ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 141
  • 709
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 210
Да идва. Ще я приемем Донатела. Дворът ни е огромен. Ще има място и за Донателчета. Само че като станат 7ми клас преди матурата, ще ти ги изпратя. Joy

# 391
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Е, как няма да са скъпи? Звучат като азиатски деликатес. Simple Smile
Извинявам се на костенурката за написаното и на аудиторията за спама, но днес ми е много весел ден.
Да няма връзка с липсата на една потребителка от темата Wink

Това с деликатеса малко като едно зайче, което имахме за 4 месеца /почина миличкото/, баща ми все ни тормозеше да го готвим за Великден Scream Simple Smile

# 392
  • Мнения: 815
Да идва. Ще я приемем Донатела. Дворът ни е огромен. Ще има място и за Донателчета. Само че като станат 7ми клас преди матурата, ще ти ги изпратя. Joy
Ако съвпаднат със седмия клас на малката, добре дошли! Joy Където едно, там и дузина! Joy

# 393
  • Мнения: 280
Коментирате нормативи по физическо, че и ще ги покривате и накрая въртяхте, сучехте и хоп, кацнахте в бирарията....Само не разбрах там какви нормативи трябва да зададем за покриване? 3х100 с шопска, кана и канче бЕло на глава, текила шот за финален спринт...предложения се приемат за утвърждаване на нормативната уредба по предмета АСМТ.

# 394
  • Мнения: 11 818
Че защо да е спам, супер ни е!
И по повод липсата на Sclupture да се възползвам докато я няма да питам нещо, че иначе със сигурност щеше и мен да ме обади на социалните - къде да заведа девойката да й пробият още една дупка на ухото? Sunglasses (това с очилата да се чете - вижте каква готина майка съм Stuck Out Tongue Closed Eyes). Обиколих квартала, че и съседния да търся, но не открих. За вторник запазих час в Клиника "Малинов", ама й се иска веднага.. Минахме днес и през 20-та поликлиника, защото ми казаха, че и там УНГ слага, но кабинетът беше затворен, а и честно казано леко ми беше неудобно там, щото не водя малко момиченце, а 13-годишна тийнейджърка и то за допълнителна дупка. Bowtie

Ceco1, по принцип аперол, ама ще се включим във всякакви дисциплини! Wink
П.П. Срещата на ФЕГ ни е там, но май е крайно време да си направим и обща 8-класна!

# 395
  • София
  • Мнения: 532
Сиси, студио за татуировки и пиърсинг Simple Smile
И моля, моля да не забравяме, че в басната костенурката победи заека Joy

# 396
  • Мнения: 11 818
Сиси, студио за татуировки и пиърсинг Simple Smile
Да, аз също си мислех, разбира се, но искам конкретни препоръки и пробвах първо с по-обикновени места, че ще вземе в такова студио да се въодушеви за още! Close
П.П. В тази връзка, наложи се баща й да отиде на една родителска среща в началото на 6-ти или 7 клас, вече не помня. Чете класната правилника и обяснява с какво не трябва да ходят, обяснява нещо и за обеците (на носа, устата и т.н.) и решава той да разчупи малко обстановката и пита - а на пъпа не е проблем, ако има, нали!? Satisfied Обаче каза, че само класната се засмяла, другите родители били всички спечени и сериозни по неговите думи. Вкъщи дъщеря ми помоли по възможност повече да не ходи на родителски срещи, за да не я излага.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Отсега си заплювам като дойда февруари на състезание с девойката в София, да се организира една среща, бягане, финиширане под/над маса, пък оцелелите сутринта на басейна да вдигат шум за детето!

# 398
  • Мнения: 815
Сиси, при нас дерматологичните кабинети в частните болници предлагат такава услуга. Предполагам, че и в София.  Важното е, интервенцията да е на сигурно място. Ако не, по-добре някоя стара баба с нагорена игла! Joy В  детските си години изпитвах ужас от това! Пробих си ушите на 19 години, заради бала! Joy

# 399
  • София
  • Мнения: 18 023
Хаха, тук много весело станало. И материал се събира скоростно за "поезия" - разнополовите костенурки Донатела и Версаче, бъдещите им отрочета и подготовката им за НВО в 7 клас,  нормативи за кръчмата, статии за майки-генерали, късно признати призове за  родителско спортно майсторство, солидна форумна агитка на състезание по плуване в София, пиърсинг...
Скрит текст:
Преди има-няма 30 години дръзнах да си пробия 2 допълнителни дупки над стандартната на едното ухо в един козметичен център на Солунска, тоест бях много cool, ама когато една от девойките ми ме попита преди време  дали може, се превърнах в сухар и казах не.

# 400
  • София
  • Мнения: 532
За съжаление не мога да дам конкретна препоръка за студио специално за пиърсинг. Виж за татуировки...Joy
Смях се много с бащата на Сиси младша Grinning

# 401
  • Мнения: 4 066
Сиси, моята дъщеря свърши тая работа с баща си миналата година. Само дето ме сюрпризираха с общо 3 нови дупки - две допълнителни на едното ухо и една допълнителна на другото. Първо луднах, защото си викам да не е засегната някоя точка там по ушите, а после ми стана много мило какви са ги надробили заедно. В някакъв козметичен салон в квартала я е завел. Първите дупки и на двете деца също така ми бяха обявени, като свършен факт. Бях признателна, защото съм страшно шубе и ми беше спестил един до два припадъка.

Сега им е любимо да си коментират проекти за татуировки и да ми гледат сеира. Много хубаво съм била забелвала очите, казват.

Какво е станало с фитилчето? Баннато ли е?

# 402
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Писах, писах от телефона и се затри Rage

В кратце - акъл за костенурките не мога да дам, но втора дупка си направих, когато слагахме обици на малката. Обещах ѝ да ѝ покажа, че не боли. Сложихме обиците в магазинче за златна и сребърна бижутерия, защото в съседното козметично студио, където ни бяха препоръчали да отидем, отсъстваше дамата, която слага обици - т.е. на много места слагат.

Цял ден съм предимно читател и ме заливате от смях - много трудно излизам вечер, но ме бройте за форумска сбирка Grin Revolving Hearts

# 403
  • София
  • Мнения: 11 976
Леле, как сте се разспамили! Dizzy Face Изказахте Скулптурта на госпожата /опа - модератор/, прогонихте я от темата и прецакахте купона. Сега се опитвате да компенсирате ли, к'во? Joy

Сиси, ще ти дам конкретна препоръка на лични.


ПП. То всеки може да гледа костенурки до матура. Laughing

# 404
  • Мнения: 815
Не е! Най-вероятно са скучни костенурките! Joy Немският даде много зор на Нети първите две седмици. Преди три дни заяви, че е намерила формулата за по-лесно заучаване. Снощи, за първи път от началото на годината, си легна в 23:00 часа. Днес - шестица. Не се радвам на оценката, а на това, че сутринта детето ми беше наспано, успяхме да изпием заедно моето кафе и нейното капучино и резултатите и днес са блестящи!

Общи условия

Активация на акаунт