На море в Гърция 2019-VI/2020

  • 53 838
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ходил ли е някой на коледния базар в Драма - Орнупули/или както там е/....?
Който мисли да преспи в Драма - ще изпука ли от скука...има ли нещо друго работещо...

# 256
  • София
  • Мнения: 14 637
Ходил ли е някой на коледния базар в Драма - Орнупули/или както там е/....?
Който мисли да преспи в Драма - ще изпука ли от скука...има ли нещо друго работещо...
Какво друго - магазини, кафенета си работят. Базара става за убиване на два-три часа най-много. Около Драма освен пещерата Ангитис, работи до 17 ч., друго интересно няма.
По-добре е да се спи в Гоце Делчев или Кавала.

# 257
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Говоря за ходене до Драма  за трите коледни дни....затова питам какво ще работи в Драма 24-25-26 декември освен базара Орнупули....а в Кавала на 24-25.12....как е положението с магазини?

# 258
  • София
  • Мнения: 14 637
Говоря за ходене до Драма  за трите коледни дни....затова питам какво ще работи в Драма 24-25-26 декември освен базара Орнупули....а в Кавала на 24-25.12....как е положението с магазини?
Лидл не работи на 25 например, май освен кафенета и ресторанти нямаше отворено друго. В Кавала за същия ден е аналогично положението. В другите дни си работят, на Лидл съм виждала табела с намалено работно време.
Драма за три дни е безмислена работа, още първата вечер ще пукнете от скука.

# 259
  • Мнения: 11 053
Онируполи се казва коледният базар (градче на сънищата), иначе съм съгласна с Йованка - в Драма и един ден цял няма какво да се прави.

# 260
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Купих спонтанно билети за Крит за края на август месец. Моля ако някой от вас е ползвал рента кар на прилична цена от летището в Ханя без кредитна карта и блокиране на сума на изпитана фирма, нека сподели.
На всички компании, на които писах цената започва над 35 евро на ден и то без всички включени застраховки.
Благодаря за отделеното време!

# 261
  • Мнения: 514
Ние ползвахме https://www.google.com/url?client=internal-element-cse&cx=pa … jH1bl9tiVkjuH3WQf по препоръка на съфорумка ,и сме много доволни .

# 262
  • Мнения: 369
Ние също ползвахме Cretarent  два пъти вече. Цената беше 150-160 евро за седем дни, всичко включено.

# 263
  • Мнения: 11 053
Кретарент, Еуропео и Мустанг отговарят на условията. Сигурно има и много други.

# 264
  • Мнения: 17
Благодаря Ви за съдействието!Кретарент и Мустанг имат изискване за минимум дни и отпадат.Ще продължавам да разглеждам

# 265
  • Мнения: 11 053
Ето още няколко критски компании, които съм разглеждала и съм си записала навремето, но не съм ги ползвала и дори, честно казано, не помня коя с какви условия работи. По твоя въпрос, може би има значение, че се опитваш да направиш резервация в топ пик сезон; а може и да им е рано.
https://autoclubrent.gr/
http://sunnyrentacar.gr/
https://www.autoclub-rentals.gr/

# 266
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте!
Понеже в темата за Атина е пълно мъртвило ще си копна въпроса и тук.
Предстои ми 3 дневно пътуване до Атина в началото на фервуари, резервирах хотел близо до площад Синтигма, забележителностите са ясни, но ме интересува някой ходил ли е до езерото Вулиагмени и има ли удобен транспорт от Атина до него и изобщо струва ли си ходененто до езерото и градчето ?

# 267
  • София
  • Мнения: 15 215
Не съм ходила нито до градчето, нито до езерото, но ако имам 3 дни в Атина, бих ги прекарала в града. Аз бях там два дни и определено не ми стигнаха да го разгледам достатъчно добре.
А и какво може да се прави на езерото през зимата? На снимките гледам - хората плуват в него. Ама през февруари?

# 268
  • София
  • Мнения: 11 114
Звучи ми готино, топло солено езеро. Бих се топнала и през февруари. Wink
Опасявам се, че 3 дни из града ще скучаем...
Планувам 2 дни да разглеждаме града и забележителностите, един ден да отидем до езерото и до Пиреа.

# 269
  • Мнения: 11 053
Не мисля, че ще скучаете, а и Вулиамени не е най-добрият вариант за зимата и определено не става за къпане февруари. Щом толкова искате да се разнообразите от градската атмосфера - ако времето ви е хубаво, можете от Пирея да хванете ферибот до Егина и да се разходите там, корабчетата са като градски транспорт през половин-един час.

Общи условия

Активация на акаунт