Добър сешоар.

  • 7 162
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
@MaNishma доволна ли си от сешоара. И аз се чудя за този модел, като характеристики е перфектен, само теглото му малко ме притеснява и не знам дали този вид дифузера е ок за къдрава коса, моята е 3а май май :д

# 16
  • Мнения: 5
Момичета, благодаря ви, че писахте! Чудих се, гледах и в крайна сметка поръчах този прословут кератинов на Ремингтън. Remington keratin protect ac8820. Цената му е доста прилична в момента. Има пет години гаранция. АС мотор, йонизация, кератинови и бадемови частици в някакъв пръстен, два концентратора (нормален и по-тесен) и дифузер, маха му се решетката за лесно почистване. Харесва ми и че е с дълъг кабел, три метра. Общо взето абсолютно всичко ми харесва с изключение на скоростите, две са, а ми се стори, че в някои модели на Филипс има с по три. Но на фонът на всички предимства, изброени до момента не е болка за умиране. Със сигурност ще е по-хубав от сегашният ми ( десет годишна Ровента), който има само две скорости, никакви опции за температура освен бутон за студен въздух Joy

@MaNishma доволна ли си от сешоара. И аз се чудя за този модел, като характеристики е перфектен, само теглото му малко ме притеснява и не знам дали този вид дифузера е ок за къдрава коса, моята е 3а май май :д

# 17
  • Мнения: 5 832
Сешоарът си е тежичък, но се свиква. Преди това бях с един супер лек на Таурус и ми беше зор да свикна с теглото на този. Като недостатък мога да посоча и това, че няма турбо бутон, както и това, че бутонът за студен въздух трябва да се държи постоянно, а не се включва и изключва. На предишния ми сешоар бутоните бяха отстрани, плоски са и са с приплъзване. На този са отвътре, доста големи са и са с щракване, което ме изнервя все още, защото точно там са пръстите и се чудя как точно да го хвана, за да не натискам копчетата без да искам докато се суша.

# 18
  • Мнения: 947
tanch, аз бутонът за студен въздух не ползвам на практика. Пробвах и разлика не видях, с него и на най-ниската температура.
Иначе да, тежичък си е сешоарът, но свикнах. Зависи какво се е ползвало и преди това, моят беше много лек.
 Alis Shmatkova, като цяло съм много, много доволна! Ползвам предимно дифузерът. Със силно чуплива коса съм. Сешоарът е много мощен и ако се ползва с концентратора на висока степен, косата изсъхва за нула време. Аз дори и с дифузер често ползвам на висока скорост, но с температурата гледам да не прекалявам. Ползвам основно средната степен и ми е перфектна, не изсушава прекалено косата, а и не е като студената струя да суша 40 минути.
Единствен недостатък за мен беше тежестта, но както казах свикнах и то доста бързо. Един път само ми се случи и да натисна бутон без да искам също.
Така че да, доста добър си е сешоара и дори за цената си отличен бих казала!

# 19
  • Мнения: 5 832
Студената струя я ползвам след като се изсуша напълно, за да фиксирам косата. Никога не съм я сушила със студена струя.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 457
Аз искам да попитам сешоара Remington Keratin омазнява ли косата и също дали може да се ползва да се изсуши намокрена дреха примерно

# 21
  • Мнения: 5 832
Аз искам да попитам сешоара Remington Keratin омазнява ли косата и също дали може да се ползва да се изсуши намокрена дреха примерно
Лично при мен не омазнява косата.
И защо да не може да се ползва да се изсуши дреха? Той е с кератинов пръстен, не е като да пуска нещо мазно.

# 22
  • Мнения: 4 219
Момичета, дайте съвет кой сешоар да взема .. единия е силк, а другия про лукс .. и двата са на Ремингтон .. имам новата версия на кератин протект, но ми трябва още един и реших да е различен, иначе съм много доволна от кератиновия. Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 383
Интересуваме този сешоар ок ли е като  параметри? Трябва ми само за сушене на косата. Приемам и други бюджетни предложения.
https://www.emag.bg/profesionalen-seshoar-s-difuzer-zephyr-zp-11 … jpd/pd/D3WF13BBM/

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 94
Момичета помагайте, искам да взема сешоар, но кой от двата да избера:
https://techmart.bg/%D0%A1%D0%B5%D1%88%D0%BE%D0%B0%D1%80%20Remington%20AC9140
или https://techmart.bg/%D0%A1%D0%B5%D1%88%D0%BE%D0%B0%D1%80%20Remington%20D7777

# 25
  • София
  • Мнения: 30 085
Момичета,
някой да има опит или мнение за сешоар с такъв дизайн. Дали е удобен?
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 3 040
Дами, някой да ползва такъв сешоар и мнение?
Предварително благодаря!
https://www.technopolis.bg/bg/Seshoari/Seshoar-PHILIPS-BHD628-00 … 0?tab=description

Изгледах на Ремингтън, но сякаш ми идват тежки, а имам проблем с дясната ръка и си търся по-лек, без да е за сметка на качеството.

Общи условия

Активация на акаунт