Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 411
  • 910
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 759
Тета, дори код ,който ми беше изпратен по пощата (един единствен път) не ми хваща. Така че, супер избирателно е.

# 601
  • Мнения: 68 642
Да,да...бъгава е системата много. Но ти на точния профил ли го приложи?

# 602
  • Мнения: 1 759
Имам 3-4 профила, на всеки пробвах, просто нямах нерви по 100 пъти на всеки по отделно да цъкам още.

# 603
  • Мнения: 68 642
Принципно пазаруването онлайн от ХМ е за силни играчи. Такива с лабилни нерви /понякога и аз попадам в тази категория/, не са за тук Satisfied

# 604
  • Мнения: 47 981
Понякога направо им се моля да им дам парите си

# 605
  • Мнения: 1 110
Понякога направо им се моля да им дам парите си
точно !
ще пробвам дали ще хванат до края на периода тия кодове ако не ще зарежа и няма да поръчвам на редовна цена Triumph

# 606
  • Мнения: 10 151
Пък аз ще ги дебна да ми хване още един код на някоя намалена цена, за редовна само -25% да смъкне е малко за тяхното качество.

# 607
  • Мнения: 54 401
И аз ги дебна, но не хваща.

# 608
  • Мнения: X
НМ019 ми намали с 10%

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
този е с 10, а 021 с 25%.

# 610
  • Мнения: X
Някой има ли това пуловерче? Много ми харесва, но има само С и Л. По принцип съм Л, но за пуловер ще ми е голямо и мислих М, но е изчерпан. Sad  Слаба и висока съм.

# 611
  • Мнения: 341
Някой има ли това пуловерче? Много ми харесва, но има само С и Л. По принцип съм Л, но за пуловер ще ми е голямо и мислих М, но е изчерпан. Sad  Слаба и висока съм.


Имам друга разцветка, в С размер, огромно е това чудо като чувал, и ХС мисля, че ще е същото.

# 612
  • Мнения: X
Някой има ли това пуловерче? Много ми харесва, но има само С и Л. По принцип съм Л, но за пуловер ще ми е голямо и мислих М, но е изчерпан. Sad  Слаба и висока съм.


Имам друга разцветка, в С размер, огромно е това чудо като чувал, и ХС мисля, че ще е същото.
Значи С може и да ми е добре, ако съм М. Може ли да ми измериш ширината  и дължината. ☺️🍀

# 613
  • Мнения: 5 435
Този пуловер е огромен. Миналата година го поръчвах, мисля че беше 10л. Нося Л, сигурно отговаряше на ХХЛ.  Подарих го на колежката, която е много едра жена и на нея и беше точен.

# 614
  • София
  • Мнения: 1 621
Принципно пазаруването онлайн от ХМ е за силни играчи. Такива с лабилни нерви /понякога и аз попадам в тази категория/, не са за тук Satisfied

Ха-ха, точно! Joy Stuck Out Tongue Closed Eyes Няма да се отказвате, то си е като игра на нерви, следващия път кодове за другите. Аз никога не съм получавала картичка с персонален код и само веднъж, един споделен тук в темата, ми хвана на един профил. Blush

Общи условия

Активация на акаунт