Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 септ. 2019, 15:21 ч.

Цветя за терасата - 3

• 4 835
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
Аз миналата година когато ги прибирах бях забравила да прибера две саксии, просто не ги бях видяла в ъгъла до един стар дънер. Майка ми ги беше видяла по това време началото на декември в снега, аз ги прибрах и до днес им няма нищо.

# 91
Ех,как да ги прибера...днес беше толкова хубаво времето!

И не ги прибрах,а свалих долу само тези,които бяха на перваза.

# 92
В събота прибрах мушката и сакъзи на остъклената тераса. Страх ме беше да не измръзнат, защото бяха на северна тераса.

# 93
Снощи и аз прибрах моите, почвата им беше замръзнала, че имах 2 прихванати отчупени клончета и не можах да ги изровя за да ги преместя. Покрих ги с найлонова торбичка, дано оцелеят.

# 94
Момичета,подариха ми зюмбюлче в саксия и тези 2 цветенца( мисля,че розовото е алое вера не съм сигурна не ги познавам много), как се отглеждат,топло/ студено малко информация Simple Smile

# 95
каланхое е лявото. Съвет не давам, моите изсъхват скоропостижно.

# 96
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
от ляво е каланхое - сукулент. не прекалявай с поливането, дръж на светло. на тъмно няма да умре, но се изтегля и става тънко-дълго и без цвят.
вдясно е боядисана ешеверия (може и да греша)
Sad Sad  не знам защо го правят това с боядисването. Sad
не поливай прекалено, да е на топло и светло. няма големи шансове с тая боя, дето и пречи да диша, но ако оцелее ще имаш боядисани стари и светлозелени нови листа и участъци.

# 97
  • София
И аз прибрах мушкатата, успях да си спася всички саксии  Hug
няма да ги режа сега , а ми напролет .

Общи условия

Активация на акаунт