Домакини 69/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 44 968
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 39 312
Мерси на Ма ко за купата с бонбони и на Смърфи за виртуалната разходка!
Ма ко, да ти е жив и здрав ТМ! Да те слуша, да ти помага и да те носи на ръце!

# 181
  • Мнения: 5 997
Калинка, успех.
Ма ко жив и здрав да ти е мъжът.
Аз пътувам, никак не съм спокойна, оставих ги по мъжки два дни да се оправят. Утре между 11- 12 и 14 съм свободна, още не знам в петък как ще съм предиобед.За последните 60 часа ми се събират не повече от 12. - 13 часа сън.Искам почивка.

# 182
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Благодаря ви, момичета!
Джейми, като пристигнеш ми пиши къде си и може да се видим

# 183
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Мако да ти е жив и здрав! Cocktail
Плами Kissing Heart
Смърфи красота!
Решението хич не беше трудно, а по-скоро ми трябваше време даго осмисля. 3 години съм така и суетата като че ли се подтисна. От друга страна заменям в най-добрия случай 8 часова, 3 актова операция, престой в болницата 10 дни, възстановяване мин. 6 месеца с 1 часова операция, макс. болничен престой 24часа и възстановяване за седмица. Не обичам да съм болна и за мен е по-добре бързото преминаване. В крайна сметка искам да съм "съразмерна" Laughing , а бонуса е, че според случая мога да си избирам големината на бюста LaughingLaughingLaughing
Най-обичам след мамография да ми кажат "довиждане, резултатите по пощата до 2 седмици" LaughingLaughingLaughing Nature Sunny което означава, че всичко е ок, защото преживях и да ми кажат "трябва да снимаме още няколко позиции..." Та минах и последната мамография в живота си Smiley Сега ще чакам началото на новата година - за тогава каза доктора да се готвя.

# 184
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Калинче,  браво за резултата. Догодина ще сме с теб,  а после завинаги ще забравиш за този род притеснения
Аз пък да се фръцна, че отивам да се видя с Джейми

# 185
  • Мнения: 39 312
Фръцкам се на бързо и аз, че днес е поредната родителска среща.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Калинчик,ти си един уникален боец! Heart Eyes Hug
Всичко ще е наред!Трябва да е така!

Аз съм се завъртяла в моето ежедневие.Криста-домашни,ядене,покупки и ядове.Нищо ново!

Не ми се говори.Понякога ми се иска да ви видя на живо и наистина да кажа всичко. Sad

# 187
  • Мнения: 39 312
Добро утро!
Славе, горе главата!

# 188
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Добро утро!

Славе, Hug
Набърборихме се или почти, вчера с Джейми, много обичам да се запознавам на живо с хора от темата
Хайде да се появявате, че много отсъствия напоследък Hug

# 189
  • Мнения: 39 312
Мерси за кафето, Ма ко! Тъкмо допивам моето и картинката ти ми въздейства положително!

# 190
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Славче,Славче как искам да те прегърна ....Ще си поговорим, ще си изплачем мъката на чашка винце.Със всички дами всъщност искам да се видя на живо , ама на , все не се получава.Disappointed Relieved

# 191
  • София
  • Мнения: 9 857
Уф, а аз днес такава тенекия вързах на Джейми, че ме е срам много и затова позорно и публично се извинявам и тук.
Имам много основателна причина, но все пак.

# 192
  • Мнения: 1 826
Завиждам ви за срещата обаче е време да помислим наистина за среща на топлото време.
Славе пий една биричка.
Джей дано си свършила задачите и ти.
Вале  бързо да се оправиш със задачите и ти.
Плами записвай в тефтера и една среща планирай  за догодина.
Аз вчера си поръчах онлайн ГО и снощи в 23 ч получавам съобщение ,че утре в 13 ч ми я носят....Да ама имах планувана задача,да напазарим и да се разходим в това хубаво време.Е напазарих ,ама разходката не се състоя.Сега стоя и шия уши на елени хахаха. Обаче така ме изкушава времето на вън.
Приятни почивни дни момичета,радвате се на топлото време.

# 193
  • Мнения: 5 997
Уф, а аз днес такава тенекия вързах на Джейми, че ме е срам много и затова позорно и публично се извинявам и тук.
Имам много основателна причина, но все пак.
Няма какво да се извиняваш. Момичета чуваме се (  толкова притеснена и ядосана звучеше ) и се разбираме да почакам още малко в района, откривам едно любимо започващи с Ш нещо, което знам че в такъв момент ще и подейства добре и се оказва, че сега аз трябва да го ям.Миличка изобщо  не се тревожи, не знам другия път кога и за колко време ще идвам, поне с изпитите приключих. Утре се прибирам при моите мъже.
Славе, само да вляза в ритъм и ще се разберем да се видим, че и на работа както в къщи ... имам и там да наваксвам.

# 194
  • Мнения: 11 622
Добро утро!

Аз съм на мързеливо, неделно кафе Laughing Кратун го извикаха да подреждат огъня, че пак идва ред на тържества Laughing
Да ви разкажа за моите изживявания с йогата, че да се посмеем. Значи в групата имаше една млада жена, ама в 36-та седмица и вече роди LaughingLaughingLaughing та сега аз съм най-младата LaughingLaughingLaughing Само 3 сме дето можем да легнем в/у постелка - другите са на стол LaughingLaughingLaughing Инструктурката е жена на възраст, великолепна, пищна дама, която е супер пластична. В първия момент като я видях изобщо не можех да предположа, че тази маса може да се движи по великолепен, грациозен начин!!!! Разтяга всеки индивидуално, според възможностите му. Упражненията са 45 мин., а след това има релакс/медитация 15мин. За целта има приготвени възглавнички, да си ги подпъхне човек, че да се чувства удобно и одеала да се завие, за да се затоплят и отпуснат мускулите / кой на стол, кой на земята Laughing. /Пуска се подходяща музика, а инструкторката чете поеми. В края на упражнението има поне един, дето малко по-трудно излиза от медитацията /сиреч е позаспал Laughing/ . Залата предлага и постелки, и одеала, и възглавнички, но колежките си идват със сакове и като наизвадиха одеала изплетени на една кука и бродирани възглавнички - направо ми събраха погледа първия път LaughingLaughingLaughing В края на първото ми посещение инструкторката ми предложи да я посещавам с по-интензивните групи, но за сега си оставам в тази група - компанията е страхотна и аз се чувствам супер!!!! Та горещо ви препоръчвам "зен" йога Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт