Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 355
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 130
  • София
  • Мнения: 17 775
Готин аутфит.

# 2 131
  • Мнения: 1 695
Гера тия списания дали ги чете или само ги взима за аксесоар?

Абе с Галя Фолка какво се случва? Май отдавна не е качвала или съм изпуснала.

На Маги новото видео пак ми е готино, преди няколко страници, след разочарованието от Поли Недкова, казах, че няма бг блогър, който да не ме дразни. Забравих Маги, тя не ме - нито тя, нито приятеля и’.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 20:30 от VanillaPumpkin

# 2 132
  • Мнения: 4 690
Тая снимка като я видях и си представих Гергина на корицата на Elle и просто.... Изплаших се
Е, тук ако зъбките бяха добре, снимката щеше да е супер. Тоалетът и' много ми хареса. Този път браво от мен.

# 2 133
  • Мнения: 4 744
И от Анелия Английска нищо не се е чувало скоро. Да не стана време да ражда Красимир дж.

# 2 134
  • Мнения: 6 873
И на мен ми харесва така облечена. Браво.

# 2 135
  • Мнения: 440
Някой може ли да обясни тази Ева от къде и как става известна? Освен че е певица и се представи също така, и за актриса, инфлуенсър и ангел на Мегз ...
За мен е страшно лигава и изкуствена, много лигаво говори и смее! Гледам децата й се възхищават много.
Скрит текст:
Аз я знам от уеб сериала "Кифла".

# 2 136
  • Мнения: 1 695
Анелия Английска май е родила, защото вчера мернах пост в ютуб, нещо от типа “приятели, идвам само да Ви кажа, че и аз и бебето сме добре” и натам не съм чела.
Да и’ е честито и да не го губи в тоя бардак в тях. Ахаха за тънкообидните - шегувам се.
Да е живо и здраво бебчето

# 2 137
  • Мнения: X
Между това да изкажеш мнение, дори непопулярно, и това да обидиш някого, разликата е неизмерима. Елица и Милена за мъжете си работили иначе са крайно неспособни. Как пък не. Естествено, че заедно ще работят, щом могат и искат. За Ели няма смисъл да пиша едно и също пак, но никакви поводи не е дала за по-голямата част от "мненията" тук. Въобще не беше само от една съфорумка обиждана просташки..
"Пробита кофа" се изумих като прочетох, аз лично не знам какво трябва да ми е направила някоя или да е показала/казала, че да използвам подобен израз. Тези псевдофеминистки разбирания, че жената трябва непременно едновременно да работи от 9 до 18 (в никакъв случай при мъжа си/родителите си), да изглежда перфектно, да е отдадена майка, съпруга и домакиня 24/7, иначе за нищо не става, са много деструктивни за нас и като самостоятелни личности, и като част от двойка/семейство. Най-голямото постижение и трудно достъпен лукс в днешно време, е да имаш достатъчно време, енергия и внимание за себе си и близките си без това да влияе отрицателно на стандарта ви на живот. Някои хора са кариеристи, други по-семейно ориентирани. На кого кое му е приоритет - нека сам реши, но да не отрича чуждите избори. Само че да отгледаш и възпиташ добри, обичани, спокойни и уверени деца, да запазиш пламъка в дългогодишните взаимоотношения с партньор и да изградиш и съхраниш семейна хармония, е много по-трудно постижимо във всяко отношение, отколкото да се развиваш професионално. Доказателства за това много - и в публичното пространство, и в реалния свят.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 21:04 от Анонимен

# 2 138
  • Мнения: 1 530
Онлайн изявите на Пепе отдавна не я представят в добра светлина. Решава да направи личния си живот публичен и за да са повече възможностите за монетизиране, разширява театъра като въвлича и семейството си, децата си, в последствие фокусът се измества от грижите за тях към грижите за монетизирането на розовата пиеска.

Стига се до там, че мами-гурото с лекциите за кастрирана креативност мисли, че най-подходящо е да рекламира лекцията на Pampers с нащраканите снимки на Сиена по памперс на плажа, където спъпалото й е огнено червено от горещия пясък... Не знам колко време е била оставена да се рови в пясъка... Сигурно докато е дошло време да започнат снимките за инста-живота на майка й.... В крайна сметка мама се е сдобила със снимки, които да ползва за рекламната кампания на памперсите.
Даже май това беше същата рекламна кампания с многократното грешно изписване на марката в Stories...


След два дни идва друга реклама - играчките на Лидл. Как е представена - двете деца с по една играчка да се види колко са щастливи, въпреки че едва ли щастието е единствената емоция, която Сиена е изпитвала, съдейки по втората снимка, на която се вижда състоянието на стъпалото й.


И после малките фенчета се бутат да питат Пепе дали Сиена е проходила...и как да не го правят, като от нея са чули и видяли, че гледането на децата е розовко и ей така между другото.

С който и Филип да реши да продължава живота си, си е нейно решение. Ако реши да спусне завесата и да не показва новата си връзка и децата си, само ще спечели, но не пари, а щастие и спокойствие. Пожелавам й го! Иначе само ще продължава да се излага публично.
Тук на черното бяло не можем да кажем, това не е от обикновена игра, а е от изгорено на плажа и горе ясно се вижда, забавно е как се изопачава само и само да е в нейна защита. Просто Сиена е още малка, за да се заиграва и цицина да имаше, и друго, не е отговорна бебка, а възрастния с нея.
Безотговорна е и се бута да обяснява на другите майки какво да купуват и как да живеят, като цяло наглост се нарича, а в частност, и алчност.

# 2 139
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
И от Анелия Английска нищо не се е чувало скоро. Да не стана време да ражда Красимир дж.
То и вчера някой попита за нея и тя съвсем случайно, щот те влогърките не четат тук нали, малко след това пусна ъпдейт в ютуб, че правят ремонт и за това не снима.

За Елито и аз да кажа - така се спича/притеснява/променя/сменя тона/замяуква, като си дойде или е там Майкъл, че чак мен ме хваща страх. Та от нейните реакции аз съдя, че не им е чиста работата и тя е жена под чехъл, не че си го измислям. Отношенията между Милена и Мики са друга бира - лежерни, спокойни, равноправни. Голямо спокойствие, разбирателство и хармония лъхат от нейните видеА.

# 2 140
  • Мнения: 1 695
Анелия дни преди да роди запретнала ръкави да чисти, подрежда и чак боядисвали и се изместили в хола, че да не дишат боята... без думи съм. Жена, какво прави последните няколко месеца? А, сетих се, мята се от дивана на леглото, от леглото на дивана и ни снимаше как ядеш.

# 2 141
  • Мнения: 1 870
Някой питаше какво прави чака-рака Галка. Тази седмица има рожден ден и бълва сторита за събитието на годината. И, о, да, панелната принцеса вече си е получила подаръчето - лъскав Лексус.

Толкова робуващ човек на марки и материалното - не съм виждала от доста отдавна, заклевам се. Rolling Eyes

# 2 142
  • Мнения: 12
Някой питаше какво прави чака-рака Галка. Тази седмица има рожден ден и бълва сторита за събитието на годината. И, о, да, панелната принцеса вече си е получила подаръчето - лъскав Лексус.

Толкова робуващ човек на марки и материалното - не съм виждала от доста отдавна, заклевам се. Rolling Eyes




коя е панелената принцеса ?

# 2 143
  • Мнения: 1 695
Ох, Гале, Гале, а ти бях похвалила предпоследната снимка. Ся тва кво е?

# 2 144
  • Мнения: 1 130
Скрит текст:
Идвам в бързината, да изкажа възмущението си за пореден път от Николчето. Както някой напред каза, стаята ѝ е пълен бардак, ама иначе миглите е сложила, гадна работа. Любими са ми такива девойки, натокани, наконтени, наредени, гримирани, само да не им отидеш на гости. По-лошото е, че нея само деца я гледат. Чувствах се зле по-рано, че я критикувах, защото е дете още, ама какво дете по ягодите. Щом пранкваш, че си "бременна", никакво дете не си. Пилешки мозък.
Искам Любо Жечев да реагира и на нейните пранкове, попилях се от смях на видеата за пранковете на Сандев и Стела 😆

Лелелл ще е попадение! Grinning Grinning Иначе момичето нещо не е в час, ама изобщо. Гаджето й и той прави песни и я гледах в единия клип. Тя не знае къде и какво прави... Текста ли не си знаеше ли,  не знам. Но както си гледа в камерата и хоп в ляво, дясно. И кой нормален я следва?! А и не трябва да си носи косата вдигната. Grinning

Скрит текст:
Някой може ли да обясни тази Ева от къде и как става известна? Освен че е певица и се представи също така, и за актриса, инфлуенсър и ангел на Мегз ...
За мен е страшно лигава и изкуствена, много лигаво говори и смее! Гледам децата й се възхищават много.
Скрит текст:

Има тук там няколко зарибяващи песнички и се чуваше, че е ходила с Даниел Петканов, ама я зарязал в ББ заради Алекс. Grinning Мислех я за сериозно момиче... ама като я чух как и какво говори в "Ничия земя" останах с отворена уста. Много зле е милата.

Общи условия

Активация на акаунт