Магьосници

  • 8 737
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 131
Тази книга я четох в интернет и ми се стори интересна. https://www.book.store.bg/p19286/psihicheska-samozashtita-dajyn-forchyn.html
Петър Димков има също против тъмни влияния рецепти.
Аз си мисля, че повечето хора, които се занимават професионално с такива неща не са реално добри. Някакво такова усещане си имам, не ангажирам никого с мнението си. Според мен най-добре е човек сам да си помогне доколкото може.

# 46
  • Мнения: 24
Тази нощ ми се случи нещо странно. Бях заспала, когато чух шумолене в стаята ми. Отначало си помислих, че сънувам и не станах, но продължи и аз се надигнах от леглото да видя какво става. Видях как боклука ми се мърда и се рови  и се шумоли от него. Светнах всички лампи отидох до боклука и го наблюдавах сигурно 3-4-5минути.Седях гледах и не можех да повярвам какво се случва. Така се мърдаше чантата с боклук, че все едно имаше плъх вътре. Искам да кажа, че не бяха секунди за да си помисля, че ми се е превидяло. Доста време го гледах как се рови в него.Изчаках да спре и започнах аз да ровя в него да видя да не би нещо да има вътре което да е ровило, но нямаше нищо освен боклуците ми. Днес е Св. Ана и четох някакво суеверие за духове, че излизали през тази нощ. Някой знаели какво може да е било това? Дали е възможно наистина дух да е имало в стаята ми? Какво е искало? Има ли защо да се притеснявам?

# 47
  • Мнения: 446
Тази нощ ми се случи нещо странно. Бях заспала, когато чух шумолене в стаята ми. Отначало си помислих, че сънувам и не станах, но продължи и аз се надигнах от леглото да видя какво става. Видях как боклука ми се мърда и се рови  и се шумоли от него. Светнах всички лампи отидох до боклука и го наблюдавах сигурно 3-4-5минути.Седях гледах и не можех да повярвам какво се случва. Така се мърдаше чантата с боклук, че все едно имаше плъх вътре. Искам да кажа, че не бяха секунди за да си помисля, че ми се е превидяло. Доста време го гледах как се рови в него.Изчаках да спре и започнах аз да ровя в него да видя да не би нещо да има вътре което да е ровило, но нямаше нищо освен боклуците ми. Днес е Св. Ана и четох някакво суеверие за духове, че излизали през тази нощ. Някой знаели какво може да е било това? Дали е възможно наистина дух да е имало в стаята ми? Какво е искало? Има ли защо да се притеснявам?
Следващият път, когато ти се случи подобно нещо може да го запишеш с телефона, за да го имаш като доказателство, което после може да изследваш. Това суеверие за духовете според мен не е вярно. Те не чакат някакъв празник, за да се проявяват освен това духовете, които правят подобни неща са само тези, които са заблудени и не са продължили по пътя си. Според мен няма от какво да се притесняваш, но това са някакви знаци, че ти трябва да предприемеш някакви действия в живота си. Принципно, когато има подобна ситуация се пита съществото за името му, за това откъде идва и какво иска, като информацията обикновено върви телепатично с не е със звуци. За мен ти самата и мястото, в което живееш има нужда от пречистване, защото от това, което пишеш и казваш нито твоята енергия е балансирана нито енергията на дома ти. За да има положителна промяна трябва да действаш в тази насока.

# 48
  • Мнения: 2 375
Аз пък тази нощ чух странно почукване от кухнята ни. Даже ММ се събуди и в просъница ме пита какво става. И аз бях сънена и му казах "може би са комшиите", но беше 1 през нощта. Не сме ходили да видим.

# 49
  • Мнения: 6 166
За почукването не знам, но за първи път чувам дух да рови в кошчето. Поне към хладилника да се беше насочил.

Общи условия

Активация на акаунт