Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 11

  • 43 011
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Не знам аз със моята метла какви ще ги дялкам.
Значи толкова ми е изгорена косата, особено там, където е била най-силно изрусявана, че стои направо като опърлена. И това русото избива и избива. Явно докато не го изрежа съвсем, няма да се махне. Освен това зеленее. Не знам как ще издържа докато се оправи това, честно.
Фризьорката, която ме подстригва, ми препоръча да погледна едни цветове на Loreal Dia richesse, с които би могла да тушира зеленото. Все около 6-тицата се въртят. Само, че как да съм сигурна, че ще покрият русото? А освен това вече и бели косми си откривам. Значи абсурд да си пусна естествената коса.
Най-накрая май ще съжаля, че изобщо се хванах да променям драстично цвета.

# 346
  • Мнения: 417
Отиди при читав фризьор , който да ти я препигментира там където е русо ,и да боядисваш с 6 ца. Аз го направих сама но забравих да си сложа терапия и когато боядисах цялата коса ми изгоряха краищата.

# 347
  • Мнения: X
Какво значи да ми я препигментира?

# 348
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Мисче,добре е косата.
Днес се поглезих на фризьор.
Това е резултата.
Ще правя корени в 5 ца и Ще мръднем дължините в 6 ца за да уеднаквим цвета.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10212074818824541&id=1796754513

# 349
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 739
Доволна съм, цветът е 7.33, новата боя от Рибката. Бях малко притеснена, защото ми дадоха 20% оксидант, а аз ползвам 30. Все пак покри всичко идеално, количеството беше огромно 100 мл боя и 150 мл оксидант. Остава да видя как е като трайност. Иначе го докарах като любимия ми 7.43 на Мажирел.
Здравей, може ли да споделиш коя е новата боя? Мисля си, че моята боя или оксидант не са подходящи.
Аз използвам от около година Permesse и смених няколко тона 7, 6 и сега съм на 5-ца. Косата ми след химиотерапията е ужасно суха и твърда/иначе е тънка и фина/. Отмина къдравия ефект, който беше много сладък.
Сега съм на по-дълга черта, но ми е много трудно оформянето, напоследък постоянно ползвам четка и сешоар. Ползвала съм шампоани и маски на Олиосета, бирена маска, Лакме, всъщност май най-доволна останах от шампоана и един продукт за къдрави коси на Наши.
Знаете ли подходяща терапия за подхранване?

# 350
# 351
  • Мнения: 14 286
Ммм, Рая, много ми харесват и двата. На първия, обаче, сигурно бързо ще се отмива отенъка. Върти ми се, че мама го ползва, ще я питам.

От боята аз съм много доволна, особено от покритието на белите коси.

Едитвам се. Точно 7.12 позлва мама, но в момента меси с чиста 7ца. Много хубав цвят става и покрива бялтото, а тя е почти цялата побеляла.

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 11:38 от Алечка

# 352
  • Мнения: 17 972
Али, на 7,12 ли се отмива? А като смеси има ли някакъв оттенък? Червенее или розовее?

# 353
  • София
  • Мнения: 936
7.12 вече не се предлага. Аз го ползвах години наред, но сега ще ми се наложи да го сменя.

# 354
  • Мнения: 14 286
На 7.12 се поотмива, да. Розовее при нея, но тя е почти изцяло побеляла. Но и моят опит с русите отенъци е, че нюансът се отмива и остава чистият цвят накрая. 

Джени, верно ли? Да взема да и кажа, че да се запаси,  ако го има още някъде.

# 355
  • София
  • Мнения: 936
Джени, верно ли? Да взема да и кажа, че да се запаси,  ако го има още някъде.


Абсолютно, ако има някъде останали бройки и аз бих се възползвала.

# 356
  • Мнения: 17 972
Ми....друг такъв карък познавате ли??? Ще ви кажа ако успея да намеря

# 357
  • Мнения: 14 286
Ще кажа на мама, че тя обикновено се запасява и да види дали има от където взема.

# 358
  • Мнения: 3 266
Искрице, супер е цветът. Аз също малко по малко ще мина към този цвят.

# 359

Общи условия

Активация на акаунт