RYANAIR -16

  • 43 920
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 945
И къде точно е този преграден ескалатор? Няма такова нещо - заблуждавате!
Напротив, предлага се на Т2. Но е доста смешна. Ние сме ползвали с кредитна карта Премиум. Качват ви с един ескалатор, който иначе е преграден и не се ползва от останалите пътници и минавате без да чакате проверката на скенера и ръчния багаж. За паспортен контрол си се редите на опашката.
До другия. Нямам намерение да споря с никого. Ползвала съм го като услуга, предлагана с Mastercard Премиум през юли 2019г. и споделям. Ако искате вярвайте. Това, че вие не сте информирани, не означава, че аз лъжа...Може вече да не се предлага, не знам.   https://www.mastercard.bg/bg-bg/consumers/offers-promotions/pric … e/fast-track.html

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 19:58 от dechy

# 421
  • Мнения: 158
Здравейте, този месец ни предстои полет с Laudamotion (тъй като четох, че са вече общи с Ryanair и реших да пиша тук, понеже не видях отделна тема) до Виена. Въпросът ми е полетите от терминал 1 ли ще осъществяват само и по какъв начин мога да разбера на кой терминал ще кацнем във Виена? Благодаря предварително Simple Smile

# 422
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте, този месец ни предстои полет с Laudamotion (тъй като четох, че са вече общи с Ryanair и реших да пиша тук, понеже не видях отделна тема) до Виена. Въпросът ми е полетите от терминал 1 ли ще осъществяват само и по какъв начин мога да разбера на кой терминал ще кацнем във Виена? Благодаря предварително Simple Smile
И ние ще пътуваме с тях до Виена.
Доколкото виждам от сайта на Летище София кацат и излизат от терминал 1.

# 423
  • Мнения: 4 234
В София Т1, Виена като кацнете ще разберете, или потърсете  ...

# 424
  • София
  • Мнения: 15 913
Прегледай сайта на приемащото летище -Виена. Там ще пише на кой терминал каца самолета.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Сайтът ли нещо не работи или аз не успявам да се справя с резервирането Thinking Върти ми се само едно кръгче и дотам....

# 426
  • Мнения: 601
Здравейте,
задавам въпрос на моя приятелка: Купила е билети Ливърпул - София и София-Ливърпул през м. декември 2019 г. Получила е преди седмица имейл, че полетът София-Ливърпул през м. Април няма да се изпълнява за конкретната дата. Изпратили са й указания как да промени датата или на каса на превозвача да променят датата. Тя се е опитала сама да го направи и е променила датата, но са й дръпнали пари от картата като за нов билет. Въпросът ми има ли телефонен номер, на който да се обади или през чата да поиска възстановяване на сумата, тъй като е платила два пъти за 1 билет? По телефона дали говорят български, че тя не е добре с английския? Предварително благодаря на отзовалите се.

# 427
  • Мнения: 84
Здравейте,
задавам въпрос на моя приятелка: Купила е билети Ливърпул - София и София-Ливърпул през м. декември 2019 г. Получила е преди седмица имейл, че полетът София-Ливърпул през м. Април няма да се изпълнява за конкретната дата. Изпратили са й указания как да промени датата или на каса на превозвача да променят датата. Тя се е опитала сама да го направи и е променила датата, но са й дръпнали пари от картата като за нов билет. Въпросът ми има ли телефонен номер, на който да се обади или през чата да поиска възстановяване на сумата, тъй като е платила два пъти за 1 билет? По телефона дали говорят български, че тя не е добре с английския? Предварително благодаря на отзовалите се.

Не говорят български.

Това са начините за комуникация с тях от разстояние - https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/faq#15

# 428
  • Мнения: 1 738
Здравейте, предстои ни пътуване 2 възрастни и 1 тийн на 12 години. Купила съм билети с приорити за 2та възрастни, но не и за тийна. В такъв случай той може ли да се придвижва с нас или ще трябва да мине през другата опашка? Благодаря предварително.

# 429
  • Мнения: 4 234
може да минете всички на другата опашка

# 430
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Досега не съм пътувала с Райън. Възможно ли е в една резервация да има пътници с приорити и такива без? Или приорити е валидно за цялата резервация....
И още  - възможно ли е в една резервация да има пътници със студентско намаление и такива с редовни билети или трябва да се правят на отделни резервации?

# 431
  • София
  • Мнения: 1 317
Досега не съм пътувала с Райън. Възможно ли е в една резервация да има пътници с приорити и такива без? Или приорити е валидно за цялата резервация....
И още  - възможно ли е в една резервация да има пътници със студентско намаление и такива с редовни билети или трябва да се правят на отделни резервации?
За приорити - може в 1 резервация. Аз правя първо чиста (Basic) резервации като после добавям приорити на когото съм избрала.

# 432
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Здравейте, предстои ни пътуване 2 възрастни и 1 тийн на 12 години.
                                                           
 Ние пътувахме през декември. Двамата с мъжа ми имахме приорити, а двете деца нямаха. Всички, цялото семейство минахме по - бързата опашка нямаше никакъв проблем даже служител ни насочи натам.

# 433
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Ако не съм доплатила за багаж и имам право само на малка чанта- "1 малка ръчна/лична чанта, която трябва да се побира под седалката пред Вас (40 см х 20 см х 25 см). Някои примери са ръчна чанта, чанта за лаптоп и малка раница." Цитатът е от сайта на Райън. Не виждам ограничение за килограмите. Има ли такова?

# 434
  • Мнения: 84
Ако не съм доплатила за багаж и имам право само на малка чанта- "1 малка ръчна/лична чанта, която трябва да се побира под седалката пред Вас (40 см х 20 см х 25 см). Някои примери са ръчна чанта, чанта за лаптоп и малка раница." Цитатът е от сайта на Райън. Не виждам ограничение за килограмите. Има ли такова?

Не. Никога не са ми я теглили, мерили. Ползвам обикновена раница и слагам всичко необходимо.
Случвало ми се е да е препълнена и не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт