Да се оплачем... 2019

  • 488 186
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 28 590
  • Мнения: 7 846
Не издържам повече.

# 28 591
  • София
  • Мнения: 17 708
Няма ли вариант за хоспис? Има и такива за лежащо болни.

# 28 592
  • Мнения: 11 505
Не издържам повече.
Ева, прегръщам те! Hug

# 28 593
  • Мнения: 7 846
Няма такъв вариант вече, Кечър. За всичко е късно.
Благодаря, Прешъс!
Аз само се оплаквам и после се стягам.

# 28 594
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Ева,  да ти издържат нервите и сили ти пожелавам! Дано нещата при вас не се проточат прекалено дълго.

# 28 595
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Вече за трети път ми се случва, като си легна, да ми се вие свят. Много е гадно.
Луната е гадна също.  Една такава цветна и тегава.



Не си играй, отивай на лекар. Майка ми се оплака 1-2 пъти от същото, тръгна по лекари и се установи нещо, свързано с вестибуларния апарат. Пи някакви хапчета доста време.

# 28 596
  • София
  • Мнения: 17 708
Ами, ще отида, ако продължи, но мисля, че е просто защото ми се насъбраха доста неща напоследък Simple Smile

# 28 597
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Утре ще пиша повече... реших, че получавам инсулт. И моето май се оказа нервно пренапрежение

# 28 598
  • Мнения: 2 506
Вече за трети път ми се случва, като си легна, да ми се вие свят. Много е гадно.
Много!
И аз идвах със същото оплакване. От няколко седмици така - в момента, в който легна започва ужасно да ми се вие свят. Ако докато лежа и чета книга примерно или нещо в телефона е още по-зле, не знам на какво се дължи. От лятото явно имам и проблем с кръвното, защото няма път, в който да реша да се изправя и да не ми причернее пред очите. Повече трябва да се грижа за себе си явно.
Оплаквам се и също, че днес бях в отлично настроение, обадих се на един мой много близък човек да го чуя как е и какво прави, но явно не уцелих момента. Беше ядосан и на една съвсем обикновена шега той толкова силно избухна, че чак се разплаках. Още ми е криво и не знам дали не трябва да му се обадя.

# 28 599
  • София
  • Мнения: 17 708
Световъртежът може да е и Мениеров синдром. Не непременно от кръвното. При ставане/рязко навеждане е по- скоро вестибуларният. При мен няма при изправяне нищо. Мисля, че е от нерви.

# 28 600
  • Мнения: 2 506
Възможно е.
Не ги обвързвам двете аз, но сега като прочетох твоето оплакване се присетих докато пишех и за причерняването. Проблеми с вестибуларния апарат имам от малка аз, за жалост. Вече 20 години близо си ги влача. Confused

# 28 601
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Възможно е.
Не ги обвързвам двете аз, но сега като прочетох твоето оплакване се присетих докато пишех и за причерняването. Проблеми с вестибуларния апарат имам от малка аз, за жалост. Вече 20 години близо си ги влача. Confused
За съжаление няма оправия, ще си ги влачиш до живот.

Световъртежът може да е и Мениеров синдром. Не непременно от кръвното. При ставане/рязко навеждане е по- скоро вестибуларният. При мен няма при изправяне нищо. Мисля, че е от нерви.
Освен световъртеж при Мениер има и шум в ушите най-вече при нервно напрежение. Прилошаване/причерняване също при при прекалена "стимулация" на вестибуларния апарат (например пътуване, въртене, резки движения свързания с промяна на местоположението на главата).

# 28 602
  • Мнения: 2 506
Сиренце, уж всички казваха, че с времето съм щяла да го израсна и по-малко неразположения съм щяла да имам, но е факт, че няма никакво развитие и вече започнах да се примирявам, че ще си го влача с мен този проблем. Не е нещо на живот и смърт, де, което да пречи много, аз така го описвам, все едно е нещо супер страшно, но не е готино като се прояви.
Едно от най-неприятните неща е пътуването с автомобили, автобуси, влакове и всякакви наземни превозни средства ... Понякога се чудя на останалите хора как пътуванията за тях с кола изобщо не са проблем, че дори успяват да четат и да решават кръстословици. Аз съм пребледняла само докато извадя книгата от чантата. Joy

# 28 603
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
С. при пътуване, трябва само в посоката на движение да седиш и да гледаш пътя. Или да шофираш. Никакви телефони, таблети, книги, кръстословици. Иначе до 5мин ще ти стане лошо.

# 28 604
  • Мнения: 1 918
Искам да не сънувам или поне да не помня нищо.

Общи условия

Активация на акаунт