КГБ = Клуб на Готините Баби - 198.

  • 41 000
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 490
Добър вечер!
Луси, кой сериал гледаш? Аз се мъча с откраднат живот, все чакам сценаристите да станат по-сериозни и да не ни пробутват едни и същи сюжети от първите сезони.
Делта, доколкото си спомням внучката е малко по-голяма от Мрънчи. Има време докато започне у-ще, до тогава ще го измислите. А тук също има подобно обучение в у-ще - казват му индивидуална форма.

Аиша, да, малко по-голяма е от внука ти. Ние мъдрим детската ясла сега. После, живи и здрави, се надяваме все пак да я приемат в детска градина. Но с яслите е много трудно положението. За училище, ще си учи в училище, аз просто отговарях на коментарите на Луси и Мамси, че социализацията в днешно време всъщност е най-малкият проблем - не, че всеки не се е забил в телефона си, ама... Simple Smile )))

П.С. Нашата вече, като успее да се добере до някакво устройство - таблет, телефон, компютър и чука с пръстче, чук чук...направо се раждат IT професори... Simple Smile )))

# 391
  • Мнения: 2 099
Делта, Благоевградската Стабат матер - на 22.10. във Военния клуб тук.
Като се гледам - самата аз няма да имам възможност да ида на Фантома, няма кога. Още малко да помисля.
За сведение - Яжка е жива и здрава, с много заети времена зад гърба си, дано се натута да се разпише.
Лека нощ!

# 392
  • София
  • Мнения: 1 529
Нека в деня на Ангелите всяко желание се сбъдне! Всяка молитва да бъде чута! Всяка мечта да стане реалност! Бъдете живи и здрави!
Весел празник!!

Честито на Жабче,на Михаела на Танита, на Мила на Марина, на Мила на Баряна, на Ани на Джили, на Анжела на Янчето   на  ....

# 393
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Шпунци, благодаря ти!

И от мен честито на всички именици! Да са живи и здрави, успешни и с късмет!

Пожелавам ви да имате един хубав  ден!

# 394
  • Мнения: 1 563
Честит празник!
Честит имен ден на Жабка, на Мила на Марина, Михаела на Танита, на малката Мила на Боряна, на дъщерята на Джили и на всички, които имате именици в семействата си!
Бъдете здрави и благословени!

Хубав,празничен ден!🍀🍀🍀💟💟💟☺☺☺☺☺💟💟💟💟💟🌷🌷🌷🌷🌷

# 395
  • Мнения: 5 490
Честит Арахангеловден на имениците! Да сте здрави и щастливи!

П.С. Здравче, благодаря за информацията. Ако успея, непременно ще отида!

# 396
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет, красавици!
Честит имен ден на празнуващите! Да са живи и здрави!
Днес празнуват внучката на ШПУНЦИ - Михаела, Мила на БОРЯНА и моята Радичка сладичка. Също така и внукът на ТАНУ. Да са весели и жизнерадостни деца!
Внучката на ТАНИТА - да има красива младост!
Празник имат и ЖАБКАТА, щерките на МАРИНКА и ДЖИЛИ. Съпругът на МАРИНА. Да са здрави и успешни! Наздраве за всички!!!
От вчера си имам другарче. Друго си е, дори кафето е по-сладко. Simple Smile Разходихме се до наше село, беше пролетно време.Минахме и през Перник - обядвахме там, видяхме се с приятели.
Днес ще имаме гости, утре сме с внуците, в неделя ние сме на гости. Наситена програма.
Желая ви хубав есенен ден!
Обичам ви! newsm51 искрено и лично.
Скрит текст:
Днес своя имен ден празнуват всички, които носят имената: Ангел, Ангелина, Ангелинка, Архангел, Гавраил, Гаврил, Емил, Емилия, Емилиян, Емилияна, Лина, Мила, Миладин, Милан, Милана, Миланка, Милен, Милена, Мильо, Михаел, Михаела, Михаил, Михаила, Михо, Огнян, Огняна, Пламен, Пламена, Рада, Ради, Радивой, Радка, Радко, Радмила, Радослав, Радослава, Радостин, Радостина, Райко, Райна, Райчо, Рангел, Рафаил, Рая, Руси, Руска, Руслан, Серафим. Бъдете здрави, щастливи и успешни!

Източник: https://dama.bg/article/arhangelovden-e-praznuvat-nad-50-krasivi … rski-imena/13463/ © Dama.bg

# 397
  • София
  • Мнения: 2 672
Добрутро на АРХАНГЕЛОВДЕН!
Нека са живи и здрави имениците в темата и техните наследници, които носят  ангелски имена!

ЧЕСТИТО ПЪРВО НА ШПУНЦ И ЖАБКАТА!
ЧЕСТИТО НА ЩЕРКИТЕ НА ДЖИЛИ, ЖАБКАТА, НА ВНУЧКИТЕ НА ШПУНЦ, БОРЯНА, ФЛО, ТАНИТА.
ЧЕСТИТА И МОЯТА МИЛА!
НЕКА АРХАНГЕЛ МИХАИЛ ДА БДИ НАД ВСИЧКИ ИМЕНИЧКИ И ИМЕНИЦИ!



# 398
  • Мнения: 18 524
Честито на Шпунц и Жабката!
Честито на дъщерите на Джили, Жабка и Марина !
Най-честито на малките именици-внучки на Фло, Танита, Шпунци и моята Мила,господ здраве да им дава  икъсмет да пораснат и остареят!
И на всички, за които не сте се сетили и аз не съм празнуващи да им е честито!

# 399
  • Мнения: 156
Честит Архангеловден!
Честит имен ден на малки и големи!
Да са здрави и щастливи!

# 400
  • Мнения: 4 369
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
БЪДЕТЕ ЧЕСТИТИ, ЗДРАВИ И БЛАГОСЛОВЕНИ![color]

# 401
  • София
  • Мнения: 16 021
И от мене - честит имен ден на малките и големи Анжелки, Мили и Мишета!
Да са здрави, да успяват и да си носят с гордост името.
Фло, честито гадже!

# 402
  • Мнения: 18 524
ТЯ - ДЪЩЕРЯ МИ

Тя е моята стъпка нагоре,

радостта на живота ми, мойто момиче,

отворени пътища, светли простори,

моето право да кажа: "Обичам!"

Тя ме събужда със мила усмивка,

...в очите си светли побира света ми.

Аз съм ù майка, но вечно ù липсвам

и тя ме упреква - тя, дъщеря ми.

Когато е тъжна, затръшва вратата

и сили събира от моите сили.

И чувам, когато прегръща стената,

прикрива сълзите и аз я разбирам.

 

Тя е моето слънце и моята вечер,

моята прошка и моя награда.

Когато съм лоша, ме чувства далечна,

но после си вкопчва във мене ръката.

Тя ме придържа, когато пропадам,

...до мене застава, рамо до рамо.

Струва си всичко, което изстрадах,

когато прошепва ми тихичко "мамо"...

Аз я обичам, но тя не разбира,

че майките често превръщат се в чужди.

Когато корим ги, нима не разбират,

че лесно се чупят красивите кукли?!

Аз съм до нея, но всъщност ме няма

и тя ме поглежда хладно, със злоба.

Но аз и прощавам, понятие няма,

за нея ще мисля дори и от гроба.

Понякога искам да плача, да чупя...

Когато съдбата със гръм ме взривява,

ще викам високо и нека ме чуят,

че моята сила е тя - дъщеря ми.

Тя е моята стъпка нагоре,

с нея забравям, че има обратно.

За нея земята, света ще преровя,

а другото всичко мимолетно е, кратко... 
maggi4ka

с това стихотворение снаха ми честити имен ден на шерката си, харесах  и намерих оригинала.Разплака ме...
Фло ,земетръсите продължават, усещат се   и тук, не знам там по високите етажи как  са притеснени...

# 403
  • Мнения: 1 027
Честит имен ден на празнуващите!

# 404
  • София
  • Мнения: 8 369
Ей, БОРЯНЧИЦЕ, закачка такава.Като гледам, на АЙША блока не е паднал...все още Mr. Green
А стихотворението и мен ме трогна...
От днес до неделя ще си имам и внучета на гости. Голяма веселба настана. Днес Рада е участвала в състезание и е на 4 място.
ДЕЛТА все да ти пиша и моето мнение за гледане на дете у дома от баба и дядо. решението си е ваше. Професорът ни по Детскоюношеска психология ни казва, че до 3 години най-добре е мама да си гледа детето. То не, че ние не го знаем това. Контактите с баба и дядо са полезни за изграждане на идентичността на детето. Аз мисля, че поне до 3 години е добре мъничето да си е у дома, да се размине с честите боледувания. Има кога да се социализира след това.
Хайде, лека нощ и не забравяйте да сънувате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт