Бързи здравословни въпроси и отговори – 23

  • 27 590
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 338
Здравейте! За някаква подутина под ребрата вдясно на какъв специалист трябва да се отиде за преглед? Simple Smile

# 496
  • София
  • Мнения: 2 228
Гастроентеролог

# 497
  • Мнения: X
Здравейте! За някаква подутина под ребрата вдясно на какъв специалист трябва да се отиде за преглед? Simple Smile
Отидете при ЛЛ. Където ви изпрати той/тя.

# 498
  • Мнения: 1 876
За оросяване на крайниците кой продукт с Гинко Билоба препоръчвате? Може и на лс да не правим реклама. Четох за съдържанието на киселината, не трябва да надхвърля определено количество иначе е токсична и уврежда ДНК. Вероятно ще пробвам някоя по-известна марка, сега има една, която предлага с подарък лупа май беше Гинковин

# 499
  • Мнения: 269
Здравейте,имам проблем,които не ми дава мира,имам записан час за гинеколог утре сутрин. Снощи с приятеля ми без проникване,а само с пръст прокървях обилно, сякаш съм в менструация в първите най -обилни дни , кръвотечението беше силно с ярко червена кръв ,продължи около половин час . Днес кръвта е намаляла ,вече е кафява като зацапване в последните дни на менструацията. Менструацията ми свърши преди 4 дни . За пръв път ми се случва такова нещо, някой сблъсквал ли се е ?

# 500
  • София
  • Мнения: 971
Да попитам - има ли в момента някакъв вирус със стомашно-чревни неразположения (диария), без температура, само с втрисане и отпадналост?

# 501
  • София
  • Мнения: 11 477
По всяко време, във всеки момент, навсякъде има всякакви вируси.

# 502
  • София
  • Мнения: 971
По всяко време, във всеки момент, навсякъде има всякакви вируси.

Да, така е, но точно такъв някой дали има, защото се чудим дали е вирус или хранително натравяне.... Blush

# 503
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Миналата седмица бяхме с такъв вирус. ММ с повръщане, разстройство и отпадналост, а аз само повръщане и втрисане. И при двама ни, мина за 1 ден.

# 504
  • София
  • Мнения: 971
Ани, най-вероятно приятеля ти е имал нокти и оттам е станало кървенето. Лигавицата долу е богато кръвоснабдена и при някакъв остър предмет ( в случая нокът ) е рукнала кръв. Но най-добре гинекологът да ти каже, аз само предполагам.
Здравейте,имам проблем,които не ми дава мира,имам записан час за гинеколог утре сутрин. Снощи с приятеля ми без проникване,а само с пръст прокървях обилно, сякаш съм в менструация в първите най -обилни дни , кръвотечението беше силно с ярко червена кръв ,продължи около половин час . Днес кръвта е намаляла ,вече е кафява като зацапване в последните дни на менструацията. Менструацията ми свърши преди 4 дни . За пръв път ми се случва такова нещо, някой сблъсквал ли се е ?
Миналата седмица бяхме с такъв вирус. ММ с повръщане, разстройство и отпадналост, а аз само повръщане и втрисане. И при двама ни, мина за 1 ден.

Благодаря. Blush А лекувахте ли го с нещо?

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 15:24 от ляля

# 505
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Имодиум и пробиотик.

# 506
  • Мнения: 269
Не издържах и отидох при друг гинеколог, прегледа ме и каза ,че е имало киста ,която се е спукала. Никога не ми се е случвало,и ми е странно точно в такъв момент да се спука..  И то няколко дни след менструацията...

# 507
  • Мнения: 54 347
Киста с кръв?

# 508
  • Мнения: 269
Ами така ми каза лекарката,че се е спукала киста,имах обилна кръв,каквато дори по -време на менструацията нямам, оскъдна и кратка е,странно ми стана и на мен,за това писах.Имала съм и задържана кръв в матката,добре де,все мисля тази кръв за 4 дни от края на менструацията до сега да е изтекла. Никога подобно нещо не ми се е случвало.

# 509
  • Мнения: 684
фитоназал педиатрик подходящ ли е за на бебе на 2 месеца? На опаковката пише,че се дава от 6м. Изписан е от лекар. Това е състава

Общи условия

Активация на акаунт