Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 346
  • 910
  •   1
Отговори
# 300
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Fanfanito, благодаря и аз поръчах същия пуловер С. Слаба съм, висока 170. Дано не ми е къс.

# 301
  • Мнения: 9 124
И аз съм толкова висока, няма да ти е къс, ама няма и като на манекенката да е. До под хълбока някъде, и аз не знам как да се изразя, ама там някъде ще ти е))
Сега го измерих, че не мога да обясня, то и да меря май не мога
от средата на полото дето е зашито да почва тигела надолу дъжината е 63 см. От подмишниците на ръкава до долу е 40см, ама съм го носила и малко дърпала. Ръкават е реглан. Щирочината от подмишниците едната до другата измерих 55см.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 21:20 от fanfanito

# 302
  • Мнения: 583
Фани, много си сладка Hug
Честити, покупки, със здраве и самочувствие си ги носи!

Аз се оглеждам за намаление Grinning

# 303
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Момичета, спешно ми трябват отзиви за тозр гащеризон. Действа ми дългуча и се чудя вече какво да поръчам. А много искам някакъв гащеризон. Трябва ми за официален повод, но се притеснявам да не се отваря много деколтето. Мисля да му сложа златист колан. А и материята не мога да преценя, дали ще пада хубаво?

# 304
  • Мнения: 1 575
Някой да знае дали във Варна НМ има намаления на детско, момчета 10+?

# 305
  • Мнения: 2 596
Момичета, спешно ми трябват отзиви за тозр гащеризон. Действа ми дългуча и се чудя вече какво да поръчам. А много искам някакъв гащеризон. Трябва ми за официален повод, но се притеснявам да не се отваря много деколтето. Мисля да му сложа златист колан. А и материята не мога да преценя, дали ще пада хубаво?
Скрит текст:

Имах го този гащеризон. Подозренията за деколтето са ти правилни. Изкачат си когато поискат. Не можеш да се наведеш, не можеш да се завъртиш, а и аз не съм от най-надарените, че да мога да го изпълня с нещо. Материята му е груба и е тънък за този сезон. Поносих го вкъщи за проба. Така и не сбрах смелост да изляза с него навън.

# 306
  • Мнения: 1 575
Как поръчвате до офис на Еконт?

# 307
  • Мнения: 54 343
Как поръчвате до офис на Еконт?

Пиша адреса на офиса - офис на Еконт.

# 308
  • Мнения: 9 124
Където ти е настройки на профила и има за поръчката адрес, вместо своя, даваш на Еконта
преди така бях направила, ама имаше някакъв проблем, че от офиса не искали поръчките на НМ при нас поне, направиха ми забележка
На мен дългуча не ми работи никъде вече,ни на ново, ни на старо((
Не, че ще поръчам, ама се пробвам
И останах без пижамка)))) То добре, че не работи, щото и пари няма вече.

# 309
  • Мнения: 54 343
Няма проблем, аз така поръчвам откакто сложиха оная такса за пренасочване. Тя не важи за НМ, но аз я ползвам за оправдание, така ми е по-удобно. Wink

Аз съм носила принудително гащеризон. Няма по-неудобна дреха за мен, относно ходене до тоалетна.

# 310
  • Мнения: 1 575
Благодаря, момичета! Hug До сега не съм поръчвала до офис, искам сега еднократно.
Пренасочването до офис на пратките на НМ е безплатно, така ли?

# 311
  • Мнения: 364
Аз, не че поръчвам често от НМ, но почти винаги не съм вкъщи , когато звъннат и им казвам да ми я оставят в офиса.
Досега не е имало проблеми.

# 312
  • Мнения: 9 124
Да, аз същото съм го правила, като ми звъннат. Така няма проблеми. Но..ако директно го задам до офиса се сърдеха оттам, че трябвало да ми пращат съобщения, нещо такова помня, че имах проблем. Сега, като не мога се уговарям за другия ден с куриера или му казвам в офиса да ги остави до нас. Не съм имала проблем.

# 313
  • Мнения: 2 596
Имаше май опция доставка до офис с падащо меню да си избереш такъв. Сега видях в профила съм си писала домашния адрес, но винаги ги получавам в офиса. По-удобно ми е. Не са ми правили до сега проблем, че не са искали пратки от ХМ. А на тези какви са им притенциите нали са куриерска фирма? Каква е разликата дали ще има пратка от ХМ или друг магазин?

# 314
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Този пуловер дали е от разкроените? Чудя се дали да поръчам S или XS, тъй като разкроените ми стоят като подарени.

Общи условия

Активация на акаунт