Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 11

  • 43 034
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Моя бретон е станал много дълъг.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 19:07 от Искрица

# 181
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На този термозащитен крем защо никъде не му намирам състава? Искам да видя бъкан ли е с парабени и сулфити, като всички балсами и шампоани.

# 182
  • България
  • Мнения: 1 205
Днес се погрижих за гривата си с подобаващата си взискателност на боядисана коса. Зехтин върху цялата коса без корените с найлон за 4 часа. Шампоан за боядисана коса, балсам 5 минути с отмиване и 5 минути седях с разтвор с оцет и вода против омазняване в корените. После изтриване с кърпа и няколко капки кафено олио на краищата.

# 183
  • София
  • Мнения: 974
На този термозащитен крем защо никъде не му намирам състава?...
Заповядай :

# 184
  • Мнения: X
Аз го пробвах вече веднъж. Не е никак лош като резултат.

# 185
  • Мнения: 2 585
Нещо почва да ми се върти в главата идеята за пикси или боб. Не се страхувам да ми изрежат косата, но се чудя кой във Варна ще се справи с такава прическа.

# 186
  • Мнения: 3 269
Това със зехтина не бих го направила. Като ученичка го пробвах, после 2 месеца косата ми седеше на мазни клечки.

# 187
  • Мнения: 417
Здравейте, дами!
Някоя от Вас дали е използвала тази четка за оформяне на косата?
https://www.amazon.co.uk/REVLON-Collection-Salon-Dryer-Volumiser … Mb2dDbGljaz10cnVl
По принцип съм чувала доста смесени отзиви за такъв тип четки, но специално тази има 11,000 отзива в американския амазон и рейтинг от 4,5 , което е доста добър рейтинг.
В Youtube също има доста клипчета, та щеше да ми е интересно да чуя и мнение, ако някоя от Вас го е пробвала.
https://m.youtube.com/watch?v=-sL_r4Xr5jc

# 188
  • България
  • Мнения: 1 205
Това със зехтина не бих го направила. Като ученичка го пробвах, после 2 месеца косата ми седеше на мазни клечки.
Предполагам се е коментирало във форума 1000 пъти. Втора поредна седмица го правя,  косата ми е естествено суха и хвърчаща, боядисана, мия я веднъж седмично.  Самата ми фризьорка ми препоръча да мажа чисто масло.

# 189
  • Мнения: 14 300
И аз мажа чисти масла и нямам проблем. Обаче го правя като наближа боядисане, защото ме е страх да не ми свалят цвета, който и без това не се заседява...

# 190
  • Мнения: 10
Аз ползвам шампоан и балсам Nashi. Пробвайте малко е по-скъп, но си заслужава.

# 191
  • Мнения: X
Здравейте, дами!
Някоя от Вас дали е използвала тази четка за оформяне на косата?
https://www.amazon.co.uk/REVLON-Collection-Salon-Dryer-Volumiser … Mb2dDbGljaz10cnVl
По принцип съм чувала доста смесени отзиви за такъв тип четки, но специално тази има 11,000 отзива в американския амазон и рейтинг от 4,5 , което е доста добър рейтинг.
В Youtube също има доста клипчета, та щеше да ми е интересно да чуя и мнение, ако някоя от Вас го е пробвала.
https://m.youtube.com/watch?v=-sL_r4Xr5jc
Нямам опит с тази четка, но изгледах клипчето. Почти не виждам разлика отпреди да се оформи с четката и след това. Освен това косата й изглежда сплескана.
Една приятелка си беше взела ел.четка ( не същата) за изправяне, за да не използва преса, но съответно и изправянето беше доста по-слабо.

# 192
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз също ползвам подобна четка, много съм доволна, не е на Ревлон. Не обичам изправена като праз лук коса, нито прекалени обеми, така че ми върши идеална работа - става на небрежни вълни, стои естествено. Ако обаче косата е суха и изпръхнала, наистина не върши работа.
На клипа косата според мен изобщо не стои сплескана, аз така харесвам -естествено стояща коса.

# 193
  • USA
  • Мнения: 7 292
Изпуснах повечето снимки,но виждам косата на Mom knows best и съм уауната колко красива цветова комбинация се е получила.Видимо е,че не е само един цвят,а боядисвана многопластово и на кичури.Косата ти си има лек жълтеникав нюанс,според мен така си е по "оригинал" и ако ползваш тонери,то цвета и глобалната визия на косата ще се промени към лошо.
Не знам какво са ти мазали на косата,но е направено страхотно и професионално.Не бих ползвала тонери и на всеки 4 седмици бих се връщала при същия фризьор и бих избирала същата цветова гама.

Относно американския амазон,че имам огромен опит,въобще не се подлъгвайте на позитивните ревюта.Да речем,80% от тях са платени.Аз що боклуци изкупих от този сайт,дори смея да твърдя,че някои бяха ментета(като едни лакове,ЛЕД лампи и френски шампоани,дори машината ми за сладолед при хиляди позитивни мнения се оказа боклук) и от тогава почти не поръчвам от там.
Специално за Ревлон,ок марка са.Боите им за коса са зле,но всякакви такива tools за коса са добри,от сешоари,през четки,преси за изправяне и каквото се сетите.Конкретно за тази четка нямам впечатления,но ми изглежда солидна.Бих я купила.

# 194
  • Мнения: 417
Благодаря ви за мненията, момичета.
Аз изчетох доста ревюта и смея да твърдя, че игледах доста клипчета в youtube с четката, просто това ми хареса най-много и за това пост-нах него.
Истината е, че ми е голяма надежда, да успявам с тази четка да се изправям добре.
Накупувала съм си от преди години всякакви професионални tools за изправяне - сешоар, четки, кремове и термо защити, но както се сещате... не става като при фризьор. Косата ми е чуплива, с плътен косъм и имам чувството, че пресата ми я изгаря, за това не ползвам.
Та, поръчах я тязи четка днес, и без това като цена е ОК. Ще дам отзиви като пристигне и я тествам.
Изпуснах повечето снимки,но виждам косата на Mom knows best и съм уауната колко красива цветова комбинация се е получила.Видимо е,че не е само един цвят,а боядисвана многопластово и на кичури.Косата ти си има лек жълтеникав нюанс,според мен така си е по "оригинал" и ако ползваш тонери,то цвета и глобалната визия на косата ще се промени към лошо.
Не знам какво са ти мазали на косата,но е направено страхотно и професионално.Не бих ползвала тонери и на всеки 4 седмици бих се връщала при същия фризьор и бих избирала същата цветова гама.

Относно американския амазон,че имам огромен опит,въобще не се подлъгвайте на позитивните ревюта.Да речем,80% от тях са платени.Аз що боклуци изкупих от този сайт,дори смея да твърдя,че някои бяха ментета(като едни лакове,ЛЕД лампи и френски шампоани,дори машината ми за сладолед при хиляди позитивни мнения се оказа боклук) и от тогава почти не поръчвам от там.
Специално за Ревлон,ок марка са.Боите им за коса са зле,но всякакви такива tools за коса са добри,от сешоари,през четки,преси за изправяне и каквото се сетите.Конкретно за тази четка нямам впечатления,но ми изглежда солидна.Бих я купила.

Общи условия

Активация на акаунт