Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 332
  • 910
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 9 124
Деваааа, ма може ли да си толкова слаба((( Че и всички, аз тук най-дебела ли съм(( Ще се гръмна вече  Banghead

# 826
  • Мнения: 5 435
Деваааа, ма може ли да си толкова слаба((( Че и всички, аз тук най-дебела ли съм(( Ще се гръмна вече  Banghead

А сакън, не си най-дебела. Аз съм. Все на диета, все гладна и кръгличка.
Вчера пристигнаха кецовете на щерката, потниците и един комплект, който издебнах за 11лв. Кецовете са горе долу като изпълнение, но за тези парички толкова. Чакам си днес пижамката, за първи път поръчвам, дано съм уцелила.

# 827
  • Мнения: 47 963
А аз съм с полата
Взех тази
Бях мерила тази по-евтината в магазина, ама от материята ли, надебеляла ли съм, или просто е умалена- беше ми тясна моя номер
Затова взех от другата, нямаше моя номер и рискувах с номер нагоре. Ми страхотна е. Ама по-скъпата на мен ми седи а- образно, а не толкова разкроена
По-евтината направо е по мен. Може да е от моята структура, но не са разкроени като на момичетата от снимките

Имам въпрос- как се перат?

# 828
  • Мнения: 68 574
На 30 гр на ръчно или за деликатно. Така поне пера моите "кожени" панталони от лидл. Слаба центрофуга.

# 829
  • Мнения: 47 963
А препарат?

# 830
  • Мнения: 425
Привет Simple Smile Да похваля тези дънки https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0554450025.html, доволна съм и стоят добре.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 831
  • Мнения: 68 574

Ами...би трябвало всеки да става. Реално няма вълнено влакно което ензимите да увреждат, за да трябва препарат за вълна без ензими.

# 832
  • Мнения: 54 338

Течен, на 30 градуса, даже без центрофуга, ако може.
Гладене - от опаковата страна.
Обаче две якета на дъщеря ми се нацепиха след 3-то пране.
НМ  бяха.

# 833
  • Мнения: 47 963
Е ще я нося и пера, ако трябва ще връщам...

# 834
  • Мнения: 54 338
Лоли, сега търсех нещо в декемврийската тема и видях, че номерата са разбъркани. Оправих се, но да знаеш. Simple Smile

# 835
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Лоли, сега търсех нещо в декемврийската тема и видях, че номерата са разбъркани. Оправих се, но да знаеш. Simple Smile

кои номера? на темите ли?

# 836
  • Мнения: 54 338
Да, на темите.

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Да ви се фотна и аз, че днес съм цялата в НМ Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 12:31 от mystic woman

# 838
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
леле, да. и аз сега видях. нещо се е разбъркало явно при копирането. ще се опитам да го коригирам при другата тема.

# 839
  • Мнения: 537

И аз ги взех вчера, р.27. В първия момент помислих, че са 2 номера надолу Simple Smile,
а дъщерята не харесва тъмни дънки.
Оказаха се доста еластични и меки. Имам подобни на Only, които са ми любими.

Общи условия

Активация на акаунт