Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2019, 22:05 ч.

Тежка ревност

• 7 826
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
Опитвам се да се поставя на твое място, макар че съм забравила какво беше ''любов'' Simple Smile
Струва ми се, че в тази жена има нещо нередно.
На колко години е?
Ревове и тръшканици са характерни за млади момичета.
Виж сега, нормално е да изсъска веднъж-дваж докато маркира територия или определя подредбата на отношенията ви - например да ти изясни, че разни бивши и снимките им принадлежат към миналото и най-добре да си седят там Simple Smile
Ама ревове и тръшканици за глупости са вече признак на психическо разстройство.
Пак питам - на колко години е?

# 31
В първия пост пише на колко са.

Тя от какъв зор ти е ровила в снимките - ясно е, че все нещо ще се открие. Хем си го е търсила, хем после реве. Е, не става така тая работа.
Не е нормално това нейното. Но и ти малко ме съмняваш. Парадираш ли с това, че си харесван и те заглеждат - кажи си.

# 32
Вашето поведение провокира ли ревност? Защото да започне изведнъж да ревнува, а нищо да ѝ е нямало преди това...дали пък Вие не се опитвате да ѝ кажете и покажете колко много Ви заглеждат? Относно снимките- никога мъжът ми не ми е правил проблем, но някакси неестествено ми е да си имаме наше семейство, наш дом, наши отношения, наши моменти и в нашите шкафове да държа снимки на бившите. Не искам да ги намерят нашите деца и да ме гледат неразбиращо по детски тревожно. В началото той също имаше такива снимки, но казах директно, че не ми е приятно да отворя и да знам, че са там. Повече не ги видях...

# 33
А къде си държите снимките от живота преди? Любопитно ми е просто.

# 34
Не разбирам защо карате човека да си трие снимките.Естествено е на 35 год да има минало и то си е негово.Ще си ги пази,Може и изобщо да не ги поглежда дори,ама са си изживени негови моменти.Приятелката го играе драма куийн,тръгнала е по плоскостта и май няма да се спре.Не и трябват подаръци,чояека вече се е обяснявал.Мисля,че трябва да я оставиш известно време да си подреди главата дали иска да бъде с теб и как точно го иска.Тези неща не са нормални

# 35
Авторе, единствено ти можеш да я успокоиш! Но явно твоето самочувствие е бая разклатено, защото се опитваш да се самоубедиш, че не ти, а тя е лудата и ревнивата... Ако аз бях на мястото на приятелката ти и видя някакви компромати, директно ги трия и не защото съм ревнива, а защото въпроса е принципен и разни други гугутки нямат място на компа ти! Joy Да не се окаже после, че е станало нещо фатално и непростимо и са те лишили от среднощен матрЯл.... Sunglasses

# 36
Компромати? Най обикновени снимки. Всеки има минало и има право на минало. Ако някой си превиши правата и ми изтрие снимки, просто е дотам.

# 37
Зависи какви са снимките, все пак.

# 38
След подобни напоително -  продължителни демонстрации, никога, ама никога не бих градила планове за бъдеще с такъв човек. Без значение, дали съм ги предизвикала аз самата, с действие или бездействие. Някои хора така и не порастват. Драмата, в най-истеричните й измерения, е жизненият им планктон.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 08:26 от usmihni_mi_se

# 39
  • Azeroth
Каквито и да са снимките, в качеството си на каква ще ги триеш? Собственичка на мъжа ли? Разбирам да му вдигнеш скандал до небето, да му биеш шута, но всякакви такива препикавания на територия са изключително грозни и долни.

# 40
Предвид тежката реакция на мацката към автора, мисля, че е видяла някакви неприлични секс снимки. Той не желае да ги изтрие, защото са му особено ценни. Следователно държи повече на бившата, отколкото на настоящата, въпреки че я уверява, че я обича и държи на нея! Което е лъжа и лицемерие! Мацката пък е неопитна, наивна и доверчива и се надява автора да се осъзнае и да я заобича (и да изтрие снимките), но това не си случва, а автора си гради фалшиво самочувствие на неин гръб! Авторът, това няма да го признае, и се надява тук да го надъхаме, колко е прав и колко е луда мацката.... А и като вижда, колко я разстройват въпросните снимки, да ги беше изтрил лично, а не да я дразни....

# 41
Ляля, ти не четеш ли? Авторът е изтрил снимките, написал го е многократно.

# 42
Не са секс снимки и ги е изтрил. Четете ли темите или си пишете наизуст?

# 43
Жената е за доктор според мен - за пси, защото тези истерии само ще продължат да отношенията им. Такива хора обаче са убедени, че са прави и не смятат, че трябва да се лекуват.

# 44

Снимките  бяха изтрити в тотал разбира се но останали няколко в различни папки.

Я пак?! Изтрил повечето и оставил  палавите снимки... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт