На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 869
  • 746
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 876
Къде в града има хубави дамски дрехи ХХЛ размер и нагоре?

# 406
  • Мнения: 15 356
Къде в града има хубави дамски дрехи ХХЛ размер и нагоре?
Има в Уайкики,Badoo,и един магазин се сещам в двора на окръжна за макси мода.
И в лидъл пускат големи номера.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да, в Баду в Гранд Мол има страхотни неща, по-официални, по цените са... малко височки. До него има магазин за макси дами, там пък са по-достъпни, но не си заслужават парите.
По Владислав, не от страната на Образцов дом/Била, а от другата също има макси мода.
Сега се сещам, че в самия Образцов дом, на етажа на Била, през една малка врата се влиза и има магазин за дрехи и с големи размери. Но аз скоро не съм ходила, защото затваря рано и не го улучвам.

# 408
  • Мнения: 9 570
И в Ганг видях на сайта им, че имат някаква макси серия.

# 409
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Някой може ли да ме насочи къде предлагат по-различни кутии за бижута,  като тази например? 

# 410
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Кутии за бижута последно гледах в Айко, хубави като модели, но лоша изработка.

НМ също имат + серия.

# 411
  • Мнения: 1 165
Някой може ли да ме насочи къде предлагат по-различни кутии за бижута,  като тази например? 

Кутии за бижута имам и съм купувала от магазин Арт-93 в мол Варна. Може в сайта им да ги разгледате, но задължително трябва да се видят на живо, че някои изглеждаха добре в сайта, а на живо бяха много малки.

# 412
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Дрехи големи размери има на СЪБОРНИ след Стоматологията. Онази вечер влязох случайно и излязох с една рокля.

# 413
  • Мнения: 1 370
Някой може ли да ме насочи къде предлагат по-различни кутии за бижута,  като тази например? 

В "Лили" този месец има намалени кутии като част от предложенията за Коледен подарък. Видяха ми се интересни в брошурата.

# 414
  • Мнения: 2 373
Здравейте!
От къде мога да купя целуфанчета за опаковане на мъфини за коледен базар? Индивидуални опаковки ми трябват🙂

# 415
  • Варна
  • Мнения: 700
Здравейте, в писмото до дядо Коледа е пожелана машина за захарен памук.
Видях тази в Комсед-120лв.-не благодаря Simple Smile
Знаете ли, къде има на друго място, може да не е детска, а такава за домашно ползване.

# 416
  • Мнения: 2 373
Ehinaceq сестра ми миналата година търси за дъщеря си машинка и май накрая купи от немските магазини, не е детска, но по-евтина и свърши работа🙂

# 417
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Здравейте!
От къде мога да купя целуфанчета за опаковане на мъфини за коледен базар? Индивидуални опаковки ми трябват🙂
Не разбрах пликчета или листи ти трябват, но опаковки обикновено вземам от тук:
https://rakhiva.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … D1%82%D0%B8%D1%8F
На ъгъла на ул. Марин Дринов и ул.Генерал Столетов има гараж в който също продават много опаковки - имат голямо разнообразие от размери.

# 418
  • Варна
  • Мнения: 700
Проверих в немския магазин, свършили са Sad

# 419
  • Мнения: 2 373
Здравейте!
От къде мога да купя целуфанчета за опаковане на мъфини за коледен базар? Индивидуални опаковки ми трябват🙂
Не разбрах пликчета или листи ти трябват, но опаковки обикновено вземам от тук:
https://rakhiva.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … D1%82%D0%B8%D1%8F
На ъгъла на ул. Марин Дринов и ул.Генерал Столетов има гараж в който също продават много опаковки - имат голямо разнообразие от размери.
Индивидуално пликче за всеки мъфин. Благодаря🙂

Общи условия

Активация на акаунт