: 70
Радвам се, че не съм само аз 😂😂😂.. Вашите бебета гукат ли? Мелани смени гукането с пищене буквално! По - скоро въпроса ми е - вашите бебета пищят ли хаха
Аз ако викам така ще ми пресипне гърлото,а той крещи стабилно и после се смее на себе си,а може и на мен да се смее че не мога да го укротя 😂😂😂

# 351
  • Мнения: 1 134
Пипи, абсолютно съм съгласна. Това, че искам вниманието й основно за себе си не е причина да я лишавам от контакти с близките роднини. Голям рев е като ходим при баба и дядо й, но трябва да свиква.
Писъците при нас са винаги от радост, но напоследък започна и едно бръмчене с устата. Joy Много й се приказва.

# 352
  • Мнения: 148
аз давам да му се радват когато искат просто на разходка без мен няма как да стане да и ние от скоро пее ме по скоро звучи сякаш ми се кара а после се смее ама на мен ли на него незнам

# 353
  • Мнения: 217
Привет момичета! От сутринта едното око на беба сълзи и незнам какво да предприема. Преди време мисля, че коментирахте нещо с отвара от лайка. Може ли да ми напишете как точно се процедира, с тампонче да почистя окото ли?

# 354
  • Мнения: X
Сваряваш лайка ( аз варя 2 пакетчета от чай в 100мл. вода ) и като изстине с тампонче за грим или памуче почистваш отвътре навън. И винаги почиствай с различно тампонче двете очи.

# 355
  • Мнения: 293
Момичета, тези от вас, които пътуват на по-дълги разстояния, какви кошчета/столчета за кола ползвате за тази възраст 3-4 месеца?
Ние имаме кошче към количката, което го ползвахме още на изписването. Без база е, закрепва се в колата само с колан. Дават го до 13 кг, но някак ми се струва, че започва да ни става малко, а бебка няма и половината на тези килограми. И сякаш като се закрепи в колата (както е по инструкция срещу посоката на движение) вече не остава достатъчно място за крачетата й, не знам защо така.

# 356
  • Мнения: 1 134
Момичета, тези от вас, които пътуват на по-дълги разстояния, какви кошчета/столчета за кола ползвате за тази възраст 3-4 месеца?
Ние имаме кошче към количката, което го ползвахме още на изписването. Без база е, закрепва се в колата само с колан. Дават го до 13 кг, но някак ми се струва, че започва да ни става малко, а бебка няма и половината на тези килограми. И сякаш като се закрепи в колата (както е по инструкция срещу посоката на движение) вече не остава достатъчно място за крачетата й, не знам защо така.
Същата работа е и при нас. Не че й е малко кошчето, но е малката е дългокрака и й стърчат крачетата. Много се чудя кога да сменям столчето...

# 357
  • София
  • Мнения: 1 296
Сваряваш лайка ( аз варя 2 пакетчета от чай в 100мл. вода ) и като изстине с тампонче за грим или памуче почистваш отвътре навън. И винаги почиствай с различно тампонче двете очи.
Аз мисля, че това е грешно. Очите се чистят отвън навътре, т.е. към носа.

# 358
  • Мнения: X
Сваряваш лайка ( аз варя 2 пакетчета от чай в 100мл. вода ) и като изстине с тампонче за грим или памуче почистваш отвътре навън. И винаги почиствай с различно тампонче двете очи.
Аз мисля, че това е грешно. Очите се чистят отвън навътре, т.е. към носа.
Доста съм чела по темата, както в нета така и в няколко книги за бебета.. Навсякъде пише различно. На едно място пише отвън навътре, на други обратното. Реших, че щом го има и в книгите трябва да е от носа към ушите. Сутрин като станем и си измиваме лицето и очите почваме от вътрешната страна нали? Кой си мие очите отвън навътре?

# 359
  • Мнения: 1 134
Сваряваш лайка ( аз варя 2 пакетчета от чай в 100мл. вода ) и като изстине с тампонче за грим или памуче почистваш отвътре навън. И винаги почиствай с различно тампонче двете очи.
Аз мисля, че това е грешно. Очите се чистят отвън навътре, т.е. към носа.
Доста съм чела по темата, както в нета така и в няколко книги за бебета.. Навсякъде пише различно. На едно място пише отвън навътре, на други обратното. Реших, че щом го има и в книгите трябва да е от носа към ушите. Сутрин като станем и си измиваме лицето и очите почваме от вътрешната страна нали? Кой си мие очите отвън навътре?
И моята логика е отвътре навън, но педиатърката каза да чистя към вътрешната част на очите и се съобразявам с нея.

Общи условия

Активация на акаунт