?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 516
  • 12 732
  •   2
Отговори
# 11 565
  • Мнения: 5 455
А този пример с Боно пък ми прилича на някакъв фетиш. Бивше гадже бих приела за по-адекватно, ама някакъв си мъж, пък бил той и приятел да ми целува корема - бих се почувствала супер конфузно.

Ivan999999, ако съм се разделила с добри чувства с бившия и той ми целуне бременния корем, ще ми е мило, защото бих го възприела все едно той се радва за мен. И си признавам, че стандартът ми е двоен, защото няма да ми е приятно моят мъж да се умилява и целува коремите на бившите си. Не бих го правила на въпрос, но категорично няма да ми хареса... Но пък и той едва ли ще е толкова глупав, че да ми сподели подобно нещо.

# 11 566
  • Мнения: 188
Идвам да ви се оплача и да искам съвет евентуално какво да правя, защото поне в момента съм между да или не.
С въпросният господин излизахме до скоро, исках да се разделим по следните причини - бившата му приятелка беше обсебена от него, въпреки че знаеше за това и той нищо не искаше да направи по въпроса, в началото на връзката ни даже са се виждали с нея на по кафе, комуникацията ни беше много зле, криеше от мен много неща и после ми ги казваше (като е станало вече много напечено), аз правих почти всичко в тази връзка и той изискваше още повече, поставяше ми граници според собствения си мироглед и на няколко пъти , когато съм казвала, че си харесам нищо или някакво хоби чувах следното : " ако носиш/ облечеш / харесваш това, късаме", което никога не ми се е случвало преди. Почти през цялата връзка аз се съобразявах с всичко и търпях всичко, въпреки че на моите години не би трябвало и накрая аз излязох виновна за нещо, което не съм направила, защото той не искаше да си приеме вината за действията. Не можехме да си говорим за проблемите, защото той за всичко избухваше и се ядосваше, докато аз мразя крясъци и избухвания.  В един момент се дистанцира от мен, спря да ми говори, да звънни. Попитах го направо какво мисли да правим с тази връзка и той мислеше, че ще остана, въпреки неговото отношение. Ревността се появи, когато му казах, че искам да отида на Еразъм сама в друга държава, защото не искам да имам хора около мен, искам да съм самичка. Чух какво ли не от него след това, как съм щяла да изневерявам и така нататък. Майка му и баща му са винаги до него, гледат го като писано яйце (той е на 26) и дума не може да му се каже накриво за тях. Наистина се чудя как го търпят, майка му много нерви хаби с него всеки ден, заради проблемите , в които се е забъркал , а те не са малко (най-вече има лоша кредитна история и баща му му плаща всичките кредити и като допълнение - той тегли нови). Да добавя, че той очакваше отношение от мен като на бившите си, които са го гледали като писано яйце, финансово са му помагали даже, били тип - слугини и всичко са правили за него. Аз не съм такъв тип и му го казах още от самото начало. Мислеше ,че може да ме промени, но не стана по неговото. Просто се чувствах нещастна с него, той не се интересуваше от моите хобита и интереси, защото бяха различни от неговите. Тръгнах си и той иска да се оправим, но виждам, че дори да се оправим няма да се промени.

# 11 567
  • Мнения: 30 802
Ма къде го намери тоя принц ненагледен? Барем жълтопаветен ли е?

# 11 568
  • Мнения: 11 611
Плащат ти се чужди кредити ли? Продължавай си по пътя и го остави това безотговорно и нахално ла@но.

# 11 569
  • Мнения: 188
Плащат ти се чужди кредити ли? Продължавай си по пътя и го остави това безотговорно и нахално ла@но.

Имам средно икономическо образование и кредитите са ми най-големия кошмар. Казала съм му няколко пъти, че няма да види и една стотинка за неговите кредити от мен, нито да му плащам аз нещо. В началото това за кредитите го криеше, защото знаеше за икономическото ми образование.

# 11 570
  • Мнения: 11 611
Върни се и пак си прочети поста. Ти колебания нямаш и правилно си го зарязала. ВИж само как си го описала. Кой нормален човек има връзка с такъв?!

# 11 571
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Ти си решила какво да правиш, не търсиш съвет. Просто го направи по-бързо, разкарай го окончателно

# 11 572
  • here and now
  • Мнения: 4 213
Такъв тип човек не ти трябва изобщо в обкръжението, та камо ли да ти е партньор. Нека майка му и баща му да си го гледат и обгрижват.

# 11 573
  • Мнения: 31 651
Какъв ти е въпросът всъщност?
Питаш ни дали да се върнеш? Сякаш и сама не знае.
При така описания идиот е ясно.
Ама как така предишните му хем му били слугини, хем го издържали.
То поне като ставаш нечия слугиня да има за какво. Тоест той трябва да ги гледа.
Трябвало е още на първия опит за манипулация - " ако носиш/ облечеш / харесваш това, късаме" - да му кажеш добре и довиждане.

# 11 574
  • Мнения: 188
Какъв ти е въпросът всъщност?
Питаш ни дали да се върнеш? Сякаш и сама не знае.
При така описания идиот е ясно.
Ама как така предишните му хем му били слугини, хем го издържали.
То поне като ставаш нечия слугиня да има за какво. Тоест той трябва да ги гледа.
Трябвало е още на първия опит за манипулация - " ако носиш/ облечеш / харесваш това, късаме" - да му кажеш добре и довиждане.

Били са със слугински манталитет, едната е лекарка, а другата е по-заможна и двете са му давали парички от време на време. Като цяло те него са гледали, а не той тях. Аз му казах, че още един път ако ми изръси такава глупост, си взимам чантичката и се махам. Започнах да се радвам, че поне навреме съм си тръгнала.

# 11 575
  • Мнения: 30 802
Ако имаш средно икономическо и се плашиш от кредити - завърши висше финансово и ги отпускай на баламите:)

# 11 576
  • Мнения: 31 651
Почвам да си мисля, че причината да пуснеш темата е, че частица от теб иска да се върне при него.
Мазохистичната ти частица Laughing

# 11 577
  • Мнения: 188
Ако имаш средно икономическо и се плашиш от кредити - завърши висше финансово и ги отпускай на баламите:)

Имах такова намерение преди 4 години, но сегашното повече ми харесва. Grinning Като се замисля с неговия брой кредити, се чудя как още му позволяват да тегли. Grinning
Eлора, въобще не. Исках да си сверя часовника с вашите Simple Smile

# 11 578
  • Мнения: 11 611
И свери ли го или още имаш частица колебание?  Stuck Out Tongue

# 11 579
  • Мнения: 4 611
Просто иска потвърждение, че е постъпила правилно. Е, правилно е. Хич не ти и трябва такъв.

Общи условия

Активация на акаунт