Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 септ. 2019, 20:45 ч.

Морски свинчета - 8

• 9 781
  • 407
  •   1
Отговори
# 375
Новата ни много сладка къщичка Simple Smile

# 376
Здравейте. Моите бебчета /едното от които е бременно/ са наддали за около 10тина дни по 50-60гр. Това добре ли е или е малко?!

# 377
Зависи от възрастта. На колко са?

По принцип не е добра идея да са бременни, докато са още те самите бебета.

# 378
Хораа, бързичко ми трябва мнение.
Утре ще си взимаме свинче. Една приятелка  ми даде клетката си, но каза, че са имали 2 и 2-те на около половин година умирали. Сега ще измия и дезинфекцирам хубаво клетката, но ако е опасно за моето свинче, което ще взимам утре.. Да взема нова по-добре... Не искам да умира толкова скоро.. Може ли да има някаква зараза в клетката?
И друго, понеже не мога да открия, знам, че сте писали, но нещо ми се бъгва сайта и си отваря каквото иска, та- с какво може да обезпаразитявам свинчето, има ли препарат за вътрешно и външно обезпаразитяване?

# 379
Не вярвам да има проблем с клетката, ако се почисти хубаво и основно. По-скоро или са били болни, или не са гледани добре.
За обезпаразитяването, на ветеринар е хубаво да отидете и да го види. Нашият го накапват с нещо периодично.

# 380
  • София
Нашето морско свинче го купихме от зоомагазин на 3 месеца /зимата/. На преглед във ветеринарна клиника казаха, че не е нужно да се обезпаразитява, а напролет при втория профилактичен преглед тогава. Предвид извънредното положение не сме го водили и си живеем съвместно и с малки деца.

# 381
А някой в Плевен знае ли дали има ветеринарна клиника, в която да мога да заведа животинката, в случай че нещо стане или просто за профилактични прегледи?

# 382
Здравейте. Моля, да ми кажете дали е нормално от раждащо свинче да падат съсиреци кръв с нещо друго смесени?! Скоро ли ще ражда? Преди 10 дни я гледайа на видеозон и казаха уж всеки момент...

# 383
Нямам представа, обаче заведете я на добър ветеринар. Де Мул е активна във фейсбук - Exotic Vet Melinda, питайте я, може и да отговори бързо.

# 384
Нямам представа, обаче заведете я на добър ветеринар. Де Мул е активна във фейсбук - Exotic Vet Melinda, питайте я, може и да отговори бързо.
Благодаря много!

# 385
https://mr-bricolage.bg/peleti-kg-shirokolistna-drvesina/p/963874
Тези пелети стават ли за постелка вместо талаш, и отгоре с постелка за баня? Понеже много хора гледах, че ползват пелети. Опасно ли е с нещо за свинчетата?

# 386

Сладурчетата ми и новото им обзавеждане Simple Smile

# 387
Здравейте от мен отново. Минавам да се похваля- тази сутрин моята Дейзи е родила едно бебче! Много е сладко и много се зарадвахме. Май ще се окаже с къс косъм, но няма знапение. Още няма име , понеже не знаем какъв пол е. Кога ще можем да го взимаме да го гушкаме малко?

# 388
  • Стара Загора
sa6eva, много сладко бебе, много да ви радва. Според мен не бързайте да го гушкате, да не го отхвърли майката. На мен ми хареса поставката ви за сено. Може ли повече инфо за нея?

# 389
sa6eva, много сладко бебе, много да ви радва. Според мен не бързайте да го гушкате, да не го отхвърли майката. На мен ми хареса поставката ви за сено. Може ли повече инфо за нея?
Благодаря! Сеното го слагаме в отцедник за прибори 😁✌

Общи условия

Активация на акаунт