Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 890
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 9 850
И моята свършва, ползвала съм на Лореал, сегашната е на Биодерма и май пак тяхна ще си взема. Знам, че я няма в ДМ, но е хубава Simple Smile

# 151
  • Мнения: 13 544
знам политиката на магазина за безплатен артикул

Каква е тази политика, за артикул с грешен етикет ли се отнася? Благодаря.

# 152
  • София
  • Мнения: 9 850
Артикул, чиято цена на етикета е една, а на касата е друга. Трябва обаче да го споменеш, те сами няма да ти го предложат Simple Smile

# 153
  • Мнения: 13 544
Артикул, чиято цена на етикета е една, а на касата е друга. Трябва обаче да го споменеш, те сами няма да ти го предложат Simple Smile
И кой артикул е безплатен? Да, за казването е ясно, че без споменаване няма нищо друго да се случи освен плащане.

# 154
  • София
  • Мнения: 9 850
Този, който има разминаване в цената.

# 155
  • Мнения: 13 544
Този, който има разминаване в цената.
Полезна информация, благодаря отново. Скоро ми маркираха прах за пране на по-висока цена от етикета на регала. Направих забележка, видяха етикета и ми го продадоха на по-ниската цена. НО не съм знаела за тази подробност.

# 156
  • Мнения: 4 012
И аз купих скоро продукт с разлика в цената и само ми върнаха разликата. Никакъв безплатен продукт не съм получавала. Защо обявяват подобно нещо като не го спазват?! Това е заблуда на клиента и могат (и най-вероятно трябва) да отнесат глоба от комисията на потребителите. Като не спазват каквото обявяват, няма да обявяват подобни неща. Какви са тези празни приказки от тяхна страна.

# 157
  • Мнения: 15 313
Хриспа, ако вземаш Нивея, вземи черната двуфазна дето е със сухо олио и черен чай. Идеална е, почиства безотказно. Розовата двуфазна също почиства добре, но пощипва и люти на очите(поне при мен е така). Розовата Биотенска е хубава и нежна. Ревюелските са много нежни също. Не знам, всичко е до поносимост и е трудно да препоръчам, но това е моят опит, който споделям.

# 158
# 159
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето ги клиентските привилегии. Както казах, трябва да си поискате да ви дадат продукта безплатно...
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/uslugi/klientski-privilegii

# 160
  • София
  • Мнения: 3 843
Ха, не знаех, че ако имаш стара текстилна торба на dm, можеш да си я замениш с нова безплатно.

# 161
  • Мнения: 2 495
Здравейте,
Препоръчайте ми матиращ шампоан за руси коси

# 162
  • Мнения: X
Здравейте,
Препоръчайте ми матиращ шампоан за руси коси
Здравейте, ползвах на Престиж Simple Smile

# 163
  • Мнения: 4 210
Преди година бях огнено червена,цвета ми падаше бързо и го поддържах със балсам оцветителите на Леганза.Много бях доволна от тях имат и руси нюанси.Но в Дм ги няма,взимала съм ги от Елитис и малки магазинчета,май и в Лили ги няма.Ето ги : https://www.rosaimpex.com/content/%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82 … %B8-leganza?tid=9

# 164
  • Мнения: 56
Момичета коя мицеларна вода бихте препоръчали? Свърших тази на "Гарние" с розовата капачка и сега се чудя пак ли на "Гарние" да купя или да пробвам на "Нивея"?
Аз не съм доволна от мицеларната вода на Нивея.От дрогерийните предпочитам Лореал

Общи условия

Активация на акаунт