ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 154
  • 709
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 919
Да, но подозирам, че съм по-голяма от вас, 94 година се дипломирах.
Аз  93-та Simple Smile. Засекли сме се.

# 376
  • Мнения: 815
Вчера намерихме голяма костенурка в двора. Поразпитах съседите, но е на никой от тях. Днес звънях в зелени балкани и казаха, че приемат само ранени животни, лекуват ги и ги пускат сред природата. В зоологическата не искат костенурки. Какво да я правя. Не съм наясно дали може да оцелее зимата в двора. Посъветваха ме да я пусна в гората. Някой с идеи?

# 377
  • София
  • Мнения: 1 210
Ние имаме от години в двора на вилата. Не знам къде се крие зимата, но оцелява чудесно. Вече си е като домашно животно. Нищо не правим за нея. Тя си живее и се храни и справя сама.

# 378
  • Мнения: 815
А не им ли трябва другарче?

# 379
  • София
  • Мнения: 1 210
Не знам. Може би, но никога не се е оплаквала. Joy Може нашата да е саможива.

# 380
  • Мнения: 11 818
jenap, може пък да си има, ти как си сигурна, че виждаш една и съща винаги? Nerd Stuck Out Tongue Smiley Това ми напомня "Костенурке, костенурке" на Роалд Дал, филмът също е чуден, с Д. Хофман и Дж. Денч.

# 381
  • София
  • Мнения: 2 768
jenap, може пък да си има, ти как си сигурна, че виждаш една и съща винаги? Nerd Stuck Out Tongue Smiley Това ми напомня "Костенурке, костенурке" на Роалд Дал, филмът също е чуден, с Д. Хофман и Дж. Денч.
Ее Сиси, недей така, то Костенурките си имат къщичка на карета, което е като пръстов отпечатък 😁може jenap да и знае каретата Simple Smile
Мерси за препоръката за филма, авторът е любим, вероятно и филма ще се хареса много.

# 382
  • Мнения: 21 455
Може да е нинджа. Joy

# 383
  • Мнения: 815
Днес стигнах дотам, че се разтърсих по онлайн магазините за подходяща храна. Освен треволяците ( може да си ги набавя при нас), буркан сушени червеи върви по 8-10 лв. Joy Отказаха ме. Йорки, морско свинче, костенурка ще ми дойде в повече! Blush Утре ще звъня на още един резерват в с. Баня. Ако и там нямат интерес, ще я пусна в горичката нагоре от нас. Сори за спама, но не ми се пускаше тема в животни и домашни любимци!

# 384
  • Мнения: 21 455
Е, как няма да са скъпи? Звучат като азиатски деликатес. Simple Smile
Извинявам се на костенурката за написаното и на аудиторията за спама, но днес ми е много весел ден.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 210
Нинджа е. Даже се казва Донатело. Дано само да не дойдат всички от групата, че ще ми дойдат в повече. Joy
И аз сори за спама, но ние и без това си спамим цял ден.

# 386
  • Мнения: 815
Нинджа е. Даже се казва Донатело. Дано само да не дойдат всички от групата, че ще ми дойдат в повече. Joy
И аз сори за спама, но ние и без това си спамим цял ден.
Нашата е Донатела ( Шегувам се! Не знам пола.) Ако искаш, мога да ти я изпратя! Поемам разноските. Joy

# 387
  • Мнения: 21 455
Те, ако дойдат сами, пак добре. Но може да доведат и Сплинтър. Simple Smile))
Донатела? Версаче?

# 388
  • Мнения: 1 812
Както се вижда от целодневния ми спам и на мен ми е весело. Та да питам. Да не е дошла костенурката да помага за нормативите, може да се включи в надпреварата, тъкмо ще изпъкнем Grinning
petenka1983, сега сериозно остави я, където си я намерила, ще се оправи, а може и в гората.

# 389
  • София
  • Мнения: 7 054
Петенка, някои рибари съхраняват червеи в кутии, в хладилника. Сега е дъждовно, ще има за събиране...
ТовА е само при условие, че ядат и мокри червеи, де! Joy

Общи условия

Активация на акаунт