Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 682
  • 817
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10
Здравейте извинявам се ако въпроса ми е тъп ,но на 7.01. Ми правиха оперативна хистероскопия платих си на касата онзи ден си получих епикризата по куриер , но изведнъж два дни по късно имам задължение към болницата а прегледа ми е насрочен за 20 ти и се води за безплатен . На Някоя от вас дами  случвало ли и се е ? Благодаря предварително и пак се извинявам

# 196
  • Мнения: 377
Здравейте извинявам се ако въпроса ми е тъп ,но на 7.01. Ми правиха оперативна хистероскопия платих си на касата онзи ден си получих епикризата по куриер , но изведнъж два дни по късно имам задължение към болницата а прегледа ми е насрочен за 20 ти и се води за безплатен . На Някоя от вас дами  случвало ли и се е ? Благодаря предварително и пак се извинявам

Здравейте, ако при хистероскопията и е отстранен полип се изпраща за хистология.
Резултатът излиза по-късно и се заплаща допълнително. При мен беше така.
Ако нещо ви притеснява на телефонът за информация ще ди кажат подробности

# 197
  • Мнения: 10
Благодаря ви

# 198
  • София
  • Мнения: 23 156
Каква сума е тая хистология?
Досега два пъти са ми махали полип, нищо не съм доплащала. Явно е новост.

# 199
  • Мнения: 377
Каква сума е тая хистология?
Досега два пъти са ми махали полип, нищо не съм доплащала. Явно е новост.

Правих м. Май 2019 диагностична хистероскопия при която отстраниха два полипа.
Сумата не я помня точно, но беше нещо малко, около 25-30 лв.

# 200
  • Мнения: 38
Здравейте мили момичета,някой знае ли колко струва контролна биопсия,преди нея имах биопсия разширена с имунология и платих 460лв,но незнам колко ще струва контролната да съм подготвена

# 201
  • Мнения: 134
Здравейте, на сайта на болницата има подробна информация за цените на всичко. А и не само.

# 202
  • Мнения: 325
Здравейте, налагало ли ви се е да изпращата нещо(подарък/документи/каквото и да е) до конкретен лекар в болницата по куриер? И дали го е получил разбира се. Мисля просто отгоре да напиша името и се надявам от регистратура да му го препратят.

# 203
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, искам да попитам какво представлява прегледа при доктор Ослеков на който се минава ако искаш да раждаш там и ако може да ме ориентирате като цена как е. Утре имам час при него и искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

# 204
  • Мнения: X
Здравейте, искам да попитам какво представлява прегледа при доктор Ослеков на който се минава ако искаш да раждаш там и ако може да ме ориентирате като цена как е. Утре имам час при него и искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

Ехограф + вагинален, тонове на бебето, плюс ще ти измерят таза. 10-15 минути. Цената е 60 лв. Носи си всички изследвания, които имаш.

# 205
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, искам да попитам тези от вас, които са имали по няколко неуспешни опита с хубави ембриони на 5-ти ден и липса на имплантация. Какви допълнителни екстри включихте за следващ опит и имаше ли ефект? Обмислям ко-култивиране или хранителна среда RIF, също и лезия на маточната лигавица в предходен цикъл. Има ли някоя, на която са правили тест Митоскор и репродуктивен скрининг панел-ако може да обясни какво представлява! Благодаря ви

# 206
  • Мнения: 19 686
Правите ли пид?

# 207
  • Мнения: 384
Да, правихме и ембрионите бяха перфектни. Правила съм и кариотип, няма хромозомни дефекти. При имунологичните изследвания също всичко е в норма.

# 208
  • Мнения: 19 686
Лапаро, хистеро и биопсии, предполагам също?

# 209
  • Мнения: 384
Имам цветна снимка от преди 3 години и тогава всичко беше ок, но и аз си мислех за диагностична хистероскопия, въпреки че досега никой не е видял нищо притеснително на прегледите. Биопсия сме правили, тази която е 5 дни след пункция и беше добре (май за имплантационен потенциал). Трябва да искам имунологична и вирусологична също, нали така? (това ли е изследването при което се проверява за микоплазма, уреаплазма, хламидия, трихономи)?

Общи условия

Активация на акаунт