Домакини 69/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 44 960
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 39 309
Смърфи, стискам палци на сестричката!
Прегръдка и от мен имате!

# 211
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
И от мен имате прегръдки Hug
Фло, никой не предлага комшията, защото с него по дифолт не се брои. Като първия път Joy
Смърфи, сестра ти има палци и от мен, бързо да се устрои и свикне. Сигурно много ще й липсва морето
Мария, дано бързо се оправи котката, че и бебето да живне
Голям мързел днес, утре пак така,  само до близкото у-ще ще отскочим, шефа на плуване, ние да гласуваме

# 212
  • Мнения: 39 309
Ма ко, от днес бебето е вече в новото си семейство.

# 213
  • Мнения: 11 622
Добро утро!

Голяма прегръдка и от мен!!!
Смърфи стискам палци!
Мария как са котаците? Ние лекувахме ушна инфекция на кучо. Купих му нови "бонбони" и заради тях едва ли не сам си слага намордника Satisfied , че ние намордник слагаме само при мнипулации - никога не се е опитвал да хапе, ама "страх - лозе пази" Laughing
Мако разкошна ти е градинката и любимеца!
Писе завиждам за зелето!
Фло Kissing Heart
Аз имах болки в кръста и вече си мислех разни щуротии, обаче докато правехме разни пози в йогата, инструкторката леко ми коригира позицията, без никакво усилие или напрежение в мен, и такъв пукот се чу, че всички в залата ме погледнаха.... и чудо - болката изчезна!!!!!! Направо се изумих! Явно съвсем съм се обездвижила и сбабиджосала....
Иначе при нас различни вариации на дъжд Laughing Кратун следващата седмица е ваканция, къпините свършиха и сега е ред на шипките Laughing
Поздрав от нашите разходки
Скрит текст:

# 214
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Това от снимката онзи ден,  не е нашата беля, от нета е.
Калинче, струва ми се, че този кучо е малко по-голям от предишния. Изглежда като за изложба, много са красиви ротвайлерите, ама заради едно побъркано на кумовете, ме е страх от тях.
Вместо хляб днес се смахнах да правя питка "слънце". Тестото е за памук погача де, ама исках да видя формата дали ще докарам. Справих се горе долу, тестото ще го разпределя различно другия път.

# 215
  • Мнения: 39 309
Лейди, добре са котковците. А преди малко ми върнаха малкото коте- не искало да яде. Дойде и си изяде всичко.

# 216
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро!


Изпратих шефа на екскурзия, до Кюстендил ще ходят, върнах се да си допия кафето и хуквам с майка на лекар. Изпусна кокоши тръни по краката и сега дълго трябва да ходи да ги горят, че не може да стъпва вече.
Като се върна трябва и с ТВ да се разправям, че излиза някакво петно на най-големия телевизор и мъжа ми е болен. Добре, че имаме удължена гаранция, че разбира се фабричната е изтекла преди малко повече от месец.
Смърфи, сестра ти ако има нужда от ориентиране за някакви институции или за каквото и да е, може да звънка по всяко време. Ако мога ще я ориентирам
Хубава седмица на всички Hug

# 217
  • Мнения: 39 309
Тум съм, момичета. Готвене, пазар, чистене, върнаха ни котето и с него се занимавам....

# 218
  • Мнения: 3 839
Привет и от мен!

Цяла сутрин с едно зеле се занимавам... От есента до пролетта, че и малко по-късно, има зеле като нашето и купихме онзи ден няколко зелки. Имам два трилитрови буркана с широко гърло и кълцах зеле за тях. Ама останаха три зелки, явно не успях да преценя колко да купим. Та на две от тях махнах кочана (това беше най-връткавото) и една по една ги потопих във вряща вода, колкото да им се отделят листата. Почистих средата на листата, нарязах по-големите листа на две и ги навих на няколко рула. Сложих ги в каквито буркани намерих с по-широко гърло и ги залях със солена марината. Сега ще видя ще стане ли изобщо нещо от тази идея. А последната зелка току-що я сложих в бавната тенджера за довечера. Цялата къща е пълна със зеле, вече и от ушите ми излизат парченца, хаха. Сега ще пусна прахосмукачка. 

Ма ко - благодаря ти! Ако се наложи нещо, ще й кажа.

Мария - а защо ви върнаха котето? Защото не иска да яде ли?

# 219
  • Мнения: 39 309
Смърфи, и у нас ухае на зеле манджа. Ми, много вкусна се получи.
Котето го върнаха, защото уж не яде. Бях им го дала с пакетче отворена храна. Като го върнаха заедно с храната я изсипах и то почна да яде пред тях. Според мен не им се е занимавало и са си търсили причина. А аз се занимавам с бебето, защото следобедите са вече хладни и го прибирам на нашия етаж, в стая, където никой не живее. Сутрин намирам изненадки за почистване тук- таме. Отделно е много любвеобвило и тръгва след всеки човек, и си проси внимание, та нямам откачане от него.

# 220
  • при късмета
  • Мнения: 24 000

Как сте банда?
Мен от вчера се опитва да ме хване мигрената, едва овладях положението. Днес трябва и нашата гражданска да правя, та ще се разхождам до центъра.
Да избутаме и утре и след у-ще шефа отива при майка, че и двамата врънкат, повече от 2 месеца не ѝ е бил на гости

# 221
  • Мнения: 39 309
Тук съм. Помагам на ММ, на детето с домашните, гоня си моите неща- готвене, пазар, чистене.... И аз чакам почивните дни.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Ние се готвим за утрешния Хелоуин.За Криста той е по-голям празник от Коледа.Украсата седи целогодишно,а тя обожава черното и хелоуински дрехи.
Ще обикаля със съседчетата във входа и после ще направим парти с майките в една приятелка.Дано някой киселяк само да не каже нещо гадно на децата.
Криста ще е гущерче.

# 223
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Славче да снимаш сладката гущерка:kissing_heart:Дано да се забавлявате добре утре.
При мен нищо ново. За жалост скоро нито съм фърчала с нещо, нито съм се мятала:grinning:Сезона приключи. Догодина ще се постарая още повече.
Чакам да стане 15. 12 и да отида при детето в Австрия, и ще се разходим из коледните базари на няколко града. После на 22.12 се връщаме двете в БГ.
Синът участва в разни събития с танците и много добре му се получава. Като гледах едното изпълнение на живо да ви кажа честно чак не вярвах че този снажен младеж, който се намира на сцената и наистина е супер добър, е моето момче. Blush

# 224
  • Мнения: 39 309
Ех, Плами! Хубави неща са ти се случили, и ще ти се случат!
У дома днес никой не се сети за този празник. Децата пораснаха! Първо ние с баща им заспиваме.

Общи условия

Активация на акаунт