Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Iron tea... Турски чай за отслабване...

• 7 096
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Тези какви надценки слагат,в Турция е 140 лири....Пиши как се чувстваш като го почнеш

Бихте ли ми казали в Турция от къде може да се закупи чая?
Мой близки ще ходят в Истанбул.
Искам да ги помоля да ми вземат.

# 16
  • София
Тези какви надценки слагат,в Турция е 140 лири....Пиши как се чувстваш като го почнеш

Бихте ли ми казали в Турция от къде може да се закупи чая?
Мой близки ще ходят в Истанбул.
Искам да ги помоля да ми вземат.
Не зная ,това е адреса от официалният им сайт-Halkalı Merkez Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı No:8A Küçükçekmece/İSTANBUL
ето и сайта http://www.forx5.com.tr/?fbclid=IwAR0q8sPafnOgsnpfTjQBCipuinUo9A6lZw8ewdw4mjn3KyA1PcLTUKCar8U
Аз също го пия вече 10 дни,доволна съм ,маха подуване и наистина убива апетита.Ще видя след месец как ще са нещата.Писах иначе на сайта им за доставка и за три чая ми писаха 140 евро с доставката,просто не им е евтина доставката,най-изгодно е някой да ти го донесе за да не се плаща доставка.

# 17
Майко мила, 300 лв за 2-3 кг.....     Smiley   Добре си печелят мушенгиите от наивността на хората.

# 18
  • София
Майко мила, 300 лв за 2-3 кг.....     Smiley   Добре си печелят мушенгиите от наивността на хората.
Мошеници са българите където слагат луди надценки-тук е 100 лв,в Турция около 40 лв:smile:
Турците имат страхотни билкови неща,поръчвам директно от Турция,ползвам още 4-5 вида турски чай и е страхотен.40 лв не е скъпо за месец и половина,за сега много добре се чувствам с него ,имам инсулинова резистенност и вечер съм ламята спаска:smiles: С този чай съм супер,ям вечер насила ,може и да пропусна даже.Пробвала съм всичко което е излязло на пазара.

# 19
Скрит текст:
Мошеници са българите където слагат луди надценки-тук е 100 лв,в Турция около 40 лв:smile:
Турците имат страхотни билкови неща,поръчвам директно от Турция,ползвам още 4-5 вида турски чай и е страхотен.40 лв не е скъпо за месец и половина,за сега много добре се чувствам с него ,имам инсулинова резистенност и вечер съм ламята спаска:smiles: С този чай съм супер,ям вечер насила ,може и да пропусна даже.
Пробвала съм всичко което е излязло на пазара.
Освен истинска храна?   Smiley
Да, когато искаш да си ядеш всичко-тесто, десерти, захар, друг начин няма.
Но проблема и тук е, че не е трайно.Или ще пиеш чая докато си жива?
Защото спреш ли го, нито ИР ще е изчезнала, нито кг ще запазиш, а ламята спаска ще се върне с пълна сила.

Пп:и аз съм/бях с ИР.Свалих над 30 кг без никакви чайчета, хапчета, препарати, само с истинска храна.Ламята спаска се успокоява, само когато е хранена с натурална, жива храна.

# 20
  • София
Скрит текст:
Турците имат страхотни билкови неща,поръчвам директно от Турция,ползвам още 4-5 вида турски чай и е страхотен.40 лв не е скъпо за месец и половина,за сега много добре се чувствам с него ,имам инсулинова резистенност и вечер съм ламята спаска:smiles: С този чай съм супер,ям вечер насила ,може и да пропусна даже.
Пробвала съм всичко което е излязло на пазара.
Освен истинска храна?   Smiley
Да, когато искаш да си ядеш всичко-тесто, десерти, захар, друг начин няма.
Но проблема и тук е, че не е трайно.Или ще пиеш чая докато си жива?
Защото спреш ли го, нито ИР ще е изчезнала, нито кг ще запазиш, а ламята спаска ще се върне с пълна сила.

Пп:и аз съм/бях с ИР.Свалих над 30 кг без никакви чайчета, хапчета, препарати, само с истинска храна.Ламята спаска се успокоява, само когато е хранена с натурална, жива храна.
Само истинска храна ям,много рядко пица и то от качествени продукти,от проверен ресторант който зарежда само от Италия,само качествени десерти-не визирам шоколад Линд и Милка.80 процента за деня ми е сурова храна,купувам качествено масло и качествен зехтин,патешка мас ,само качествени млечни,сурови ядки,но не отслабвам,бонуса е че съм здрава и не боледувам.Но ям много плодове и зеленчуци ,не мога без сирене ,кашкавал и кисело мляко.Някой който цял живот е ял боклуци и почне да яде истинска храна ще отслабне,но аз не SmileyНо покрай качествената храна ям и хубав шоколад и хубави десерти и ламята Спаска продължава да си живее в мен.Всеки организъм е различен и не на всеки действа това което на друг-при мен единственият начин е да не съм гладна,а това с вмнвх никога не ми се е получавало.

# 21
Daniela, а ти откъде го поръча? От бг сайта ли или от Турция?
Чудя се дали да го пробвам, ако наистина има ефект..

# 22
  • София
Daniela, а ти откъде го поръча? От бг сайта ли или от Турция?
Чудя се дали да го пробвам, ако наистина има ефект..
От Турция

# 23
Не ми се отваря сайта , може ли да ми го изпратиш отново ?

# 24
Странното е, че аз 1вата опаковкаот 54 станах 47кг за 2 седмици.. Хората не можеха да повярват.. Обаче сега покрай карантината с Covid 19 качих на 50 и си купих 2ра опаковка.. И не мърдам... И апетита не е повлиян както 1-та.. От официалния сайт на България... Иначе чаят е много хубав и аз като човек, който не вярва на подобни неща, бях удивена..може би ако почина месец и пак си купя 3-та ще има пак ефект...

# 25
А каква е цената в Бг сайт ? От инстаграм ли поръчваш ?

# 26
Здравейте момичета, не ми остава време да пиша... Имам страхотни резултати но не го пия редовно... Мога да дам данни на човек който го праща по еконт директно от турция 70 лева си го закупих от него, тук в България е доста по скъп...

# 27
  • пловдив
Здравейте момичета, не ми остава време да пиша... Имам страхотни резултати но не го пия редовно... Мога да дам данни на човек който го праща по еконт директно от турция 70 лева си го закупих от него, тук в България е доста по скъп...
Аз също го пия, но съм редовна.Все още не мога да кажа резултати, но нямам никакъв апетит.При вас какви са резултатите и ако може да дадете данните на човека

# 28
# 29
Нека и аз да споделя моите преживявания с iron tea..
Значи, действително се отслабва, но има и странични ефекти, от които още изпитвам ужас, а уж пише, че няма.Нито имам сърдечни проблеми,нито пия хапчета за кръвно, за да не го пия,както е написано в “листовката”  му.Страхотно главоболие, придружено със страхотен световъртеж . Ужас ! Пих го точно 4 дни, пътека направих до личния ми лекар и не само при него, а и на отоневролог ходих. .
Добре, че му казах( на отиневролога), че пия чай за отслабване. По негова препоръка го спрях, за да отхвърлим варианта, че от чая ми идва този физически гнет и действително се оказа чая проблема! Да,отслабва се, защото За 4 дни свалих 2 кг и половина, но не искам и да си помислям повече за този чай, колкото и ефект да има от него..
На здрава глава бинт? Не, благодаря!
Изхвърлих го и прекратих взаимоотношения с този чай .
Според мен освен изброените билки като състав ,има и нещо друго, което са спестили да напишат.

Общи условия

Активация на акаунт