Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 септ. 2019, 22:07 ч.

Магьосници

• 1 639
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Ходила съм при 2ма психиатри.Единия каза,че много филми съм гледала,а другия Че съм била уж в депресия,ама не точно.Аз помолих единия психиатър да ми предпише антидепресанти за успокоение.Пих 4 месеца ксанакс и да Ви кажа нямаше ефект.Морска сол върху сърцето повече ми помага от хапчетата.Вижте,ако съм луда ще го приема..случва се.Ще вляза в лудница и ще се лекувам.Но аз усещам някаква силна мощ над мен,не мога да го обясня.Въпросната вечер от която тръгна всичко е че усетих много силен удар в главата и как нещо влезе до сърцето ми.Нещо невидимо беше.Чувството е все едно се залюлях,все едно вътре в мен имаше заметресение.И усетих как ми Паднаха някъде чувствата на радост,щастие,спокойствие..другото което е,че комшията си гледа котка в двора и тя идва в нас вечерно време да спи.Котето беше дебеличко и постоянно ядеше и все шаваше на някъде.След моята случка котето и то спря да яде..отслабна видимо и постоянно спеше.Дори комшията го води на ветеринар.Незнам вече..

# 31
Не знам дали усещате с екстрасенските си способности, че не ви чета постовете.
Това  ваше изказване говори много ясно и точно за самата вас. Вие твърдите, че аз имам някакъв проблем и вие сте над нещата, но уви нещата стоят по друг начин... Аз никъде не съм казал, че имам екстрасенски способности. Аз просто се старая да направя най-доброто за всеки един човек и да му помогна да си разреши проблема,  ползвайки методи и начини, които са абсолютно безвредни. Като за мен решението не е да го направя легален наркоман подпомагащ фармаклогичните компании, както вие съветвате. Начина, по който вие помагате е на принципа - "исках да ти изпиша вежди, а взех че ти извадих очите". И вие говорейки за кармата, така правите карма с този човек.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 21:25 от TruthSeeker

# 32
Искам да попитам нещо.От 2месеца всяка вечер през ноща се събуждам,но не мога да се мръдна.Все едно тялото ми е чуждо.За секунди е това и после само дясната ми ръка остава така.Какво може да е някой знае ли?

# 33
Искам да попитам нещо.От 2месеца всяка вечер през ноща се събуждам,но не мога да се мръдна.Все едно тялото ми е чуждо.За секунди е това и после само дясната ми ръка остава така.Какво може да е някой знае ли?
Буденето нощем особено, когато става всяка нощ в точно определен час един от признаците за енергиен проблем. Може да е свързано и с натрупване на стрес, но резултата отново е дисбаланс в енергията на човека. Ако всичко е наред, човек трябва да може да спи спокойно и непробудно. Само това е качествен сън, който те зарежда и обновява. Човек може да спи по 8-9 часа, но ако се буди 3-4 пъти на нощ съня става непълноценен и на сутринта не е много свеж и отпочинал. Понякога за Буденето влияе и храната.

# 34
  • София
И аз преди време имах същия проблем само че при мен случая беше че сънувам как се събуждам и усещам че някой е до мен искам да се обърна аз с авидя, но съм като парализирана и не мога да помръдна.....

# 35
Аз всяка нощ по принцип се будя от кошмари.Редовно някой в съня ми ме буди с лош тон като ми казва,че ще умра или ми крещи и ме вика в другата стая,но вече не им обръщам внимание.Но това събуждане е по странно,което съм като парализирана.Аз не усещам,че има някой ами просто не мога да се завъртя,не мога да се мръдна.Усещам,че все едно не съм в тялото си.Много неприятно усещане.Викам си то ще мина,ама от доста време вече е така и се чудя нормално ли е?Това става само през неща.А като спя денем не ми се случва.Около 3часа през ноща се будя..незнаех,че има значение в колко часа ми става така..

# 36
Аз всяка нощ по принцип се будя от кошмари.Редовно някой в съня ми ме буди с лош тон като ми казва,че ще умра или ми крещи и ме вика в другата стая,но вече не им обръщам внимание.Но това събуждане е по странно,което съм като парализирана.Аз не усещам,че има някой ами просто не мога да се завъртя,не мога да се мръдна.Усещам,че все едно не съм в тялото си.Много неприятно усещане.Викам си то ще мина,ама от доста време вече е така и се чудя нормално ли е?Това става само през неща.А като спя денем не ми се случва.Около 3часа през ноща се будя..незнаех,че има значение в колко часа ми става така..
Самия факт, че всяка вечер имаш кошмари би следвало да ти показва, че има нещо в твоя живот, което не е наред. А това с парализирането е свързано с определени сили, които очевидно са свързани с теб и черпят енергия от теб. През деня няма да ги усещаш, защото те работят само нощем, когато няма слънчева светлина. Ако си направиш пълни изследвания, ако искаш и ядрено магнитен резонанс, ще видиш, че всичко ти е наред и няма нищо обезпокойтелно. Но това е проблем с енергията ти и от само себе си няма как да си отиде.

# 37
Да правих си вече изследвания и всичко ми е супер.Затова и помислих,че ще ми мине след време,ама то доста време мина вече и продължава.Благодаря за отговора.Разбрах от какво е вече.

# 38
Kikka изтри си Входящата кутия с писма, че се е напълнила

Общи условия

Активация на акаунт