Натурална* козметика Klorane Bébé с екстракт от Невен. Споделете вашето мнение и спечелете!

  • 4 973
  • 234
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Историята на Klorane Bébé
Klorane Bébé е създадена през 1967 г. под ръководството на Пиер Фабр, фармацевт визионер, който бързо осъзнава, че грижата за бебешката кожа трябва да е съобразена с най-доброто, което природата може да предложи. В резултат на неговото откритие вече повече от 50 години съществува специална връзка между KLORANE, децата и природата. През 2018 г. Klorane Bébé се "възражда", като серията вече съдържа минимум 96% натурални съставки, има по-голяма екосъобразност, напълно безопасна е и носи истинско удоволствие при употреба.
Klorane Bébé и Ботаническа фондация KLORANE си поставят задачата не само да се грижат за бебешката кожа, но и да пробудят интереса на най-малките към природата, както и да ги научат да я почитат.

Грижата за бебето – нашата мисия
Серията Klorane Bébé е изцяло съобразена с нуждите на бебешката кожа, която в първите три години от развитието на децата е незряла и уязвима, защото кожната бариера е тънка и пропусклива. Тъй като в този период кожата все още не е способна да се защитава срещу агресивните външни фактори, тя има нужда от специфична грижа. Klorane Bébé е серия, създадена, за да осигури максимална защита, да съхрани кожата здрава и чиста, да успокои и хидратира. KLORANE е утвърдена марка, която избира съставки с най-висока толерантност, за да предложи натурални формули, адаптирани за бебешката кожа. Серията Klorane Bébé включва почистващи и хидратиращи продукти, а също и продукти с успокояващ ефект при смяна на пелени.
Почистващи продукти:
- нежен почистващ гел с екстракт от невен – продуктът измива нежно и има мек, успокояващ аромат. С него кожата е предпазена от сухота, а косата се разресва лесно след употреба. Не щипе очите и малчуганите го използват с удоволствие.
- разплитащ шампоан с успокояващ екстракт от невен – с него разресването на косата е лесно и забавно, а след измиване тя е мека и с приятен аромат. Този продукт ще се превърне в любим бебешки шампоан както на вас, така и на вашето мъниче.
- нежен свръхобогатен сапун – с успокояващ екстракт от цветове на невен от органично отглеждани растения. Формула с 97% натурални съставки с меко и релаксиращо ухание, която нежно почиства лицето и тялото.

Ползите от невена
Невенът, познат още като "слънчево цвете", е известен още от древността благодарение на ценните си козметични свойства. Именно невенът е ключът към ефективността и безопасността на серията Klorane Bébé.
Той присъства в сърцето на всяка формула. Невенът има впечатляващи успокояващи и защитни свойства и това го прави пръв приятел на малчуганите. Успокояващите свойства на растението се комбинират с изолевцин – есенциална аминокиселина, която подсилва естествената защита на бебешката кожа, за да я предпази от дребни ежедневни раздразнения и пресушаване.


Включете се в темата и спечелете награди!

В периода от 24 септември до 30 септември отговорете на нашия въпрос: Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?

Петима от Вас ще имат възможността да спечелят страхотна награда за своето бебе – измиващ крем с колд крем Klorane Bébé 500 мл. Печелившите участници ще обявим в темата на 1 октомври 2019 г.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

*Грижи без отмиване, с изключение на защитна пудра с минерален произход и грижа за бебета Еритеал

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 10:24 от Редактор***

# 1
  • Мнения: 854
Най важното за мен при избора ми е да е хипоалергичен и успокояващ.

# 2
  • Мнения: 4 564
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Да е с хипоалергенни съставки и да отговаря на нуждите на кожата.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 093
Да е органична, био козметика, без химия, с натурални съставки, подходяща за атопична кожа.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен мирис.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 365
Да не дразни кожата и да не я изсушава. Да има изчистен състав и да има натурални съставки.

# 6
  • Мнения: 127
Предпочитам козметика без парабени ,която не дразни и не изсушава кожата.

# 7
  • Мнения: 4 841
Синът ми има някакъв вид себорея и до момента само един шампоан му влияе добре на главата. Уви, това не е Клоран, въпреки че го отгледах с него. Но пък на мен Клоран ми понася чудесно. Само дето тук цените му са УаУ. Въпреки това си го купувам и ползвам.
Големият ми син също ползва детската серия на Клоран и съм доволна.
За мен е важно козметиката да понася добре на кожата на децата ми и на моята.
Не робувам на марки и на цената им. Шампоанът, който ползвам за малкия ми син за мое огромно съжаление го има само в Германия и е един от най - евтините там. Но намирам начин да го набавя и от две години е изцяло само с него. Както казах, важното да няма проблем със себореята, която се появява при всеки опит да сменя шампоана.

# 8
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Натурални съставки,хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ и с приятен аромат.

# 9
  • Мнения: 376
Най-важното при моя избор на бебешка/детска козметика е да не дразни кожата, да има натурални съставки, да отговаря на нуждата на кожата на децата, да няма силен аромат....

# 10
  • Мнения: 3 891
Да няма химикали и парабени, да е натурален продукт.

# 11
  • Мнения: 708
Да е възможно най-натурална козметиката, без парабени, да действа успокояващо на кожата. Да не е силно ароматизирана.

# 12
  • Мнения: 2 127
Най-важно при избора на козметика за детето ми е,да е доказана марка и да му действа оптимално!

# 13
  • Мнения: 278
Да не садържа парабени, по възможност да съдържа натурални съставки.
 Използвала съм от продуктите на Клоран, но не и от детската серия, и съм доволна.

# 14
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Натурални съставки, които овлажняват кожата и не дразнят.

# 15
  • Мнения: 1 709
Не държа да е най- скъпата на света, но да е възможно най-изчистена и натурална.

# 16
  • София
  • Мнения: 873
Най-важното при избора на козметика за бебета е да е с натурални съставки, с успокояващи и защитни свойства.

# 17
  • Мнения: 612
Да е  хипоалергичена и натурална.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 636
Да е с натурални съставки.
Да не изсушава кожата.
Да е противоалергична.

# 19
  • Мнения: 394
Продукт с натурални съставки, без парабени, силикон и не много ароматизирани

# 20
  • Мнения: X
хипоалергенен, по възможност натурален .

# 21
  • Мнения: 1 775
Най-важното при избора ми на козметика за бебе е да бъде с натурални съставки.

# 22
  • Мнения: 1 353
Натурални съставки, хипоалергенен продукт, овлажняващ и успокояващ.

# 23
  • Мнения: 3 520
Да е с натурални съставки, без алергени и тежки миризми.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Да е с натурални съставки и по-малко химия.

# 25
  • Мнения: 474
Да бъде с натурални съставки и да овлажнява кожата на моето бебе.

# 26
  • Мнения: 481
Предпочитам козметика без парабени, която не дразни и не изсушава кожата.

# 27
  • Мнения: 481
Предпочитам козметика без парабени, която не дразни и не изсушава кожата.

# 28
  • Мнения: 381
Да не дразни кожата на бебето и да не я изсушава.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 614
Да е задължително бебешка козметика, да не дразни кожата и очичките.

# 30
  • Мнения: X
Да са с хипоалергенна формула, да не предизвикват сълзи, да са без sls и парабени, да нямат оцветители и по възможност - силни аромати. Харесва ми и когато са вложени натурални растителни съставки с доказана грижа за кожата.

# 31
  • Мнения: 608
Да успокоява,хидратира и да не съдържа парабени.

# 32
  • Мнения: 376
За мен най важното е да е максимално изчистен продукт- без парабени.

# 33
  • Мнения: 679
Най важното за мен е козметиката да е пречистена и да е изцяло с натурални съставки, да е подходяща за кожата на бебето, да не я дразнят и да има добри отзиви за нея.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 108
Най-важното за мен при избора на бебешка козметика е да е от разпознаваема марка с добра репутация, да няма натрапчив силен аромат и да влияе добре на бебешката кожа, както и да се предлага на разумна цена.

# 35
  • Мнения: 1 714
Да бъде с хипоалергенен състав,  да бъде съобразена с нуждите на бебешката кожа 🌸

# 36
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Най-важните ми изисквания към козметиката за бебета са: да е с високо качество, да е щадяща, с лек или без аромат и на приемлива цена.

# 37
  • Мнения: 2 558
Да не дразни кожата и да не я изсушава. Да има възможно по-изчистен състав и предимно натурални съставки.

# 38
  • София
  • Мнения: 936
Предпочитам козметиката да е с максимално изчистен състав.

# 39
  • Мнения: 174
Предпочитам козметика без парабени, която  не изсушава  и не дразни кожата.

# 40
  • София
  • Мнения: 370
Да е с натурални съставки.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Винаги търся и избирам хипоалергенни и възможно най-близки до натурални продукти.

# 42
  • Мнения: 1 986
Предпочитам натурални продукти, без парабени, оцветители, аромати и т.н.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Да няма парабени и да е за чувствителна кожа, каквато е на детето ми.

# 44
  • Мнения: 200
Когато избирам козметика за децата си се съобразявам с това да е органична, почти без химия и с натурални съставки.

# 45
  • Мнения: X
Да е поносимо за кожата на детето ми, да има приятен аромат или да е без аромат въобще и да е в голяма опаковка, за да не се налага да купувам всеки месец, по-удобно ми е да имам количество на няколко месеца напред.

# 46
  • Мнения: 6 528
Натурални съставки, да овлажнява кожата, да е с приятен аромат, да се нанася лесно и удобна опаковка.

# 47
  • Мнения: 29 263
И като беше бебе, и сега избирам козметиката да е с натурални съставки и да успокоява кожата.

# 48
  • Мнения: 578
Да бъде с натурални съставки, които хидратират кожата, хипоалергичен и успокояващ! Yellow Heart

# 49
  • Мнения: 1 795
Старая се да избирам натурални продукти, които да хидратират и не дразнят кожата

# 50
  • Мнения: 813
Разчитам на препоръките на педиатъра и да е качествена.

# 51
  • Мнения: 1 150
Здравейте, бебето ми още е много малко (4 месеца) и много внимавам в избора си на козметика. За мен е от особена важност да е с натурални съставки, както вашия продукт, да не изсушава и дразни кожата, а да я хидратира и успокоява.

# 52
  • Мнения: 1 406
Да е с натурални съставки, да е изчистена колкото може повече от химия.

# 53
  • Мнения: 890
Най-важното да е с натурални съставки, нежна за децата.

# 54
  • Мнения: X
Най-важното за мен при избора ми е да е хипоалергичен и успокояващ.

# 55
  • Мнения: 595
Козметиката избирам подходяща за нежната бебешка кожа, без силен аромат, с натурални съставки

# 56
  • Мнения: 1 471
Да е с изчистен състав, да не дразни кожата.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Гледам продукта да е хипоалергичен, нежен към кожата, с натурални съставки. На последно място гледам да е с нежен аромат.

# 58
  • Мнения: 5 435
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Да е с натурални съставки, да не дразни кожата и да не съдържа парабени! Аз също ползвам само бебешка козметика за измиване!

# 59
  • Мнения: 454
Избирам козметиката по следните критерии: да е с максимално изчистен  състав от вредни съставки,  да е нежен към чувствителната кожа и да не предизвиква дразнения, да е специално разработен за нежната бебешка и детска кожа.

# 60
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Максимално изчистен от тежки синтетични съставки, с повече натурални продукти и лека консистенция.

# 61
  • Видин
  • Мнения: 237
Естествени натурални съставки, да съхрани кожата здрава и чиста, да успокои и хидратира

# 62
  • Мнения: 22 867
Да е хипоалергенна и без вредни съставки.

# 63
  • Мнения: 7 273
Козметиката да е възможно най-щадяща(без излишни химии), да е подходяща за конкретната кожа, да е в удобна опаковка и да мога да си позволя цената .

# 64
  • Мнения: 508
При първоначалният избор на козметика за моето бебе се доверявам основно на инстинкта си, както и на моя опит с марките. Във времето става ясно дали съм се справила или не. Най-важно е кожата да е спокойна, а козметиката да се грижи за това.

# 65
  • Мнения: 119
Най-важното е да бъде нежен към детската кожа,  да е хипоалергичен, както и да има натурални съставки.

# 66
  • Мнения: 2 067
Най-важните ми изисквания са бъде на доказана марка козметика за деца, с натурални съставки и на добра цена.

# 67
  • Мнения: 1 125
Да не дразни кожата, да не я изсушава и да е на добра цена.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Моето дете вече не е бебе, но продължавам да използвам за лицето и колд крема на Клоран, незаменим ми е.
При избора на козметика за детето ми най-важно е да е подхранвана и с натурален състав.

# 69
  • Мнения: 252
да не е с прекалено много съставки,да съдържа билки,да е с лека структура

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Да не е случайна и неизвестна за мен марка, да няма вредни съставки, да действа добре на детето.

# 71
  • Мнения: 1 125
Най-важното е да е с натурални съставки.

# 72
  • Мнения: 441
Да е с натурални съставки и да хидратира кожата.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 039
Най-важното за мен при избора на козменитика за бебето е : тя да е от натурални съставки и да е подходяща за неговата чувствителна кожа.

# 74
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
натурална, хипоалергенна и нежна

# 75
  • Варна
  • Мнения: 521
Най-важно е да не дразни кожата и да не я изсушава.

# 76
  • Мнения: 3 775
Най-важното за мен е да не дразни детсата кожа, да не предизвиква алергии ,да има лек и ненатрапчив мирис и да е на разумна цена.

# 77
  • Мнения: 907
Най-важното е да е хипоалергенна и нежна към кожата.

# 78
  • Мнения: 309
Най - важно е да е с натурални съставки, да не дразни кожата и аромата да е лек и приятен.

# 79
  • Мнения: 13 530
Натурални съставки,хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ.

# 80
  • Мнения: 2 942
Най-важното за мен са натуралните съставки и по-малко други изкуствени съставки, които да се понасят добре от нежната детска кожа.

# 81
  • Мнения: 681
За мен най-важно е да съдържа натурални съставки, с овлажняващ и успокояващ ефект.

# 82
  • Мнения: 628
Да е без химия и с натурални съставки.

# 83
  • Мнения: 1 324
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Най-важното за мен е да не дразни бебешката кожа, да не я изсушава или причинява зачервявания.

# 84
  • Мнения: 1 555
Да е нежен към бебешката кожа, да няма агресивни съставки, по възможност да е с натурални продукти. Без аромат и парабени.

# 85
  • Мнения: 1 005
За мен е най-важно да е с натурални съставки и да е подходяща за чувствителната бебешка кожа. Да няма парабени и силен аромат. Да хидратира и подхранва кожата.

# 86
  • Мнения: 1 135
 Да съдържа натурални съставки. Да не дразни кожата и да не я изсушава.

# 87
  • Мнения: 327
Натурални съставки,хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ и с приятен аромат.

# 88
  • Мнения: 2 485
Много харесвам продуктите на Клоран! И за двете деца един от първите измиващи продукти беше точно душ гела на Клоран, но тогава беше в друга опаковка.
Старая се да избирам колкото може по-натурални съставки и също така шампоанът да не дразни очите.

# 89
  • Мнения: 998
Предпочитам козметика с натурални съставки и предимно закупена от аптека.

# 90
  • Мнения: 744
Да е лесен за нанасяне,противоалергичен ,без парабели ,с нежен аромат

# 91
  • Мнения: X
Натурална и без парабени

# 92
  • Мнения: 394
Да е с хипоалергенни съставки и да отговаря на нуждите на кожата.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 129
Моите вече не са бебета, но и досега избирам козметиката, съобразявайки се с атопична кожа. Особено в преходните сезони, когато се обострят проблемите. С по- изчистен състав, натурална, подхранваща, без или с лек аромат.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 098
Избирам натурална козметика от висок клас за кожата на моето бебе! За мен е важно той да се чувства добре и кожата му да е хидратирана, мека и здрава! Доверявам се на козметика от аптеката.

# 95
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Най-важно е козметиката да е безопасна и да е ефективна, спрямо проблемът, срещу който е насочена.

# 96
  • Мнения: 828
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?

Най-важното е изчистения състав, колкото по-натурален е той, толкова по-добре. Разбира се, да не дразни нежната кожа и да има оптимално действие.

# 97
  • Мнения: 434
Избирам натурална козметика и за каката и за бебо,съобразена с нуждите и спецификата на коса и тяло.

# 98
  • Мнения: 556
Козметиката не трябва да има алергени и в същото време да е ефективна според предназначението си.

# 99
  • Мнения: 686
Да е медицинска и хипоалергична.

# 100
  • Мнения: 521
Важно ми е да не дразни кожата на бебето, да има овлажняващ и успокояващ ефект. Да е с натурални съставки.

# 101
  • плевен
  • Мнения: 450
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да е натурален продукт.

# 102
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Натурални съставки, да е хипоалергенна и да има успокояващ ефект.

# 103
  • Мнения: 714
За мен е важно  да не дразни  бебешка кожа, да не предизвиква алергии  и да има приятен аромат .

# 104
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Да е качествена, да не дразни кожата, да е хипоалергенна.

# 105
  • Мнения: 3 119
Да е хипоалергенен и да хидратира добре

# 106
  • София
  • Мнения: 572
Да има натурални съставки,овлажняващ и успокояващ ефект Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 260
Най-важно е да е с натурални съставки ,да не изсушава и дразни кожата.

# 108
  • Мнения: 2 836
Най важното при избор е , продуктът да е хипоалергичен и успокояващ.

# 109
  • Мнения: 2 682
Да е от натурални съставки, добро съотношение цена-качество, удобна опаковка - с помпа например. С приятен аромат - не обичам натрапчиви.

# 110
  • Мнения: 913
доверявам се на доказани продукти със добро качество

# 111
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 156
Най-важното при избора на козметика за сина ми е да е от доказана марка, да не дразни дерматити му.

# 112
  • Мнения: 242
Най-важното според мен е да не дразни бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да е с натурални съставки

# 113
  • Мнения: 5 128
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Да е натурална, с чисти съставки, да е щадяща кожата и същевременно ефикасна за здравето и чистотата на детето ми. Много внимавам и да не предизвиква алергични реакции.

# 114
  • Мнения: 996
Да са подходящи за чувствителна кожа, гледам състава, да са в удобна опаковка, съобразявам и цената.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 358
Да не дразни кожата.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 482
Изискването ми е козметиката да е максимално пречистена, хипоалергенна и с натурални съставки.

# 117
  • Мнения: 1 886
Да е възможно най-натурална козметиката, без парабени, да действа успокояващо на кожата

# 118
  • Мнения: 1 931
Без химия и с натурални съставки.

# 119
  • софия
  • Мнения: 2 908
Чист състав.

# 120
  • Мнения: 758
Колкото може по-малко химия, да хидратира и успокоява нежната бебешка кожа.

# 121
  • Мнения: 644
Без парабени, да омекотява и овлажнява, за чувствителна кожа

# 122
  • Мнения: 160
Предпочитам козметиката,която избирам да е без парабени ,както и да не дразни и да не изсушава кожата ,както на лицето, така и по тялото. Натуралните съставки са ми приоритет.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Най -важно за мен е да е с малко съставки, без парабени и прочие, за бебешка кожа, да влияе добре , да ни допада ...

# 124
  • Мнения: 2 393
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа.

# 125
  • Мнения: 6 005
Да е натурална, клинично тествана и да е ухае добре.

# 126
  • Мнения: 952
Да е хипоалергетен и с натурални съставки.

# 127
  • София
  • Мнения: 18 685
Натурална,без излишни добавки и подобрители.

# 128
  • Мнения: 1 391
Натурални съставки които не дразнят кожата,  да е успокояващ и отговарящ ма нуждите на кожата.

# 129
  • Мнения: 996
Натурални съставки,хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ и с приятен аромат.

# 130
  • София
  • Мнения: 353
Най-важното е да не дразни кожата, да няма парабени и добре да хидратира кожата.

# 131
  • Мнения: 9
Най - важно за мен е да е хипоалергичен, с изчистени съставки и да не изсушава кожата на детето ми.

# 132
  • Мнения: 378
Най важното условие за избора на крем да е успокояващ и хипоалергенен.

# 133
  • Мнения: 10 201
Хипоалергенен, да не изсушава кожата, предпочитам и да е на марка, която е утвърдено име и с добри отзиви за продуктите й.

# 134
  • Мнения: 5 115
Най-важното изискване, когато избирам козметика е да бъде хипоалергенна, изчистена от вредни съставки, да хидратира добре кожата.

# 135
  • Мнения: 629
Да е с максимално естествени съставки, да е щадяща към бебешката кожа, да не предизвиква алергии и обриви, да хидратира.

# 136
  • Мнения: 523
За мен е важно да не предизвиква алергия, да е натурална, да овлажнява,  да няма силна миризма и да е на достъпна цена.

# 137
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Да не съдържат парабени. Ако има възможност да са натурални съставките и да не дразнят кожата или да предизвиква алергии.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 299
Да е от медицинската козметика.

# 139
  • Мнения: 5 246
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе? - Признавам си, че не бях обръщала внимание, всяко нещо, което ми препоръчваха с годините купувах и пробвах. След това започнах да подбирам. Сега гледам да няма агресивни пенители, консерванти и парабени. И без друго ни заливат отвсякъде с така наречените "боклуци", но поне имаме избор.

# 140
  • Мнения: 3 250
Да съдържа натурални съставки, да е хипоалергенна и да има приятен аромат.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 552
Натурални съставки в продукта, да щади нежната бебешка кожа и да не алергизира.

# 142
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Натурални съставки, успокояващ ефект, хипоалергенен продукт.

# 143
  • Мнения: 282
Да няма химикали и парабени, да има приятен мирис и да не дразни кожата.

# 144
  • Мнения: 293
Най-важното според мен при избора е именно на първо място е да е без барабени, с натурални съставки и без тежки миризми. На второ - да не изсушава кожата. И на последно, но също много важно - да е противоалергична. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 1 374
Да е с хипоалергенни съставки и да отговаря на нуждите на кожата.

# 146
  • София
  • Мнения: 10 835
Важно е козметиката да съдържа естествени и натурални съставки, които да успокояват и овлажняват бебешката кожа. Няма да е лошо, ако има и приятен аромат!

# 147
  • Мнения: 546
Натурален продукт с успокояващ ефект и приятен аромат.

# 148
  • Мнения: 464
Най-важното за мене е да е натурален продуктът и да не дразни очите.

# 149
  • Мнения: 4 859
Да е хипоалергична,без парабени и излишна химия.

# 150
  • Мнения: 1 447
Да няма силна миризма! Да попива сравнително бързо, да е хипоалергенен.

# 151
  • Мнения: 5 256
Най - важното е да е максимално най - изчистен от към съставки.

# 152
  • Мнения: 1 024
Важно е да е нежен към кожата, да не предизвиква сълзи, да е с натурални съставки, също да е дерматологично тестван

# 153
  • Хасково
  • Мнения: 592
Най-важното за мен е да е натурална  ,и да не дразни нежната бебешка кожа.

# 154
  • Мнения: X
Най-важното с натурални съставки

# 155
  • Мнения: X
Винаги с натурални съставки

# 156
  • Мнения: 501
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да съдържа натурални съставки, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен аромат.

# 157
  • Мнения: 477
Продуктите , които избирам , трябва да са нежни към бебешката кожа , да са на доказана марка и да се отразяват добре на бебчето ми.

# 158
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Държа на максимално изчистена формула, лек аромат.  Хидратиране и овлажняване на кожата, дерматологично тестван и естествено да му е добре на детето. След изпробване на доста козметика открих коя най-добре му влияе.

# 159
  • Мнения: 607
За детето си избирам продукти с натурални съставки, да не са със силен аромат, хипоалергенни и от доказани марки.

# 160
  • Мнения: 1 895
Натурални съставки, с овлажняващ и успокояващ ефект. Да е с нежна текстура , лесен за нанасяне.

# 161
  • Мнения: 1 379
Да има възможно най - малко допълнителни съставки, да не дразни очите, да не изсушава кожата и да не води до сърбеж, обриви или друг вид дискомфорт.

# 162
  • Мнения: 1 722
Избирам утвърдени марки с натурални съставки, без аромати, парабени, оцветители.
Използвам от пролетта колд крем на друга марка и това е едно от най-добрите ми козметични покупки за детето. Непременно ще потърся и този продукт.

# 163
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 771
съставките

# 164
  • Елхово
  • Мнения: 1 393
Най-важното за мен е да не дразни нежната бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен мирис.

# 165
  • Мнения: 86
Най-важното е да има натурални съставки, да не дразни бебешката кожа, да я успокоява и да мирише приятно.

# 166
  • Мнения: 427
Важно е да бъде нежна, щадяща кожата, с приятен аромат. Цената е без значение.

# 167
  • Мнения: 501
Да е максимално близо до нуждите на кожата, с натурални съставки, може и без или с лек аромат.

# 168
  • Мнения: 2 361
Да бъде с натурални съставки,защото детето ми е с чувствителна кожа Simple Smile

# 169
  • Мнения: 2 112
Най-важното е, да е нежен към чуствителната и суха кожа на детето ми.

# 170
  • Мнения: 851
Да е с натурални съставки, хипоалергенен и успокояващ.

# 171
  • Мнения: 1 961
Най-важно за мен е да е с натурални съставки, да не е силно ароматизиран и по възможност да е за чувствителна кожа.

# 172
  • Мнения: 16
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?

Здравейте. Най-важното ми изискване е да няма химии неподходящи за бебешката кожа. Разбирам една козметика дали е добра по сухотата и по-мекотата на кожата на моето бебе, тъй като ние сме с много суха кожа.Също така и не много ароматизирани, все пак бебешката кожа няма нужда от аромати, а от натурални съставки подобряваща еластичността и подхранването.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ МАМИ 😊

# 173
  • Мнения: 785
За мен е важно в състава да присъстват натуралнин съставки. Дъщеря ми (3+++ месеца) с е нормална кожа, нямали сме проблеми на този етап, но много внимавам какво използвам и нанасям за хидратирането и.

# 174
  • добрич
  • Мнения: 339
Да е с натурални съставки, хипоалергенен и успокояващ, като ако отговаря на критериите ми цената няма значение.

# 175
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Най-важните неща при избор на детска козметика са-да е с изчистен състав,да хидратира и не дразни кожата/скалпа.Да е нежен с приятен аромат

# 176
  • Мнения: 2 606
Да е чиста, натурална и с много лек деликатен аромат.

# 177
  • Мнения: 1 755
Да са без парабени , да омекотяват бебешката кожа и да са с натурални съставки.

# 178
  • Мнения: X
Да не съдържа вредни съставки, да хидратира и омекотява кожата и да не предизвиква дразнене и алергии. А приятния аромат е плюс.

# 179
  • Мнения: 409
Да е с натурални съставки и да няма силен аромат.Също така напоследък избирам измивните детски средства да са с дозатор, защото пада голяма игра в банята и другите просто се изливат.

# 180
  • Мнения: 842
При изборът на козметика за бебето, а и за мен самата най-важно е да е хипоалергенна, максимално изчистена от излишни химии и да е на доказала се марка. Примерно не бих купила никакъв продукт на една известна, но доказано вредна детска козметика.

# 181
  • Мнения: 592
Натурални съставки, хипоалергененна, овлажняваща, успокояваща и с приятен аромат. Simple Smile

# 182
  • Мнения: 39 232
Да бъде хипоалергична и съобразена с нуждите на детето.

# 183
  • Мнения: 1 100
За мен най - важното е да бъде натурална, да не причинява алергии , с лек аромат.

# 184
  • Мнения: 45
Да не дразни кожата, да не изсушава, да има приятен аромат.
При попадане в очите да не щипе.

# 185
  • Мнения: 663
Кое е най-важното Ви изискване, когато избирате козметика за Вашето бебе?
Държа на натуралните съставки и доказаните марки козметика.

# 186
  • Мнения: 299
Кожата на бебето да е добре хидратирана и съставките да са натурални.

# 187
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Държа козметика да е с максимално изчистен състав и да щади бебешката/детската кожа.

# 188
  • Мнения: 182
Натурални съставки и минимален аромат.

# 189
  • Мнения: 96
Да в без натрапчив аромат и с високо съдържание на натурални съставки.

# 190
  • Samokov
  • Мнения: 344
Много важно за мен е да понася добре на бебешката кожа, да няма алкохол и други вредни съставки

# 191
  • София
  • Мнения: 9 850
Държа да е хипоалергенен продукт и да не изсушава кожата.

# 192
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Предпочитам и купувам продукти с натурални съставки или в краен случай с максимално изчистен състав. Обичам и да ухаят нежно, не агресивно.

# 193
  • Мнения: 1 570
Харесвам натурални съставки. И най-вече когато ще използвам козметика за бебе искам то да я приема с удоволствие.

# 194
  • Мнения: 117
Най-важната при избора на козметика за моето бебе е тя е максимално изчистена от вредни химикали 😜

# 195
  • Мнения: 187
Да е на известна марка и да имам добри отзиви от познати.

# 196
  • Мнения: 300
Най-важно за мен е да не дразни бебешката кожа и да не предизвиква алергии.

# 197
  • Мнения: 25
Най-важното за мен е бебешката козметика да съдържа био съставки,хипоалергична, с лек аромат.

# 198
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Хипоалергенен продукт,овлажняващ и успокояващ бебешката кожа.

# 199
  • София
  • Мнения: 13 127
Да е с натурални съставки, да не дразни кожата и да не съдържа парабени.

# 200
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Да е без силни аромати , да е хипоалергенна и да овлажнява  добре кожата.

# 201
  • Мнения: 1 932
Избирам козметика с натурални съставки, по възможност без добавени оцветители и аромати, от позната и изпитана марка.

# 202
  • София
  • Мнения: 1 522
Най-важното за мен при избор на козметика са детето ми е тя да бъде натурална. Естествените съставки винаги са за предпочитане. Друго важно нещо за мен е и препоръката от човек, на който имам доверие.

# 203
  • Мнения: 373
Избирам такава, която не предизвиква алергия, не е много парфюмирана и цената да не е космическа  .

# 204
  • Габрово
  • Мнения: 478
Натурални съставки, които овлажняват кожата. Да е с лек аромат

# 205
  • Мнения: 3 018
Да имам доверие на марката, да ми е препоръчано от приятел и съставките да ми допадат. Разбира се и личния опит е много важен, успее ли една марка да ме спечели и да действа добре на детската кожа, няма смисъл да експериментирам и да я сменям с друга.

# 206
  • София
  • Мнения: 20 045
Да е хипоалергенен продукт, да овлажнява и успокоява кожата, да е без аромат и не на последно място да е с натурални съставки.

# 207
  • Мнения: 1 090
Най-важното е да не дразни нежната бебешка кожа, да не предизвиква алергии и да има лек и приятен мирис.

# 208
  • Мнения: 2 515
Винаги гледам да е с възможно най-много натурални съставки и по-малко химия, както и да е с формула "без сълзи", че баткото много мрънка, когато му влезе сапун в очите Simple Smile

# 209
  • Мнения: 72
Натурални съставки, антиалергични продукти и в крайна сметка се доверявам на утвърдени марки.

# 210
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Козметиката трябва да е без парабени, да не дразни кожата и да не я изсушава, да има изчистен състав и натурални съставки.

# 211
  • Мнения: 684
Най важно за мен е козметика да е натурална, пречистена, без парабени и слс

# 212
  • Мнения: 470
Да е с натурални съставки, хипоалергенен и успокояващ.

# 213
  • София
  • Мнения: 285
Да не дразни кожата, да има лек и приятен аромат и да е с натурални съставки.

# 214
  • Мнения: 1
Най-важното за една козметика, за моето семейство, е да бъде с колкото може повече натурални съставки, хидратираща, хипоалергенна. Усещам, че тази серия ще ни стане любима!

# 215
  • Монтана
  • Мнения: 693
Натурални съставки,овлажняващ и успокояващ и с приятен аромат.

# 216
  • Мнения: 594
Приятен аромат, качество, съставки

# 217
  • София
  • Мнения: 1 890
Най-важното при избора на козметика за бебе е да бъде с натурални съставки, без парабени, да е с хипоалергични съставки.

# 218
  • Перник
  • Мнения: 726
Най-важното при избора на козметика за децата ми е да е хипоалергенна и с натурални съставки.

# 219
  • Мнения: 29
Качество

# 220
  • Мнения: 786
За мен е много важно козметика да е натурална и качествена.

# 221
  • Мнения: 402
За мен е важно да не предизвиква алергии, да предплазва нежната бебешка кожа.
Важно е съставките да са натурални, да не съдържа вредни химикали или силен аромат.

# 222
  • Мнения: 1 673
Да е на доверена марка с доказани свойства.

# 223
  • Мнения: 349
Най-важното при моя избор на козметика е да не дразни кожата и да има натурални съставки.

# 224
  • Мнения: 33
++



Бебето ми  още от родилния дом  не понасяше каква да е козметика.
Затова е много важно козметиката да не съдържа химии, агресивни веществар парабени алкохоли и т.н.,  трябва да е натурална и щадящи кожата на нежната бебешка кожа.

# 225
  • Мнения: 410
С натурални съставки и да не дразни кожата.

# 226
  • Мнения: 198
Козметиката за деца да е от натурални съставки и да е хипоалергична.

# 227
  • Мнения: 939
да е без химия, с натурални съставки, подходяща за атопична кожа

# 228
  • Мнения: 806
Козметиката да бъде без парабени и да не изсушава кожата на детето ми.

# 229
  • Мнения: 282
Да не дразни кожата и да е с натурални съставки.

# 230
  • Мнения: 170
Да е с естествени съставки и да не изсушава кожата.

# 231
  • Мнения: 311
Да е органична, био козметика, без химия, с натурални съставки, подходяща за атопична кожа.

# 232
  • София
  • Мнения: 184
Най-важното за мен е да е с натурални съставки, хидратираща, нежна към кожата, да няма силен аромат.

# 233
  • София
  • Мнения: 979
Да е възможно най-натурална козметиката, без парабени, да действа успокояващо на кожата

# 234
  • Мнения: 478


Изтеглени са късметлиите, които печелят измиващ крем с колд крем Klorane Bébé 500 мл. от играта на Klorane.
Това са:


Nоnаmе
Jeni_E
milena_dyakova86
Accord m
Тарталета


Честито! Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 04.10.2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Klorane и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес и телефон за връзка).

Благодарим на всички потребители за участието!

Общи условия

Активация на акаунт