Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 дек. 2018, 13:31 ч.

?Въпроси всякакви за СО?2019

• 55 688
  • 11 613
  •   2
Отговори
# 11 610
Баща ми беше водолей...

Не бъркай „длъжността“ баща с гадже/съпруг. Има значителна разлика в отношенията.  Laughing

# 11 611
но пък подфорумът тук е "семейни отношения", а не "астрология" Simple Smile

# 11 612
Както и да е, аз смятам, че господина няма възобновен любовен интерес. Ще ми е интересно С. да пише какво е станало... най - малко за проверка на интуицията ми. Simple Smile

Има възобновен интерес, както бях писала и в първия си пост, все пак си знаем и кътните зъби. Дори не мисля, че някога е стихвал Mr. Green
Ще си дадем втори шанс, пък да видим. Видяхме се и все едно сме се разделили вчера.

# 11 613
Както и да е, аз смятам, че господина няма възобновен любовен интерес. Ще ми е интересно С. да пише какво е станало... най - малко за проверка на интуицията ми. Simple Smile

Има възобновен интерес, както бях писала и в първия си пост, все пак си знаем и кътните зъби. Дори не мисля, че някога е стихвал Mr. Green
Ще си дадем втори шанс, пък да видим. Видяхме се и все едно сме се разделили вчера.
Благодаря, оценявам жеста.   Two Hearts
Пожелавам да ви се получи!   Пък току виж, съм повярвала във втория шанс....

Общи условия

Активация на акаунт