Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 105
Ето това е термото на Лореал
https://www.notino.bg/loreal-professionnel/steampod-poplvassh-kr … uvstvitelna-kosa/

Аз термо защити на спрей не харесвам.  И изобщо спрей продукти за коса. Малко "Де минал Кольо, де не минал " ми е работата и за това не ползвам.

Заинтригувахте ме с този Лореал и вчера много му се чудих, но тъкмо си купих крема на Елсев Dream Long, пише че също е с термозащита и искам да му дам шанс Grinning
Интересното е, че вчера в нотино Лореала беше 14.90 лв., а днес е 15,20 лв? Thinking Joy Все пак си го сложих в отметки да си чака реда.

# 106
Ени, щерката и ММ са много доволни от някакъв шампоан Спа Мастер. И двамата казват, че нямат пърхут, а аз си имам. Шампоанът иначе не е против пърхут.

# 107
Аз не съм имала от 10 години сигурно. Преди ми помагаше този Хед... Също и за Здраве съм чела добри отзиви,ще взимам нещо. Детето от както е на детска само се оглеждам за въшки и вчера като се измих и погледнах ,си изкарах акъла,но слава Богу,пърхут е. 😁
Пак ми лъснаха белите коси! Писна ми! 😣

# 108
https://www.notino.bg/kallos/kjmn-maska-s-keratin/

Здравейте, имам нужда от маска . Тази е с много положителни отзиви. Някой тук ползвал ли е такава. От една седмица съм с трайно изправена коса . Не ми е за пръв път , харесва ми ,защото много ме улеснява сутрин . Косата е подредена и права, не губя време и нерви за преси, сешуари и т.н.
Но маската ми е ужасна . Искам гъста консистенция , наистина маска , подхранваща ,за изтощена от боя коса и на сносна цена.

# 109
Аз не съм имала от 10 години сигурно. Преди ми помагаше този Хед... Също и за Здраве съм чела добри отзиви,ще взимам нещо. Детето от както е на детска само се оглеждам за въшки и вчера като се измих и погледнах ,си изкарах акъла,но слава Богу,пърхут е. 😁
Пак ми лъснаха белите коси! Писна ми! 😣
Аз ползвам на Билка против себорея и съм много доволна 😊

# 110
Здравейте, момичета! Редовно ви чета, но не съм писала до сега. Имам нужда от съвет. Косата ми е тънка, мека и не особено гъста, с една дума кошмар Grinning Естествено кестенява съм на руси кичури с дължина до раменете. На нищо не прилича, ако не я духна със сешоар сутрин. Преса също ползвам, но гледам да е два - три пъти в седмицата.Тъй като вече й свикнах, не е проблем, но от няколко месеца тренирам усилено и респективно ставам вир вода. Не мога да си представя да не изкъпя Stuck Out Tongue И така сешоара/ пресата стана ежедневие Stuck Out Tongue До сега ползвах тази термозащита и съм страшно доволна https://www.zlatnaribka.com/termozashtita/termo-zashtita-za-izto … -dry-cream-150-ml
Обаче ми се ще да сменя с нещо и се загледах в това
https://www.notino.bg/loreal-professionnel/multifunkcionalen-kre … tirane-na-kosata/
Дали да сменя изпитаното с нещо ново и ли да заложа на първото? Ще се радвам да ми дадете насоки.

# 111
По-горе рекламираха друга термозащита на Лореал, отново като крем. Аз също гледах тази първата която си показала. Може ли да утежни корените, в смисъл мазна ли е и тежка?

# 112
По-горе рекламираха друга термозащита на Лореал, отново като крем. Аз също гледах тази първата която си показала. Може ли да утежни корените, в смисъл мазна ли е и тежка?

Не, не утежнява и не омазнява косата. Правия гладка и лъскава. Щом при маята перушина се държи отлично, на нормална коса ще е още - по добре. Вече четвърта опаковка ползвам, но ме се ще нещо ново

# 113
Момичета, миналата събота се боядисах и до сега съм си мила само 1 път косата. Веднага лъсна русото... Дали къната ще има шанс да покрие, защото явно с боя ще е много трудно.

# 114
  • Пловдив
Аз нещо се двуомя за къната, защото говорихме с фризьорката и каза, че белите косми няма да се покрият с къната, и днес реших да пробвам боята на DM и да видя какво ще стане.
Някой пробвал ли я е?

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 22:28 от Хрисии

# 115
  • София
Момичета, миналата събота се боядисах и до сега съм си мила само 1 път косата. Веднага лъсна русото... Дали къната ще има шанс да покрие, защото явно с боя ще е много трудно.
Не мога да помогна за къната. Но защо не пробваш с шампоан/ балсам оцветител да удъшжиш времето до следващото боядисване?
И аз скоро от руса смених цвета на тъмно червено и както при теб, след първото миене на косата краищата особено започнаха да прозират. Взех шампоан на Марион и го нанесох на леко влажна коса,  а четка като боя , само по краищата. Седях 40 мин. Вече второ миене си е ок цвета. Ако се наложи пак така ще процедирам докато не дойде време за боя.

# 116
Здравейте момичета,
Предисторията на косата ми е следната: по принцип е кестенява и дълга, почти до кръста. През октомври 2017 г. си направих балеаж. През май 2018 го повторих, като повдигнах нивото на русото. Тази година през март, ходих на боядисване и освежаване на цвета. От тогава не съм си пипала косата. (разбира се, подстригвала съм краищата, защото от балеажа станаха много чупливи и постоянно цъфтяха)
Имам следния проблем: В основата и до средата на дължината, косата ми е напълно в естествения си вид. Там обаче виреят някакви бели косми, които искам да покрия. В същото време искам и да затъмня обезцветените от балеажа кичури.
Мислех си, дали да не взема безамонячна боя и да се боядисам изцяло, но не знам как ще реагират тези кичури, които са обезцветени. Не ми се ходи в салон, предпочитам процедура, която мога да изпълня в домашни условия.
Какво ще ме посъветвате.

# 117
Защо да мажеш цялата коса, намажи само тази с белите косми,  без русите краища. Безамонячната ще хване върху русото,  вероятно ще има разлика с корена и ще се отмие гадно от обезцветеното.

# 118
Здравейте момичета,
Предисторията на косата ми е следната: по принцип е кестенява и дълга, почти до кръста. През октомври 2017 г. си направих балеаж. През май 2018 го повторих, като повдигнах нивото на русото. Тази година през март, ходих на боядисване и освежаване на цвета. От тогава не съм си пипала косата. (разбира се, подстригвала съм краищата, защото от балеажа станаха много чупливи и постоянно цъфтяха)
Имам следния проблем: В основата и до средата на дължината, косата ми е напълно в естествения си вид. Там обаче виреят някакви бели косми, които искам да покрия. В същото време искам и да затъмня обезцветените от балеажа кичури.
Мислех си, дали да не взема безамонячна боя и да се боядисам изцяло, но не знам как ще реагират тези кичури, които са обезцветени. Не ми се ходи в салон, предпочитам процедура, която мога да изпълня в домашни условия.
Какво ще ме посъветвате.

Безамонячната е слаба боя, по-добре покрий с тъмна амонячна поне 2 пъти, за да хване. После мини на същия номер безамонячна. Имай в предвид, че изрусените кичури трудно ще задържат боята и ще се отмиват по-бързо. Но с наслагване от няколко боядисвания ще стане, просто трябва търпение от няколко месеца, ако предположим, че се боядисваш в месеца веднъж... Между боядисванията може да вземеш оцветяваща маска или шампоан в тъмно кестеняво и да третираш с тях (например на Лакме съм ползвала такива)...
От безамонячните се взема един номер по-тъмно от този, който виждаш на картинката. Защото колкото и в началото да стане по-тъмна косата, след първото измиване се поизмива и се получава това което желаеш...

Аз се подстригах на каре до раменете, добре се получи в салона като ме издуха със сешоар и четка. Сега у нас не мога така да се направя и ще си купувам въртяща четка. Само се чудя Ровента или Регминтон, някой има ли отзиви?
И мисля да взема и аз термото на Лореал, което похвалихте...

# 119
Леа, извинявам се, сутринта съм прочела, че не искаш да потъмняваш изрусените краища.
С без амонячна няма да стане, поне от моя опит.  И с амонячна ще се отпмиват, трудно се наслагва цвят върху изсветлено. Аз поддържах с оцветяващи шампоани между боядисванията и, в крайна сметка, чак сшед като изрязах последното русо задържах цвят и в дължините.

Общи условия

Активация на акаунт