НОЕМВРИйки 2019 - тема 7

  • 27 726
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 508
Леко отчетче и от мен.
Бебе в 30+6 беше 1661гр. Все така с главата надолу. Bowtie
Козметика - няколко неща на Bioderma + Uriage.
Морски кърпи на Water Wipes и последните видове Pampers. За размера още нямам идея. Ще ги взема възможно най - късно, като видя как върви с размерите.
Аз съм с гел, но ще го махна. Предполагам, че и първият месец няма да ми е много до маникюра. 😆

# 16
  • Мнения: 138
Здравейте, запис и от мен ❤
Памперси взех Нати,  2 пакета единичка и един двойка. Че първия път единицата ми беше само за една седмица необходима реално.
Мокри кърпи не ползвам, купувам едни сухи от Асда, които си потапям във водичка и стават мокри, натурални 😂
Или памучни тампони. Вкъщи мия на чешмата, за навън в екстремни ситуации WaterWipes.
Днес бях на скан за проследяване на растежа. 33г.с +1, 2.200кг, всичко в норма, разчекнат на шпагат вътре и си смуче палеца 😂😂😂

За лак и гел лак: на пръстите се слага машинката, която следи пулса и нивото на кислород в кръвта. Независимо дали е френски маникюр или цветен лак, има огромен шанс да възпрепятства правилните показатели, а това е първия знак, че нещо не е наред с притока на кислород и с пулса ви.
В гинекологията винаги, винаги предупреждаваме и то по няколко пъти, преди операция, дори и лека, да се маха изцяло лак/гел лак/ноктопластика.
Също носенето на лак е и обект на контрол на инфекциите, поне тук в Англия.
За пиърсинг/обеци/бижута: на първо място контрол на инфекциите, всичко се сваля. И това не са лиготии, момичета и трябва да се вземе наистина насериозно, защото касае на първо място вашето здраве.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 22:22 от Ivka.pifka

# 17
  • Мнения: 3 301
Онази година като ме оперираха от жлъчка хирурга също ме предупреди да нямам лак на ноктите в деня на операцията.

# 18
  • Мнения: 958
Момичета трябва ми помощ от тези от София . Къде мога да отида сега на тонове?

# 19
  • Мнения: 1 508
Долу в спешния на Надежда онзи ден ми записваха тонове. 🙄

# 20
  • Мнения: 958
Благодаря ! Сега се обадихме и ще отидем.

# 21
  • Мнения: 1 508
Стискам палци всичко да е ок. 🙂

# 22
  • Мнения: 73
Аз за козметика мисля да ползвам Биодерма,кремче за подсичане-Бепантен ,въпреки че миналият път и от Крема за подсичане на Бочко бях много доволна.Памперси може би ще ползвам на Пуфис-сензитив.

# 23
  • Мнения: 3 096
Самър, благодаря за новата тема!

Памперси взех от ДМ, ако не бъркам, тяхна си марка. Исках да взема и Памперс, но нямаше размер единичка. Козметика - взех на Алверде шампоан и душ гел 2 в 1, че нали уж я водят натурална козметика. Крем за подсичане и олио не съм взимала. Чудех се, дали не може да се маже с кокосово масло? При мен имаше чудесен ефект за успокояване на кожата, когато имах сърбежи и обриви преди време. Почти на момента усетих облекчение.

# 24
  • Мнения: 1 037
Чувала съм да мажат. Чудя се само трябва ли да се пречисти като другите мазнини първо.

# 25
  • Мнения: 22
Стискам палци на всички и дано си гушнем здрави и пухкави бебчета
Момичета колко мм измерват шийката на тези, които с препоръка лежане

# 26
  • Мнения: 958
За памперсите купихме Памперс пюре и кърпички на Water wipes.

Не знам какво еднократно бельо да взема.

На някоя от вас да са й казали , че водите й са леко редуцирани ?

# 27
  • Мнения: 4 859
Леко намалени не ми звучи притеснително,все пак сме в 8ми месец.Нали не са казали ,че е проблем?На мен засега ми казват ,че са в норма,с дъщерята май е началото на 9ми месец бяха започнали да намаляват.

Шийката ми вчера я измерихс 23 мм уж,като лежах на системи преди месец беше 17 мм .

# 28
  • Мнения: 958
Казаха,  че трябва  да правя по-често тонове и прегледи да се държат под контрол нещата . Надявам се да не е проблем . 🍀

# 29
  • Мнения: 22
На мен казват, че намаляват, другата седмица съм на преглед вагинален и секрет и каза, че тогава ще решим как да процедираме

Общи условия

Активация на акаунт