Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 753
  • 763
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 037
Някой поръчвал ли е скоро travel box?
Може ли линк към нея и каква е тематиката този месец?
И да се включва в темата по-горе: "моите" кутии са MarVital и Кибрит, като най-хубавото е, че до момента, абсолютно всичко от МарВитал съм го използвала или ми влиза в употреба, което с никоя друга кутия не ми се е случвало...Много ми допада и идеята винаги да има някакъв аксесоар, различен от козметика и добавки. Не харесвам кутии, които ги пълнят с безполезни неща само, колкото да изглеждат пълни.
Иначе си имам любима една друга кутия, която обаче не е българска и не е за тази тема:)

# 346
  • Мнения: 65

Това ми казаха от travel box , не съм поръчала от тях до сега и се чудя

# 347
  • Мнения: 4 872
Поръчвала съм травел бокс Мароко, през месец август мисля беше. Горе -долу бях доволна, особено от етно килимчето, което ми пасна идеално на едно място у дома. Радвам му се много. Останалите неща не бяха кой знае какво- пакет кус-кус, подправка, фурми  и разни други джунджурии. Цената беше 29,99 и доставка.
 Ето снимка

Скрит текст:

Ноември месец поръчвах последно кутия. Харесвам горе-долу Белбокс и Гудбокс. Мисля да подновя Бел за следващия месец - само чакам да издадат продукт от кутията и ако ми харесва, ще я взема.

# 348
  • Мнения: 2 182
Май само аз не съм харесала  последната кутия на Марви, добре че не поръчах. А и повечето с декоративна козметика не ме блазнят, напр.палитрите за колко време се харчат?

Aз може да бъда линчувана, но от кутиите на Марви и aз не харесвам повечето неща

Имам си витамини, не ме блазнят разни лечебни шампоани, парасофтин и солни свещи... може би просто не съм на този етап в живота, но към хранителите си добавки съм много взискателна и не се радвам да ми пращат такива в кутия Grinning

# 349
  • Варна
  • Мнения: 814
HeartpulseHeartpulseОбявиха продукт BelleBox и не е палитра. Heartpulse https://www.facebook.com/belleboxbg/photos/a.2143109992617144/24 … ype=3&theater Yum не знам дали ще го ползвам, но изглежда интересен

# 350
  • Мнения: 1 397
Хаха, българска розова вода произведена във Франция... 42 лв. Joy

# 351
  • Варна
  • Мнения: 814
Хаха, българска розова вода произведена във Франция... 42 лв. Joy
Поне не е палитра, а е месецът на любовта. Yum Другия месец пък е на жената, ще видим какво са ни подготвили, но ме радва, че има разнообразие поне

# 352
  • Мнения: 4 872
Хаха, българска розова вода произведена във Франция... 42 лв. Joy
Поне не е палитра, а е месецът на любовта. Yum Д....
Не е сигурно, че няма да има някоя в кутията, въпреки това Stuck Out Tongue Winking Eye

Мен ми се иска да подновя абонамента, но такъв тип продукти не използвам и все още му се чудя.  Спрея на Монускин от предишна кутия така си стои  Thinking

# 353
  • Варна
  • Мнения: 814
Хаха, българска розова вода произведена във Франция... 42 лв. Joy
Поне не е палитра, а е месецът на любовта. Yum Д....
Не е сигурно, че няма да има някоя в кутията, въпреки това Stuck Out Tongue Winking Eye

Мен ми се иска да подновя абонамента, но такъв тип продукти не използвам и все още му се чудя.  Спрея на Монускин от предишна кутия така си стои  Thinking
силно се надявам да сложат някоя детокс маска, кутията на кибрит също ме изкушава и се чудя дали да не направя 3 месечен абонамент

# 354
  • Мнения: 56
Хаха, българска розова вода произведена във Франция... 42 лв. Joy
Поне не е палитра, а е месецът на любовта. Yum Д....
Не е сигурно, че няма да има някоя в кутията, въпреки това Stuck Out Tongue Winking Eye

Мен ми се иска да подновя абонамента, но такъв тип продукти не използвам и все още му се чудя.  Спрея на Монускин от предишна кутия така си стои  Thinking
силно се надявам да сложат някоя детокс маска, кутията на кибрит също ме изкушава и се чудя дали да не направя 3 месечен абонамент

Здравейте, аз редовно получавам и двете кутии ( БЕЛБОК И КИБРИТ) но мисля да се откажа от едната и много се чудя маската на КИБРИТ на доктор ботаникал с нара ВЕЧЕ Е ИМАМ от предна кутия на белбокс (хахах) а най вероятно пак ще имат храна в кутията :Д но пък от друга страна  БЕЛБОКС обявиха розова вода както казвате а аз никога не съм ползвала и не съм запозната с действието й, въпреки че изглежда луксозна (хахха) разгледах страницата на продукта. Пред дилема съм и аз се чудя

# 355
  • Мнения: 2 057
Дали вече няко взе кутията на Кибрит? Много ми е интересно какво съдържа? Коледната им подаръчна кутия беше разкош, направо съжалявам, че не си взех 2. И сега се чудя месечната дали си заслужава.

# 356
  • Мнения: 211
Кибрит нямат януарска кутия. Рекламират февруарската, която ще пристигне между 10 и 14 февруари.

# 357
  • Мнения: 2 057
Кибрит нямат януарска кутия. Рекламират февруарската, която ще пристигне между 10 и 14 февруари.

Благодаря!

# 358
  • Мнения: 13 906
Good Box и Кибрит могат ли да се поръчат след датата, официално обявена за край?

# 359
  • Мнения: 211
Кибрит, да, стига да има останали бройки.

Общи условия

Активация на акаунт