Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 окт. 2019, 17:55 ч.

Американски колеж - осемнадесета тема

• 6 534
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
Въпросът за мен е ЗАЩО лъжат?

# 91
  • София
Няма да си признаят я, че са нарушили GDPR  (без проверка от КЗК) и че са дали на некадърна братска фирма да напише въпросника и програмира анкетата.

# 92
Ще подадете ли сигнал по GDPR? Аз ли нещо не разбрах, или хем нямат достъп до лична информация, но мейлите се съхраняват на сървър на МОН? Това значи, че АК е дало на НИО инфото без мейли, а мейлите отделно е дало на МОН? Това наистина е възмутително.
И защо резултатите да са тайна?

# 93
Как тогава да обясним нежеланието да предоставят предварителния доклад от оценката (онзи дето няма самостоятелно значение)?

# 94
Ама, както се вижда, те са тайна само за точните хора.

# 95
  • софия
Ще подадете ли сигнал по GDPR? Аз ли нещо не разбрах, или хем нямат достъп до лична информация, но мейлите се съхраняват на сървър на МОН? Това значи, че АК е дало на НИО инфото без мейли, а мейлите отделно е дало на МОН? Това наистина е възмутително.
И защо резултатите да са тайна?
Затова препрочитам вече 5-ти път! Винаги имам проблем с “разчитането” на такъв формат отговори....

# 96
  • София
Не само АК, всички училища.

Общи условия

Активация на акаунт