Да се оплачем... 2019

  • 489 270
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 34 425
  • София
  • Мнения: 39 744
Дребният ми звъни да ми честитял първия сняг. И ми казва "аз ли ти казах сутринта, че ще вали".
Не бил свършил още. Учителката ги била пуснала на двора... да се замерят със снежни топки.
- И сигурно си гол?
- По суичър съм! Rage

# 34 426
  • Мнения: 6 662
Vervam, ама остави ги да им работи фантазията. Сама казваш -и нищо да нямаш,  пак ще злобеят. Не изпадай в обяснителен режим. Само им гледай сеира.

# 34 427
  • София
  • Мнения: 12 361
И моят големия е с маратонки. Вика ми, че май му били мокри краката. Ама сутринта кой да ме чуе да си обуе зимните обувки. Казах му да се преобуе като се прибере.

# 34 428
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Това в Нови Хан блоковете на онова голо поле - нива ли са?
Не знам кой харесва подобен тип комплекси - в нищото, в полето.

# 34 429
  • Мнения: 5 056
Това в Нови Хан блоковете на онова голо поле - нива ли са?
Не знам кой харесва подобен тип комплекси - в нищото, в полето.

Да,те са .
Амиии,има хора , на които им харесва.Но,както казаха по-нагоре-то да ти е уредено всичко,пътищата да са ти пътища, вода,ток,телефон,интернет,магазини.Тук се опитваме да имитираме разни европейски държави,но за сега се получават псевдо комплекси само.
Спокойно и красиво е там.Но на мен лично това не ми е критерии за жилището,в което ще живея ежедневно.
Като ни пита брокера , първото,което казах беше-КОМУНИКАТИВНО място.Също така държа да имам свързаност с центъра.И не селски автобуси през 2 часа...и тн.Но хората са различни, някои бягат от това и искат да са изолирани.
Така че,както се казва-за всеки влак си има пътници Simple Smile

Vervam, ама остави ги да им работи фантазията. Сама казваш -и нищо да нямаш,  пак ще злобеят. Не изпадай в обяснителен режим. Само им гледай сеира.

Фрозен,малко ми е болно, защото дори "най-добрата ми приятелка"(очевидно вече не е такава) започна да злобее и завижда.Иначе за случайни хора не ми пука много.Но за нея конкретно не мога да го преглътна.Тя преди 3 години си стегна 4 етажната къща,изцяло подарена от майка и и баща и и аз за секунда не съм завидяла,радвах се на всичко,заедно избирахме тапети,мазилки,мебели.Все едно беше мое,така съм се вълнувала като се нанесоха.А сега,от нея получих само голяма доза завист.Много мъчно ми стана.
Но,има една приказка:"всеки може да е съпричастен със страданията на приятел,но се иска много фина душа за да си съпричастен и с успехите му".

# 34 430
  • Мнения: 7 270
Оплаквам се , че тийна (почти 18 г.) излязал на пук на мен с летни маратонки от тънък плат .Зимните обувки извадени пред него...а до сега при нас има към 6-7 см. сняг на климатика и аз беснея...пак на мойта глава ще е...

# 34 431
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Много комуникативно място, няма що. В средата на една нива, а от другата страна има няколко вили. Ходила съм на гости в една от вилите.  Като видях комплекса и първата ми мисъл беше - леле, зимата как ще вее там. Иначе е близко до София, но само с кола.

# 34 432
  • Мнения: 47 963
И аз се ядосвам на една приятелка, ама тя...е на друг етап, няма деца, няма много от моите рпблеми и просто няма как да ме разбере. Може би и твоята приятелка просто не разбира грижите ти, не може и да си ги рпедстави, вижда само външната страна на нещата
Тая моята ми вика веднъж "Добре, че си имаш деца, да те разнообраят". Толкова ме досмеша и никога не го забравих. Ми тя жената си представя нещо като цвете или куче явно Simple Smile Погледаш го, па го натириш нанякъде. Какво съм седнала да й разправям за какво се притеснява и ядосвам. Говри ми с клишета, просто защото не знае за какво става дума, на теория само. Simple Smile
Та така. Не й се сърди. На приятелката. На ония навлеци може Joy Wink

# 34 433
  • София
  • Мнения: 11 464
Добре де, как разбирате, че хората ви завиждат? И едните завиждали, и другите, и третите? Да не си внушавате?
Не знам, не съм го изпитвала това чувство нито към мен, нито от мен към друг. Един вид - никой не ми завижда.

# 34 434
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И мен така ме разнообразяват - и детето, и котките, и милото.
Днес цял ден ме боли главата и ми е студено. Дали не съм хванала някой от вирусите, които 3 седмици циркулират у дома?

# 34 435
  • Мнения: 1 876
Хвана ме хроничния синузит и ще почвам терапиите у дома, много ме боли главата..

# 34 436
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
един снегорин-пясъкоразпръсквач вече 20 минути бръмчи пред блока.
прозорци се тресат, смърди на балкона...
за какво се е спрял и защо поне двигателя не изключи не знам.

# 34 437
  • Мнения: 47 963
Ми аз не знам дали е завист точно, но примерно някакви неадекватни коментари Simple Smile Които те засягат по някакъв начин Simple Smile и ти оставят кофти чувство Simple Smile

# 34 438
  • Мнения: 14 770
Гледам оплаквате се от необличащи се и обуващи деца. Ми че той ММ е по-зле от тях. 🤣 Преди месец ми казва,че трябва да си купи нови маратонки. Казвам му ок,вземи си. Носи едни летни кецки,бели! Подметка като вестник. Абе викам ти добре ли си?! Това е за лятото,не за сред зима. 🙄 Той вярно пеша не ходи много,ама то и две крачки са достатъчни да се намокри. После дънки ще купува-пак едни светли носи. Ма не мога да се разправям. Купувах му преди,той с претенции и не ги носи. Ми спрях. Последно направих ненормална схема да му купя маратонки за рд и той не ги хареса,че била много дебела подметката. 🙄 А аз умишлено такива поръчах. До вчера ходеше с тениска с къс ръкав и отгоре яке,не си мислете дебело зимно яке,нее. Тънко. Днес поне облече блуза с дълъг ръкав. 🤦🏻♀ Ма да е на 3 години,да го обличам и обувам,а то...
При нас забели снежец. 🤗
Не се оплаквам де.

# 34 439
  • София
  • Мнения: 360
Моята сага продължава... Освен карантината в детската градина, сутринта ми се обажда детегледачката, че е болна и няма да идва сигурно до края на седмицата... Със скандал накарах ММ да си остане днес вкъщи, за да мога да дойда на работа, но май това ще ми е за тази седмица. Уж съм намерила 100 варианта, за да не ми се случват такива неща - градина, детегледачка... Ама явно каръка си е карък и това е...

Общи условия

Активация на акаунт