?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 142
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 11 610
  • Мнения: 25 447
Баща ми беше водолей...

Не бъркай „длъжността“ баща с гадже/съпруг. Има значителна разлика в отношенията.  Laughing

# 11 611
  • Мнения: 35 891
но пък подфорумът тук е "семейни отношения", а не "астрология" Simple Smile

# 11 612
  • Мнения: X
Както и да е, аз смятам, че господина няма възобновен любовен интерес. Ще ми е интересно С. да пише какво е станало... най - малко за проверка на интуицията ми. Simple Smile

Има възобновен интерес, както бях писала и в първия си пост, все пак си знаем и кътните зъби. Дори не мисля, че някога е стихвал Mr. Green
Ще си дадем втори шанс, пък да видим. Видяхме се и все едно сме се разделили вчера.

# 11 613
  • Мнения: X
Както и да е, аз смятам, че господина няма възобновен любовен интерес. Ще ми е интересно С. да пише какво е станало... най - малко за проверка на интуицията ми. Simple Smile

Има възобновен интерес, както бях писала и в първия си пост, все пак си знаем и кътните зъби. Дори не мисля, че някога е стихвал Mr. Green
Ще си дадем втори шанс, пък да видим. Видяхме се и все едно сме се разделили вчера.
Благодаря, оценявам жеста.   Two Hearts
Пожелавам да ви се получи!   Пък току виж, съм повярвала във втория шанс....

# 11 614
  • Мнения: X
Здравейте, имам няколко чуденки и ще се радвам на насоки от по-зрели и преживели хора. Преди известно време съвсем случайно се запознах с един човек, който е разведен, след доста тежък, много дълъг брак брак. Човекът е изключително стабилен и много добър, свестен във всеки смисъл на думата и е добре финансово също, разделили са се заради трети човек, от страната на жена му, той е проявил разбиране, имат цивилизовани отношения.
Проблемът е...че не ме привлича физически. Още по-големият проблем е, че аз се привличам физически само от изключителни красавци, с които не допускам отношения, защото парадоксално ми е ясно, че не са стока. Конкретният човек не е спортна натура, има и леки здравословни проблеми, наднормено тегло, смятам че никога не би си и помислил да започне да тренира, не е чак толкова отговорен към здравето си, аз от друга страна не мога да си представя да си легна с мъж, който няма мускули...не съм и имала връзка с такъв човек никога, аз самата тренирам много и се поддържам изключително много, и смея да твърдя физически изглеждам невероятно добре, получавам много внимание от много мъже, ухажори и т.н. Само че тук идва другият проблем - колкото и да съм съвършена физически - в характера ми куцат прекалено много неща, за съжаление. По една или друга причина егоизмът ми съботира и прецака всичките ми сериозни връзки до момента. Проблемът е, че не се доверявам на никого, изисквам постоянни грижи и обсебване, все едно партньорът ми трябва да ми е родител, но не желая аз да се грижа за него по никакъв начин, отделно имам постоянна нужда да тествам всички по доста кофти начини и да ми се доказва, че са готови на всичко за мен и желанията ми, просто защото каквото и да направи някой, все не му вярвам, че любовта му е безкористна и все смятам, че може и повече. Всякаш, вместо да привличам с мило държание и отношение хората, които харесвам, аз ги отблъсквам, поради недоверието си и постоянната си мнителност. Винаги съм била много глезена от партньорите си и съм свикнала да става на моето. Страхувам се да не се прецакам да вложа в някого прекалено много емоционално и след това да се чувствам тъпо, защото не се е получило и сме се разделили. А за мен по дефолт всички се разделят рано или късно и всички връзки са обречени да пропаднат..няма и как да имам друга нагласа, виждайки в какъв свят живеем. Аз съм от хората, които смятат, че не е имало никакъв смисъл от една връзка, щом е приключила и не сте били заедно до смъртта си.
Та чуденката ми е да дам ли шанс на този човек, който дори в момента, без да имаме отношения ми помага и винаги се грижи и интересува как съм, трябваше да гледам роднина на легло и той идваше да го гледа с мен дори и да помага...при положение, че почти не се познаваме. Човекът е прекрасен и явно влюбен и въпреки че не привлича физически е прекрасен и уникален човек, не знам как да постъпя. Страх ме е, че никога няма да намеря човек, който хем да ме привлича физически и да има тръпка, хем да се грижи постоянно за мен и да търпи егоизмът и изискванията ми...а не знам и как да променя характера си..не мога насила да се накарам да ми пука за другия, не мога и насила да спря да бъда мнителен егоист. И двамата сме на 31. Ще се радвам на каквито и да било съвети и анализи, може пък тук да има хора, успели да променят себе си с времето. Не вярвам в психотерапията и не бих ходила, излишна загуба на време и пари е според мен, по-скоро бих се опитала сама да вникна и анализирам, както и правя в момента.

# 11 615
  • Мнения: 47 898
След като си егоист, му дай шанс, ще те  носи на ръце, вкл. финансово,  ти ще работиш върху себе си и готово

# 11 616
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Да разбирам ли, че се чудиш дали да му дадеш шанс, защото съвестта те яде, че няма да можеш да му дадеш каквото заслужава?

# 11 617
  • Мнения: X
Здравейте, имам няколко чуденки и ще се радвам на насоки от по-зрели и преживели хора.
Скрит текст:
Преди известно време съвсем случайно се запознах с един човек, който е разведен, след доста тежък, много дълъг брак брак. Човекът е изключително стабилен и много добър, свестен във всеки смисъл на думата и е добре финансово също, разделили са се заради трети човек, от страната на жена му, той е проявил разбиране, имат цивилизовани отношения.
Проблемът е...че не ме привлича физически. Още по-големият проблем е, че аз се привличам физически само от изключителни красавци, с които не допускам отношения, защото парадоксално ми е ясно, че не са стока. Конкретният човек не е спортна натура, има и леки здравословни проблеми, наднормено тегло, смятам че никога не би си и помислил да започне да тренира, не е чак толкова отговорен към здравето си, аз от друга страна не мога да си представя да си легна с мъж, който няма мускули...не съм и имала връзка с такъв човек никога, аз самата тренирам много и се поддържам изключително много, и смея да твърдя физически изглеждам невероятно добре, получавам много внимание от много мъже, ухажори и т.н. Само че тук идва другият проблем - колкото и да съм съвършена физически - в характера ми куцат прекалено много неща, за съжаление. По една или друга причина егоизмът ми съботира и прецака всичките ми сериозни връзки до момента. Проблемът е, че не се доверявам на никого, изисквам постоянни грижи и обсебване, все едно партньорът ми трябва да ми е родител, но не желая аз да се грижа за него по никакъв начин, отделно имам постоянна нужда да тествам всички по доста кофти начини и да ми се доказва, че са готови на всичко за мен и желанията ми, просто защото каквото и да направи някой, все не му вярвам, че любовта му е безкористна и все смятам, че може и повече. Всякаш, вместо да привличам с мило държание и отношение хората, които харесвам, аз ги отблъсквам, поради недоверието си и постоянната си мнителност. Винаги съм била много глезена от партньорите си и съм свикнала да става на моето. Страхувам се да не се прецакам да вложа в някого прекалено много емоционално и след това да се чувствам тъпо, защото не се е получило и сме се разделили. А за мен по дефолт всички се разделят рано или късно и всички връзки са обречени да пропаднат..няма и как да имам друга нагласа, виждайки в какъв свят живеем. Аз съм от хората, които смятат, че не е имало никакъв смисъл от една връзка, щом е приключила и не сте били заедно до смъртта си.
Та чуденката ми е да дам ли шанс на този човек, който дори в момента, без да имаме отношения ми помага и винаги се грижи и интересува как съм, трябваше да гледам роднина на легло и той идваше да го гледа с мен дори и да помага...при положение, че почти не се познаваме. Човекът е прекрасен и явно влюбен и въпреки че не привлича физически е прекрасен и уникален човек, не знам как да постъпя. Страх ме е, че никога няма да намеря човек, който хем да ме привлича физически и да има тръпка, хем да се грижи постоянно за мен и да търпи егоизмът и изискванията ми...а не знам и как да променя характера си..не мога насила да се накарам да ми пука за другия, не мога и насила да спря да бъда мнителен егоист. И двамата сме на 31. Ще се радвам на каквито и да било съвети и анализи, може пък тук да има хора, успели да променят себе си с времето. Не вярвам в психотерапията и не бих ходила, излишна загуба на време и пари е според мен, по-скоро бих се опитала сама да вникна и анализирам, както и правя в момента.
Супер красавица със супер комплекси...класика в жанра.
Няма да се промениш, хората в същността си НЕ се променят.
Остави човека да си намери жена, която ще го обича и ще го направи щастлив.
Твоят живот е в батака, поне веднъж в живота си бъди доблестна и не съсипвай още човешки животи.

# 11 618
  • Мнения: 730
Каква съвест? Тя си го е казала - чуди се дали да се прежали да си легне с него, защото я е страх, че друг не би я търпял.

# 11 619
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Е, ако от това я е страх значи вече трябваше да са си легнали и да го е омотала. Обаче тя не е. Защо?

# 11 620
  • Мнения: X
Според мен нищо няма да се получи, щом не те привлича изобщо физически. Честно казано не съм убедена и че човекът е прекрасен и уникален, просто ти се слага, защото явно те харесва. Малко ми е странно как на 31 години той е бил с много дълъг брак (на 15 ли се е оженил), ама хайде няма да придирям.

# 11 621
  • Мнения: 2 220
Не се занимавай с човека, остави го на мира, ще го нараниш. А ти вземи порасни най-накрая.

# 11 622
  • Мнения: 19 673
Ехее, много красавци и красавици се навъдиха напоследък из тоя форум. Simple Smile

Сега сериозно, ако уважавате поне мъничко човека, за когото говорите, не му причинявайте себе си.
Това означава да му дадете надежда, да му пуснете въдицата и после да се преструвате през цялото време. Да го лъжете. Това ще го съсипе и смачка.
За мен подобно поведение и "избори" са отвратителни и граничат с болестно състояние. И, да, имате нужда от психолог поне, ако не психиатър. Сбъркан ви е емоционалният и морален радар.

# 11 623
  • Мнения: 11 558
Гнус те е да легнеш с него, ама иначе те гледа като писано яйце.
Остави човека да си намери някоя, която не е такава използвачка, и да бъде щастлив.

# 11 624
  • Мнения: X
Преди известно време съвсем случайно се запознах с един човек, който е разведен, след доста тежък,много дълъг брак.

И двамата сме на 31.
От цялото повествование разбрах само, че мъжът е на 31, но е имал много дълъг брак. Сигурно се е оженил на 15. Останалата част от сюжетната линия и образите на литературните герои са твърде претрупани.

Общи условия

Активация на акаунт