Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 414
  • 910
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 527
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0598830001.html
За това палтенце има ли мнения? В индийския сайт не мога да го открия за размери.
Ето няколко снимки, ако не си ги видяла
https://www.instagram.com/hm/p/BcUGVcCAYHK/?hl=bg и още една http://softtrail.ru/product/view?id=517730&query=%D0%BF%D0%B … =exact&page=3
Миранда, златна си!  Поръчах го аз да го видя на живо.

# 587
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ех, значи, вие си поръчахте с кода, дойдоха ви пратките, а аз още се мъча да ми хване кода някъде Sad Ама завиждам ви, бе!
Предният път по същия начин и кода го получих на имейла 3 дни преди да изтече, чак тогава хвана.

# 588
  • Мнения: 245
Ех, значи, вие си поръчахте с кода, дойдоха ви пратките, а аз още се мъча да ми хване кода някъде Sad Ама завиждам ви, бе!
Предният път по същия начин и кода го получих на имейла 3 дни преди да изтече, чак тогава хвана.

И аз така! Нямам късмет с тия кодове Sad

# 589
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Било за лоялни клиенти. Че то по-лоялни от нас има ли? Не им изневеряваме никога, независимо от имейла. Joy

# 590
  • Мнения: 2 596
Никой код не ми хваща и на мен. Нито 019, нито 021. Стария 011 също не ми хващаше. Язък ми за поръчките всеки месец по 2 и накрая да ме нарекат нелоялен клиент Smile

# 591
  • Мнения: 68 642
Ей ся по черния петък като се сринат цените...малиии....граби, народе..ще има Joy
Жесток сейл ще е Stuck Out Tongue Winking Eye

# 592
  • Мнения: 1 759
И на мен никога никой от тези кодове не ми хваща никъде.

п.с. иначе си получих чаршафите. Единият комплект е по-мише сиво от снимката, но ще го оставя, че ми отива на килима пред спалнята.

# 593
  • Мнения: X
На мен дългия код хвана само веднъж след регистрация на единствения нов акаунт, който направих и никога повече при отписване, записване проби! Когато изпратиха за пръв път НМ019, също не хвана. НМ021 също не проработи и изневиделица след проба на другите, които бяха отказани, онзи ден в неделя НМ019 лепна, а нали беше изтекъл?
Днес минах през физически магазин, но бях толкова уморена, че не разгледах почти нищо. Взех само една блузка в един червеникаво-кафяв цвят, защото ми трябва за комбинация с панталон и това е.

# 594
  • Мнения: 54 401
Защо да е изтекъл 019? Аз вчера поръчвах с него.
Не е ли до 27.10?

# 595
  • Мнения: X
Ами останала съм с впечатление, че е за минал период. Преди ми се получаваше само безплатната доставка и за поръчки под 50 лв. незнайно как, но напоследък поръчките ми така или иначе са над 50 лв и винаги с БД.

# 596
  • Мнения: 68 642
019 е валиден да 27.10. ..както и 021. Не е дтар код. Сега го раздадоха.
Дълъг код не лови два пъти на един профил. Еднократен е..то си пише.

# 597
  • Мнения: 5 435
Нито един от двата не ми хваща? Защо така!? Искам да поръчам едни кецове на щерката!

# 598
  • Мнения: 54 401
Нито един от двата не ми хваща? Защо така!? Искам да поръчам едни кецове на щерката!

Защото на много малко профили хваща.

# 599
  • Мнения: 68 642
Кодовете са към конкретен профил. Не са всенародни...ако бяха щяха да са на сайта качени. А те се получават по поща .

Общи условия

Активация на акаунт