Натурална* козметика Klorane Bébé с екстракт от Невен. Споделете вашето мнение и спечелете!

  • 4 948
  • 234
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Историята на Klorane Bébé
Klorane Bébé е създадена през 1967 г. под ръководството на Пиер Фабр, фармацевт визионер, който бързо осъзнава, че грижата за бебешката кожа трябва да е съобразена с най-доброто, което природата може да предложи. В резултат на неговото откритие вече повече от 50 години съществува специална връзка между KLORANE, децата и природата. През 2018 г. Klorane Bébé се "възражда", като серията вече съдържа минимум 96% натурални съставки, има по-голяма екосъобразност, напълно безопасна е и носи истинско удоволствие при употреба.
Klorane Bébé и Ботаническа фондация KLORANE си поставят задачата не само да се грижат за бебешката кожа, но и да пробудят интереса на най-малките към природата, както и да ги научат да я почитат.

Грижата за бебето – нашата мисия
Серията Klorane Bébé е изцяло съобразена с нуждите на бебешката кожа, която в първите три години от развитието на децата е незряла и уязвима, защото кожната бариера е тънка и пропусклива. Тъй като в този период кожата все още не е способна да се защитава срещу агресивните външни фактори, тя има нужда от специфична грижа. Klorane Bébé е серия, създадена, за да осигури максимална защита, да съхрани кожата здрава и чиста, да успокои и хидратира. KLORANE е утвърдена марка, която избира съставки с най-висока толерантност, за да предложи натурални формули, адаптирани за бебешката кожа. Серията Klorane Bébé включва почистващи и хидратиращи продукти, а също и продукти с успокояващ ефект при смяна на пелени.
Почистващи продукти:
- нежен почистващ гел с екстракт от невен – продуктът измива нежно и има мек, успокояващ аромат. С него кожата е предпазена от сухота, а косата се разресва лесно след употреба. Не щипе очите и малчуганите го използват с удоволствие.
- разплитащ шампоан с успокояващ екстракт от невен – с него разресването на косата е лесно и забавно, а след измиване тя е мека и с приятен аромат. Този продукт ще се превърне в любим бебешки шампоан както на вас, така и на вашето мъниче.
- нежен свръхобогатен сапун – с успокояващ екстракт от цветове на невен от органично отглеждани растения. Формула с 97% натурални съставки с меко и релаксиращо ухание, която нежно почиства лицето и тялото.

Ползите от невена
Невенът, познат още като "слънчево цвете", е известен още от древността благодарение на ценните си козметични свойства. Именно невенът е ключът към ефективността и безопасността на серията Klorane Bébé.
Той присъства в сърцето на всяка формула. Невенът има впечатляващи успокояващи и защитни свойства и това го прави пръв приятел на малчуганите. Успокояващите свойства на растението се комбинират с изолевцин – есенциална аминокиселина, която подсилва естествената защита на бебешката кожа, за да я предпази от дребни ежедневни раздразнения и пресушаване.


Включете се в темата и спечелете награди!

В периода от 24 септември до 30 септември отговорете на нашия въпрос: Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?

Петима от Вас ще имат възможността да спечелят страхотна награда за своето бебе – измиващ крем с колд крем Klorane Bébé 500 мл. Печелившите участници ще обявим в темата на 1 октомври 2019 г.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

*Грижи без отмиване, с изключение на защитна пудра с минерален произход и грижа за бебета Еритеал

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 10:24 от Редактор***

# 1
  • Мнения: 851
Най важното за мен при избора ми е да е хипоалергичен и успокояващ.

# 2
  • Мнения: 4 496
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Да е с хипоалергенни съставки и да отговаря на нуждите на кожата.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 090
Да е органична, био козметика, без химия, с натурални съставки, подходяща за атопична кожа.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 493
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен мирис.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 301
Да не дразни кожата и да не я изсушава. Да има изчистен състав и да има натурални съставки.

# 6
  • Мнения: 127
Предпочитам козметика без парабени ,която не дразни и не изсушава кожата.

# 7
  • Мнения: 4 841
Синът ми има някакъв вид себорея и до момента само един шампоан му влияе добре на главата. Уви, това не е Клоран, въпреки че го отгледах с него. Но пък на мен Клоран ми понася чудесно. Само дето тук цените му са УаУ. Въпреки това си го купувам и ползвам.
Големият ми син също ползва детската серия на Клоран и съм доволна.
За мен е важно козметиката да понася добре на кожата на децата ми и на моята.
Не робувам на марки и на цената им. Шампоанът, който ползвам за малкия ми син за мое огромно съжаление го има само в Германия и е един от най - евтините там. Но намирам начин да го набавя и от две години е изцяло само с него. Както казах, важното да няма проблем със себореята, която се появява при всеки опит да сменя шампоана.

# 8
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Натурални съставки,хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ и с приятен аромат.

# 9
  • Мнения: 376
Най-важното при моя избор на бебешка/детска козметика е да не дразни кожата, да има натурални съставки, да отговаря на нуждата на кожата на децата, да няма силен аромат....

# 10
  • Мнения: 3 846
Да няма химикали и парабени, да е натурален продукт.

# 11
  • Мнения: 707
Да е възможно най-натурална козметиката, без парабени, да действа успокояващо на кожата. Да не е силно ароматизирана.

# 12
  • Мнения: 2 124
Най-важно при избора на козметика за детето ми е,да е доказана марка и да му действа оптимално!

# 13
  • Мнения: 278
Да не садържа парабени, по възможност да съдържа натурални съставки.
 Използвала съм от продуктите на Клоран, но не и от детската серия, и съм доволна.

# 14
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Натурални съставки, които овлажняват кожата и не дразнят.

Общи условия

Активация на акаунт