ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 36 955
  • 709
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 38

Страхотна статия!

И настана тишина... явно мамите от групата четат и ронят сълзи в умиление Sweat Smile

# 361
  • София
  • Мнения: 1 317
Страхотна статия!
И настана тишина... явно мамите от групата четат и ронят сълзи в умиление Sweat Smile

Абсолютно!!! Аз изчетох и другите, свързани статии на Лудото майче. Много ми е интересно кой ги е писал?!
Само дето грам работа този следобед не мога да свърша..

# 362
  • Мнения: 38
Fair Lady, все пак е петък и е задължително да се вдигне настроението. А от утре, всички генерали отново в действие Stuck Out Tongue Closed Eyes
Успя ли да видиш и снимката на бележник със забележка "7.12 Пее "Шушана" в час"? LaughingLaughingLaughing

# 363
  • София
  • Мнения: 1 317
Успя ли да видиш и снимката на бележник със забележка "7.12 Пее "Шушана" в час"? LaughingLaughingLaughing
Тъй де, оттам подкарах и другите статии и, за да не ми е съвестно, че не работя, а се забавлявам, чета на глас и изразително,  на колегите в стаята. Споделеното безхаберие не се брои, нали Wink

# 364
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
Аааа това със скоковете е сложно нещо. Щерката в 5клас скачаше по метър и що 2-ки получи, но лудото й майче я побърка. Аз скачам въпреки шкембето спокойно по 200-220 см. и не може едно дете спортист да не може. Всичко е в правилната засилка. Часове наред сме скачали в коридора и сега и тя без да се замисли бум и скача по толкова. Проблем остана медицинската топка и въпреки всички отчаяни опити на треньора по волейбол да я научи. В 7 клас трудно покриваше този норматив, но го правеше, сега едва ли. Малкия пружинчо скача по 240, а е висок 130

# 365
  • Мнения: 107
Страхотна статия!
И настана тишина... явно мамите от групата четат и ронят сълзи в умиление Sweat Smile

Абсолютно!!! Аз изчетох и другите, свързани статии на Лудото майче. Много ми е интересно кой ги е писал?!
Само дето грам работа този следобед не мога да свърша..

И на мен ми е интересно коя/кой е авторката/ът. Много добре обрисува майките, но и бащите  Simple Smile

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 4 359
Ех, мами, смях се от сърце с опитите ви да покриете нормативите. Аз бях тюфлек до 7-ми клас и най-много мразех физическото (от рано "жена", с изпъкнали форми в прилепнала бяла тениска и шорти, леко закръглена, направо се чудех как да се спася). В 5-ти клас един нов учител за малко да ми остави 5-ца и да ми развали картината в бележника Rage След 7-ми клас се вталих, станах доста добра и по ФВС, а пък в ранните си младини направо станах пристрастена към фитнеса и така до скоро.... Та да си гледат работа - няма те да ми казват кога и какво да спортувам Satisfied
Rady-то е с дълги краци, къде ще я стигнем нея ние.
Наборът е свикнал да не блести в този предмет, а миналата година го бях освободили от някои определени занимания заради сколиозата.

Вилиан, възхищавам се на момчето ти!!! За всичко!!!! Теб много те разбирам, но голям човек ще стане той, бъди сигурна Heartpulse

Русалче, чудесни рими нареди отново!!! Heartpulse

# 367
  • Мнения: 38
Страхотна статия!
И настана тишина... явно мамите от групата четат и ронят сълзи в умиление Sweat Smile

Абсолютно!!! Аз изчетох и другите, свързани статии на Лудото майче. Много ми е интересно кой ги е писал?!
Само дето грам работа този следобед не мога да свърша..

И на мен ми е интересно коя/кой е авторката/ът. Много добре обрисува майките, но и бащите  Simple Smile

Мъж или жена... не знам. На мен ми се струва, че и в двата случая е някое СМГ-ейче (дано не звучи твърде екзотично, изписано по този начин) с кристално ясни спомени от ранна детска възраст и надявам се не до там дълбоки травми Smile

# 368
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 370
Аз скачам въпреки шкембето спокойно по 200-220 см. и не може едно дете спортист да не може.

Ха така! Кажи си! Ето кой ще скача за 6-ците. Joy
Някой друг да има тук, който да тича по-бързо от вятъра, за да поеме бягането на 30 и 200 метра? Simple Smile

# 369
  • Мнения: 1 806
Аз скачам въпреки шкембето спокойно по 200-220 см. и не може едно дете спортист да не може.

Ха така! Кажи си! Ето кой ще скача за 6-ците. Joy
Някой друг да има тук, който да тича по-бързо от вятъра, за да поеме бягането на 30 и 200 метра? Simple Smile
Амбицирах се почвам тренировки, златото ми се изплъзва. Stuck Out Tongue Closed Eyes Остава сега да се пробвам с бягането как съм с норматива може пък да ми е още силна дисциплина и там бях добра, докато учех в НФСГ ме излъчиха да участвам в ученически игри, на районното добре, втора бях, състезавах се с НТБГ, строителния, 35-то...., но като отидох на градско на стадиона на ЦСКА и на старта като погледнах конкуренцията и разбрах, че съм го закъсала, стартирахме , а аз докато преполовя дистанцията едни девойки почти бяха финиширали, ама бях 7-ма, не  8-ма, нищо че резултата ми беше почти двоен на първият Laughing

# 370
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
Аз скачам въпреки шкембето спокойно по 200-220 см. и не може едно дете спортист да не може.

Ха така! Кажи си! Ето кой ще скача за 6-ците. Joy
Някой друг да има тук, който да тича по-бързо от вятъра, за да поеме бягането на 30 и 200 метра? Simple Smile
Аз съм републикански шампион на 3000м. може и за 200 да се пробвам, нищо че от 15г. не се подвизавам с спорта. Виж наборчето Ивет още мачка и на тез години. Satisfied

# 371
  • Мнения: 1 806
Аз скачам въпреки шкембето спокойно по 200-220 см. и не може едно дете спортист да не може.

Ха така! Кажи си! Ето кой ще скача за 6-ците. Joy
Някой друг да има тук, който да тича по-бързо от вятъра, за да поеме бягането на 30 и 200 метра? Simple Smile
Аз съм републикански шампион на 3000м. може и за 200 да се пробвам, нищо че от 15г. не се подвизавам с спорта. Виж наборчето Ивет още мачка и на тез години. Satisfied

Е, сега вече абдикикирах. Браво на теб,ninanb, ти си шампиона на всички дисциплини !!! TrophyЧе какво му е на среброто Thinking

# 372
  • София
  • Мнения: 1 210
Брех, какви спортяги се извъдихте в тази тема. Добре, че подхванахме физическото та да си кажете.

# 373
  • Мнения: 1 915
... докато учех в НФСГ
И ти ли си от НФСГ? Ние се намерихме по темите, че Косите на Вероника е учила в НФСГ и още една сега осмокласна мама.
Мога да заема моето хлапе за бяганията - момиче. Някой обаче трябва да скача вместо нея Simple Smile.

# 374
  • Мнения: 1 806
... докато учех в НФСГ
И ти ли си от НФСГ? Ние се намерихме по темите, че Косите на Вероника е учила в НФСГ и още една сега осмокласна мама.
Мога да заема моето хлапе за бяганията - момиче. Някой обаче трябва да скача вместо нея Simple Smile.
Да, но подозирам, че съм по-голяма от вас, 94 година се дипломирах.

Общи условия

Активация на акаунт