RYANAIR -16

  • 44 074
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 16 023
Има - в работните дни.

# 376
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Има live chat. Сега говорих с двама. Ние с мъжа ми се чекирахме онлайн.
За дъщеря ни първо ни казаха, че ще ни дадат възможност да въведем датата й на раждане, но пак не се получи. После попаднах на втори оператор и той ни каза ние да се чекираме онлайн, а за нея ще дадат безплатно регистриране на летището. Щели да уведомят персонала.
Проблемът е, че навършва 12 по време на пътуването, а билетът е двупосочен. Системата не дава възможност да въведем рождената й дата.

# 377
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Направи си принт скрийн на чата задължително, за да покажеш на летището евентуало!

# 378
  • Мнения: 1 677
Има live chat. Сега говорих с двама. Ние с мъжа ми се чекирахме онлайн.
За дъщеря ни първо ни казаха, че ще ни дадат възможност да въведем датата й на раждане, но пак не се получи. После попаднах на втори оператор и той ни каза ние да се чекираме онлайн, а за нея ще дадат безплатно регистриране на летището. Щели да уведомят персонала.
Проблемът е, че навършва 12 по време на пътуването, а билетът е двупосочен. Системата не дава възможност да въведем рождената й дата.
Имахме същия проблем преди две години. Дъщеря ни навършваше години между двата полета(пътувахме специално за рождения и ден). Аз я бях подала с навършени години. Писахме в лайв чата. Оправиха и оттам възрастта. Оказа се, че трябва да се пишат годините в момента на първия полет.

# 379
  • Мнения: 4 322
А с Райън е толкова лесно да се купят два отделни полета - отиване и връщане. Тогава възрастта си е вярна и проблеми няма.

# 380
  • Мнения: 1 262
За много години на всички,щастлива и успешна Нова година!Въпросът ми е,кога пускат полетите до Пафос,Кипър?

# 381
  • Мнения: 33
Здравейте и честита Нова Година!
Днес ще пътувам от Белгия(Шарлероа) до София, нямам разпечатана бордна карта, нито свалено приложение. Проблем ли ще е ако покажа само скрийншот на картата?

# 382
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Важното е да се чете баркода, на какво ще покажеш- няма значение.

# 383
  • Мнения: 3 727
Не му хващам идеята на това приорити. За мен е абсолютно безсмислено.  Ето например, днес от Берлин тези с приорити хубаво се чекнаха първи, но чакаха емнайсе минути на студа, да се чекнат всички и едва тогава отвориха пътя до самолета.
Откакто промениха условията за багаж,синът ми винаги пътува с приорити,защото,освен раницата си,носи и чанта за лаптоп. И според него,ако е без платен допълнителен багаж и приорити,не може да си носи лаптота отделно... Не е ли така-ако си с 2 малки ръчни багажа,ти трябва приорити?

# 384
  • София
  • Мнения: 16 023
Да, така е.

# 385
  • Мнения: 964
С новото лятно разписание, което е в сила от 29.03.2020 г. и полетите се виждат вече на сайта.
За много години на всички,щастлива и успешна Нова година!Въпросът ми е,кога пускат полетите до Пафос,Кипър?

# 386
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, имам закупен билет за Милано 21-23 януари, но искам да сменя датата с един ден по-рано, тоест 20ти януари, за смяна на дата ми искат допълнително 35 евро, а реално ако си закупя нов билет отиване и връщане за новите дати ми е 15 евро. Въпросът ми е ако закупя нов билет с дата 20-23ти, дали ще ми дръпнат тези 35 евро, някой има ли опит? Благодаря

# 387
  • Мнения: 2 681
Няма да вземат нищо.

# 388
  • София
  • Мнения: 39 758
Здравейте.

Извинявай се, че ще се вкл. с лаишки въпрос.
Може ли куфар с размер 54 х 38 х 19 см да се вземе на борда като ръчен багаж?

# 389
  • София
  • Мнения: 3 166
Здравейте.

Извинявай се, че ще се вкл. с лаишки въпрос.
Може ли куфар с размер 54 х 38 х 19 см да се вземе на борда като ръчен багаж?
Допълнителна чанта , която трябва да се побира в оразмерителя за багаж (не повече от 10 кг и размери 55 см х 40 см х 20 см).
Всеки един от размерите ви е по-малък от допустимите. Може, ако имате закупен допълнителен багаж/приорити.

Общи условия

Активация на акаунт