ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 125
  • 709
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 166
Май много сме изпуснали защо е била заметена темата.
Обаче нямате милост, към тези дето са работили докато сте се забавлявали тук. Наистина е трудно да ви настигна.

За дупченето на уши - на дъщеря ми и ги пробиха в УНГ кабинета на Вита (тази на Ситняково).

# 421
  • София
  • Мнения: 6 094
Малко обидно ми стана, че ЕГ дори не е счел за нужно да ги коментира. Вярно, че са в друга сфера, но можеше да ни отвори очите, че децата ни си губят времето там.

# 422
  • София
  • Мнения: 7 049
Спунк Joy
Така си и помислих, че не случайно за прахове говориш! Joy
Естествено, че не е нужно!
То се подразбира, на всеки ред пише, колко отличен АЕ ще усвоят програмистите! Само при него!
Хахаха...

# 423
  • Мнения: 11 818
Alexandra, правим го!!
Ако не, по-добре някоя стара баба с нагорена игла! Joy
Моя допълнителна дупка ми я проби приятелка през 90-те точно така + помощта на замразено пиле (липсваше лед в камерата). Joy
Русалче, аз също го играех сухарка, въпреки че имам, преди време бях казала като стане на 18, обаче с баща й ме поставиха пред свършен факт, решили, пък аз не искам да съм лошата. Bowtie Успех с вашето костенурче!
мартеа, ах, тези бащи! Иначе нали се сещаш и защо толкова много иска! Two Hearts За фитила - грозна история, ще ти пиша.
Шарлот, благодаря! Ще пробвам утре първо препоръчаното от sanaka. Sparkling Heart Но е добре и да имам още един вариант, а и Спунк е на линия, въобще, ще я уредим тази прословута дупка!
Слънчевата, Дидева, Спунк, ужас, толкова евтино!! С. Н. ни е приятелче, затова не искам да коментирам, но имам поглед и съм напълно съгласна с вас.. Close
Сънчо, как пък ми се скача на ластик и колко се смях на полилея, предполагам сега няма такава опасност (като започнах да ходя в 11 клас на уроци по БЕЛ разбрах, че било полилей, а не полюлей, от тогава помня, че думата е от гръцки и означава много свещи – поли елей, та оттам полилей, но и до ден днешен не съм много съгласна Laughing)..

# 424
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Мъжките майки, дайте да обсъдим нещо покрай златните яйца, че се почувствАх неспособна да се включа в последните страници в приказките за уши и обици. Joy Пък и костенурка нямам, само куче...Joy

# 425
  • София
  • Мнения: 6 175
Как пък имахте търпение да го изчетето до края, това толкоз дълго писание. Наложи се да ползвам Ctrl + F за да издиря гимназиите. Не, че не ги държа под око СУ, за малкия лигоч, ако не го вземат другаде Stuck Out Tongue Winking Eye

Когато дойде време за халка на носа, няма значение мъжко, женско. Важното е, че като в стария виц, буденето сутрин е доста по-лесно: хващаш го за халката и го надигаш.

Костенурка и из нашия двор се е разхождала чат-пат. Те са си защитен вид, та хич не им е безметежен живота сигурно (май за някакъв афродизиак ги ползваха), но все пак мястото им е в природата.

# 426
  • София
  • Мнения: 532
Изида, обръснахте ли девствения мустак? Joy Наложи се да обяснявам как. Добре че не се наложи да показвам нагледно Joy

# 427
  • София
  • Мнения: 2 768
Изида, обръснахте ли девствения мустак? Joy Наложи се да обяснявам как. Добре че не се наложи да показвам нагледно Joy
Ох това с девствения мустак ме уби 🤣
Бях забравила, а номер две ми е мъжко, но ме открехнаха, че ако се дърпа, може докато спи👹😆

# 428
  • София
  • Мнения: 7 049
До скоро си мислех, че мустака на моето ту потъмнява, ту избледнява. Joy Посред лято разбрах, че го позачиства. Няма да ви казвам в чий несесер е бъркал! Rage
Щях да го убия! Вече има свой.
Това, във връзка, че може да се дърпа.
Мен вече и друга тема ме вълнува, ама не е за бг-мамма, че утре ще питате какво стана със Слънчевата! Joy

# 429
  • Мнения: 1 812
Слънчевата Satisfied
Стига деее, пишете все едно чакате резултати от НВО. Днес заради студа, да не сте употребили повече бело, червено, аперол, кехлибар.... А дали спряхте розмарина?

# 430
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Изида, обръснахте ли девствения мустак? Joy Наложи се да обяснявам как. Добре че не се наложи да показвам нагледно Joy

Пфф, шегуваш ли се? Joy Още миналата учебна година.
Скрит текст:
Един ден ми звъни по телефона и ми казва - "като се прибера довечера, ще ти покажа нещо, което ще те накара да се гордееш с мен". И аз вече тръпнеща, викам си, "Брей, това дете е изкарало я някоя 6-ца по БЕЛ, я някаква похвала е получило". Стоя в нас и го чакам нетърпеливо да се прибере. Идва си той и с един блеснал поглед насреща ми ме пита "виждаш ли нещо?", аз "?!..." Трябваха ми няколко секунди, за да осъзная, че му няма мустака.Joy Много горд беше от себе си, че се е справил сам и е минал на следващия левъл от пуберския живот.Joy

# 431
  • София
  • Мнения: 532
Слънчевата Joy
Аз предвардих момента явно.
Сподели какво те вълнува. Досещам се може би. Ама подготви ни моля те.

Еее, Изида, вие сте напред с матрЯла явно Grinning

# 432
  • София
  • Мнения: 7 049
Ами, какво? Мъжки работи, разни...
Не знаех как да обясня, че някои неща се вършат на определени места, с препоръката, че е необходимо да НЕ остават нишани и хич НЕ държа да знам за тези занимания. Joy Абе..., тежък разговор беше за мен, в последствие и за него, щото изби боята, ама к'во!?! Тия неща трябва да се знаят. И ако може да са дискретни.
И си мисля, че баш ви е време. Ако влизат в тоалетната с телефон и слушалки, не им давайте зор! JoyJoy

# 433
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859

Четох и рИвах,ама с крокодилски сълзи,даже си посипах главата с пепел.

# 434
  • София
  • Мнения: 532
Дам, благодаря за напомнянето. То и за секса ще трябва опреснителен разговор Rolling Eyes
Пък то моето без телефон не влиза в тоалетна, но е без слушалки, де Joy

Общи условия

Активация на акаунт