Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 365
  • 910
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 515
Здравейте, поръчах детски суичър, но съм убедена, че са ми изпратили друг .Как мога да разбера дали съм права?

# 796
  • Мнения: 10 093
Сравни арт. номер от поръчката и от етикета на пристигналото.

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 13:51 от fenyx

# 797
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Здравейте, поръчах детски суичър, но съм убедена, че са ми изпратили друг .Как мога да разбера дали съм права?
Защо мислиш, че са ти изпратили друг? Объркала си артикула ли?

# 798
  • Мнения: 68 583
Мацки...на мен вместо чаша са ми пратили супник...ей го Joy

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Ееей, ми супер, де! Кат направиш кафето сутрин и го пиеш доде си тръгнеш от офиса Wink Laughing

п.п.Малко е размазана снимката, но изглежда ок чашата...аз харесвам големки  Sunglasses

# 800
  • Мнения: 1 953
Много е хубав/а, Тета! Много харесвам големи чаши.

# 801
  • Мнения: 47 963
Кой беше косматия елек
Гледам идеи за аутфит с моята пола и нещо ми се доноси такова

# 802
# 803
  • Мнения: 9 124
Косматия елек е този
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0647431001.html
Току-що го получих и премерих. Взех Л-ка (рокли съм толкова, пък и над пуловер да ми е добре)
Ми добре е , ама очаквах да е по-дебел. Под мишниците ми е добре, на широчина обаче можеше да е по-голям. Препоръчвам номер над вашия да взимате, за по-сигурно. Не съм в бюста надарена , ама за закопчаване малко ме дърпа. Има само една кукичка горе за закопчаване (тези пак пестят от копчета и закопчалки) Като цяло е добре за 22 лв го взех с 25 процента отстъпка кода. Но не е този дето бях гледала на онази жена или при нея е бил по-голям, не ми е крив никой, че станах дебелана((
Пуловерът си е поло. Тъничко е, добре ми е, ама не е нищо особено. На жилетката обаче ще върви, ама за цената си не си заслужава.

# 804
  • Мнения: 47 963
Може ли снимчици, Фани

# 805
  • Мнения: 54 347
Екстра е супника! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 806
  • Мнения: 9 124
Хепи, зле съм със снимките, по ето нещо. Измерих го дължина 63 см. от рамото до долу и широчина он мишницата до другата в гръб 57 см.

# 807
  • Мнения: 54 347
Супер козяк!
Признала съм я Тета, по оригинални думи! Joy
Аз отивам в Еконт, ще докладвам после.

# 808
  • Мнения: 10 093
Хубави придобивки, да са ви честити!
Прежалих се за това за щерката(с кодче), че от такива серии и на редовни цени зачезват размерите бързо - тя е щастлива и доволна https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0828209001.html
Малко се ръси броката от полата, но не ме изненадва това. Другото (къси клинчета и пижамка) бяха единични намалени бройки, но ми ги пратиха в нормално състояние - и като качество, и като опаковане.
Моят топ с дантела е ок, цветът е по-различен от този на сайта, но съм доволна (като имам слабост към дантелите ☺)
https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0665110002.html
Еконт хич не ги е грижа, че са уж различни поръчки, всичко дойде накуп и СМС-а беше с обобщена сума 😁

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 14:48 от fenyx

# 809
  • Мнения: 68 583
Арно е елечето..☺

Общи условия

Активация на акаунт