Домакини 69/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 44 918
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 826
Вале да ти е жива и здрава Мими.Весел празник ви желая и останаха ли още мъфини за мен.
И тук днес сутринта беше достаааа студено 7* уж.Прозорците по стълбището бяха изпотени,подухваше вятър сутринта,та хубаво, че се облякох ,а не излезнах по къс ръкав.
Днес цял ден по лекари -рецепта за мен,после контрола на мм.Ще търся софиянки другия месец  за помощ .
Днес направих и аз туршия.Ама понеже видях карфиол на изгодна цена та май съм прекалила и утре ще повторя дозата.Видях зор в рязането и,че между двата прегледа беше и забравих да се подстрижа...
Успешна и по- топла седмица ви желая момичета.

# 136
  • София
  • Мнения: 9 855
Благодаря ви, момичета!
Да ви се връщат хубавите пожелания!

Раде, казвай с какво да помагаме. Heart

# 137
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Писе, насреща съм, ще помогна с каквото мога.

Свекъра е опериран днес, добре е минало. Цял ден си мълча и на края решил, че мъжа ми трябва да му занесе вафли, като се прибира от работа. (много ми липсва емотикона, който се се пляска по главата) Не му се получи, защото мъжа ми прибира колеги от работа и вече са били в колата. Чудя се да се смея ли, да плача ли

# 138
  • Мнения: 1 826
Важното че е минало добре,сега зора ще е възстановяването Ма ко.А тогава са ми се прияли или не е искал теб да разкарва и те жали човека.
Вале и Ма ко ще си възползвам ,та да си знаете.

# 139
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Мен да жали, че съм вкъщи, а сина му, че се прибира почти по тъмно от работа и знае, че вози колеги, не го жали. Поне 100 пъти му казахме, че аз ще отида, повече от ясно е и не ми е проблем. Едно, че мога, второ, че на човек в болница винаги ще занеса от каквото има нужда, даже да не ми е свекър, трето, че така или иначе искам на живо да видя как е.
Иначе надявам се да се възстанови бързо, че колкото и елементарна да е хернията, си е коремна операция.

Да не пускам поредни постове, редактирам, че да сложа кафе


За днес имам да мина през него и довечера да направя едни спагети. Успешен ден на всички

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 08:56 от ма ко

# 140
  • Мнения: 39 296
Тук съм. Разопаковаме подранили подаръци за момчето ми. Е, слушалките не работят и ще се връщат, детето е посърнало....

# 141
  • Мнения: 1 826
Ма ко явно в такъв момент не мисли,а пък може да искат и глезене мъжете.
Мария повод ли има за подарък. Дано бързо ви сменят слушалките .
И аз свърших задачите за днес.Минахме и колата на преглед,купих и нови чистачки за колата,филтър и един стоп крушката изгоряла.Та вчера ние минахме по прегледи,днес и колата,готови за зимата сме хахах.Сложих и втората доза туршия,задуших на пара  броколи и карфиол и сега със сметанка и топено сиренце ,ще хапнем за вечеря с бяло винце.

# 142
  • Мнения: 39 296
Писе, скоро има рожден ден. А за вечерята ви завиждам!

# 143
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Добро утро!


С никакви зимнини повече няма да се занимавам. Гардероби оправям и разменям зимни и летни дрехи, хич не го обичам това упражнение. Прах съм захванала да бърша, ама го правя на почивки, че не знам от къде толкова се събира, просто не мога да си обясня.
Писе, подсети ме, че гражданска трябва да правим. Хем имам отстъпки и пак заминават над 300лв., че заради кубатурата сме на най-високите тарифи

# 144
  • Мнения: 1 826
Добро утро и от мен.
Днес имам повод за почерпка ,26 г брак.Пожелавам си само да сме здрави.
От снощи подкарахме обаче празника ние,продължаваме и днес.
Скрит текст:
Ма ко  аз правя най-евтината ГО,но тя е другия месец и така не се натоварваме .Само че тая година май ще я правя на две части.
Да кажа че станаха супер така броколи и карфиола,само ще искат по-малко време да се приготвят на пара.Днес ще се отдам на плетки ,че изоставам с графика.
Днес за първи път мама няма да се обади  по телефона и първа да ми честити празника......Disappointed Relieved
Обаче получих още в леглото огромна, червена роза.

# 145
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Писе, честита годишнина, още дълги години да изкарате в любов и разбирателство?
Всички правят най-евтината ГО, само дето за нашата кола, заради кубатурата голяма е, най-евтината е 350-360лв. по тарифи. А всяка година се вдигат поне с 50лв., добре, че има някаква комисионна. Друго, което оскъпява е, че софийските коли са най-високите тарифи, за една и съща кубатура например, има значение регистрацията по регион. За сравнение, ако колата беше пловдивска примерно, тарифите щяха да са около 300лв.

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
Честита годишнина,Писе! bouquet
Да сте здрави и много още да се обичате! Heart Eyes
Мама ще ти липсва всеки ден и празник. Cry

Ние на 5 направихме 28 години съвместни усилия да се търпим. hahaha

Дамен,стискайте палци!Вчера,днес и утре големият има окончателни държавни изпити.Засега се е справил блестящо,дано и утре е така и да си имам доФторче! Praynig

# 147
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Славчев стискам силнооооо. Да се почерпим после за доктора Heart Eyes

# 148
  • София
  • Мнения: 9 855
Sweat SmileStuck Out Tongue Closed Eyes


Ние на 5 направихме 28 години съвместни усилия да се търпим. hahaha

Stuck Out Tongue
Както винаги си много романтична, Славче!
Стискам палци за доктора!

Писе, живи и здрави да сте!

Ма ко, как е свекърът?

# 149
  • Мнения: 3 838
Стискам палци, Славче! Ще се справи момчето!
И още години да се търпите!

Аз вече сънувам плочки за баня и всякакви ремонтни дейности....

Общи условия

Активация на акаунт